Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nyc de valizi nereye birakabilir ve guvenebilirizz??????

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Nyc de valizi nereye birakabilir ve guvenebilirizz??????

Arkadslar gun boyu Nyork city i gezerken valizi yanimda tasimayayim ..Nyc de emanetci oldgunu biliyorum ama nerde bu emanetci ve ne kadar guvenilir valiz birakmak icin??? yrdm
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben kaldığım otele bıraktım ilk gün, sonrada StonyBrooks taraflarında bir arkadas vardı , trenle onun yanına gidip valizleri bırakmıstım...zor olmustu fakat mecbur kalmıstım...

sanırım en iyi çözüm emanetçiler...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet ya bu emanetciler nerde olur acaba???butun yaz cok az para kazandigimiz icin cumartesi gecesi icin kalacak yer ayarlayamadik. Cumartesine 2 kat fiyat veriyor kalcagimz yer. Biz de havaalaninda uyucz gibi duruyor. Eger bavullari verebilirsek bi yere daha rahat ederz.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

emanetci nerde olur bilmiyorum ama adi ustunde emanetci. Guvenilirdir kesin.
    Sometimes memories can kill...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

havaalaninda emanetciler 1 ve 4. terminallerde var jfk icin konusuyorum...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    havaalaninda emanetciler 1 ve 4. terminallerde var jfk icin konusuyorum...
    kac paradir gunlugu ya da saati ? baska bilmemiz gereken bilgiler nelerdir emanetci hakiinda ? yrdm
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

gunlugu 11 dolarmis bi arkadasim ole soledi bana.. gayet uygun bence..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar jfk da varmis ozgur saolsin soledi yaw ben de ayin 7 sne kadar jfk da kalicam beraber kalalim hepimizi yetcek yatcak yer var daha once de kaldim rahat oluo sonra gezeriz emanete biraktiktan sonra iletsime gecelim yau
    "what happens in miami stays in miami too.."

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ozaman once valizi jfk ye emanetciye verip sonra gezmeye gideyim..bu arada terminal 4 te uyunur demisti bi arkds oyle hatirliyorum dogru mu emanetcide guvenilir di mi benim kilitlenmiyo kirik kilidi ..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Port Authority'de de emanetçi var arkadaşlar. Günlüğü 7 USD'ydi yanlış hatırlamıyorsam. Greyhound biletlerini aldığınız yerin hemen yanında.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

boston south station da da emanet var 5. katta her parca bagaj icin 5 dolar aliyorlar aksam 10 a kadar durabiliyor.new yorkta ta vardir mutlaka

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wasab Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Port Authority'de de emanetçi var arkadaşlar. Günlüğü 7 USD'ydi yanlış hatırlamıyorsam. Greyhound biletlerini aldığınız yerin hemen yanında.
    merak ettigim ne kadar guvenilir? valizde onemli seylerimiz var bi dde kilidi kirik valizin..daha once birakan var mi
    Konu sucre tarafından (06-09-2010 Saat 11:41 AM ) değiştirilmiştir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben bu sene greyhoundla port authoritye gitmistim, valizlerimi ordaki baggage claim e biraktm ve herhangi bi sorun olmadi guvenilir yani. Valizin tanesi 7$ ve sirt cantasi kabul etmiolar. Yanlz elinde greyhound yada amtrak bileti olmasi lazim. Eger bilet yoksa bi luggage storage daha var port a yakin, buyur sitesi schwartztravel.com/ adresi de schwartz luggage - Google Maps

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

konuyu açan arkadaş teşekürler.daha önce hemen bi üstteki adresteki emanetçiye teslim eden arkadaşlar bi sorun yaşadınız mı ve 24 saat açık mı burası acaba?gecede valizi teslim alabiliyormuyuz?
    secret nerde burda

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu açan arkadaş teşekürler.daha önce hemen bi üstteki adresteki emanetçiye teslim eden arkadaşlar bi sorun yaşadınız mı ve 24 saat açık mı burası acaba?gecede valizi teslim alabiliyormuyuz?
    iki parca biraktim 16 usd verdim gecen sene port authority otobus terminalinde.harbiden unuttum sanirim 12 saat hakkin var teslim ettikten sonra ama gece kapaniyor orasi bavulunu almaz isen ertesi gun fazla ucret verebilirsin tam hatirlamiyorum uygulamayi aradan 1 yil gecti bir de bir kart vermisti uzeride adim yaziyordu bavulunu almaya geldiginde bu karti gosterip teslim aliyorsun.ben kaybettim bu karti gezerken sonra bavullari almaya gittigimde adami zor ikna ettirdim bir de Tc kimlik fotokopisini aldi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki parca biraktim 16 usd verdim gecen sene port authority otobus terminalinde.harbiden unuttum sanirim 12 saat hakkin var teslim ettikten sonra ama gece kapaniyor orasi bavulunu almaz isen ertesi gun fazla ucret verebilirsin tam hatirlamiyorum uygulamayi aradan 1 yil gecti bir de bir kart vermisti uzeride adim yaziyordu bavulunu almaya geldiginde bu karti gosterip teslim aliyorsun.ben kaybettim bu karti gezerken sonra bavullari almaya gittigimde adami zor ikna ettirdim bir de Tc kimlik fotokopisini aldi
    anladım kardeşim sağolasın.ben akşam 7 gibi felan verip aynı gün 4 saat sonra gece 11-12 gibi almayı planlıyordum.kapalı mı olur yine de?
    secret nerde burda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar Port Authority'deki baggage storage'e emanet etmek için bagajı illa Greyhound biletimi olması lazım?Yukarıda bi arkadaş bunu belirtmiş elinde greyhound bileti olmayıpta aynı yere bırakan var mı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)