Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sponsor nasıl bulabiliriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Sponsor nasıl bulabiliriz

Arkadaşlar sponsor olayı nedir ve nasıl bulabiliriz? Neleri kapsıyor sponsorluk durumu?

gelecek yılki wat için şimdiden araştırma yapıyorumda...

Deneyimli arkadaşları bekliyorum...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

forumu arastırsan bu seyleri bulabilirsin emin ol bu 1 arkadasım hic bi arastırma yaptınmı sen work and travel hakkında ? sole genisce kapsamlı bi firmalara gidip sordunmu ? yoksa hic bi bilgin yok galiba work and travel hakkında :S öle zannediyorum

sponsorluk olayına gelınce gercekden cok komık geldi gene bu yazdıgın sey insan bu bilmedigi seyi nasıl ogrenebilir hayretlen izliyorum seni
    sponsoru sen bulmazsın senin kayıt oldugun sirketin [lerin] kendileri amerika kendilerine sponsor bulurlar yani calısırlar ve senın amerıkadakı yasal olarak calısman icin gerekli belgeyi ve calısacagın isi bu sponsorlar aracılıgıyla bulurlar yüzeysel olrak budur daha ayrıntılı baska arkadaslarda yazabilirler...
    FORZA ES-ES

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Birşeyleri sorarak öğrenmeye çalışıyorum fakat her soruma kinayeli kinayeli cevaplar veriyorsunuz.. Ben wat hakkında sıfır bilgisi olan ama bu programı öğrendikten sonrada aklıma yatarsa gitmek isteyen biriyim.. Sizler gittiniz gördünüz ve dolayısıyla birçok şeyi biliyorsunuz benim gibi bilmeyenlere nazaran, fakat bu bilgilerinizi küstahlıkla yanıtlamak doğru birşeymi sizce.. Size söyleyecek tek lafım yok artık..

Lütfen sorularımı üslubunuzu takınarak ceveplayın yada cevapsız bırakın.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

yok arkadasım ya alınma gercekden sadece garip geliyo ondan dedim yoksa kinayeli bi sey söz konusu degil kırdıysam affola kusura bakma sadece gercekden garip geldigi icindi tekrardan özür dilerim.
    FORZA ES-ES

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Neyse problem değil.. büyük bir hevesle bu iş için araştırma yaparken sorularıma beklemediğim cevaplar gelince dolayısıyla üzülüyorum.. Hepsi bu. Herneyse....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sana diycegim sey hasret nap biliyomusun samsunlusun heralde 55 den ole diyorum samsunda ciftlikde vardır bi work and travel firmasına git butun bu seyleri sor sonra gel bu forumu arastır bu forumda work and travella ılgılı herseyı bulabılırsın emın ol ama arastırmadan baslık acma bölelikle herseyi daha ii ögreniceksin emin ol garanti
    FORZA ES-ES

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

samsunluyum ama kuşadasında evim.. gerçi sofyada yaşıyorumya oda ayrı muhabbet... herneyse bi araştırma yapıcam

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

biraz forumu araştırıp daha sonra aklına takılanlarla ilgili konu açarsan daha iyi olur çünkü sorduğu sorular wata katılan insanlara çok basit ve garip geliyor bir wat firmasıyla görüş ve forumda biraz araştırma yaptıktan sonra aklına takılanları sorarsan daha güzel olur
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

oooh sponsoru bul , sana birde burs ayarlarlar mis gibi geçinip gidersin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende 2012 düşnyorum ilk forumda okumadiğim sayfa kalmadı ama hala okuyorum bitmez burdaki bilgiler zaten sorduğun herşey önceden birileri açıklamiş oluyor.

Sana tavsiyem dostum senden biraz daha önce başladım bu araştirmaya ilk iş bul derim ondan sonra zaten gelir

Kolay gelsin.
    Konu matador_36 tarafından (15-08-2011 Saat 01:34 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Gelen tüm wat adayları akıllarına gelen her soru için konu açsa ne o karmaşadan konular takip edilir nede database yeter buna
    Benimde nacizane tavsiyem siz herhangi bi şirkete gidin onlar sizi ikna etmek için herşeyi ayrıntılı anlatırlar zaten neyi merak ediyorsanız programla ilgili sorun.
    Daha sonra hangi şirkete güvenebilirim,hangi işi seçmeliyim,hangi şehri tercih etsemki,nasıl gidilir,ne götürülür vs. gibi sorularınıza yukardaki arama kısmından yazarak cevap(lar) bulabilirsiniz.Hala ikna olmazsanız konu açarsınız kim ne biliyorsa yazar,forum kültürü budur..
    İyi araştırmalar..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı SYSOP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelen tüm wat adayları akıllarına gelen her soru için konu açsa ne o karmaşadan konular takip edilir nede database yeter buna
    Benimde nacizane tavsiyem siz herhangi bi şirkete gidin onlar sizi ikna etmek için herşeyi ayrıntılı anlatırlar zaten neyi merak ediyorsanız programla ilgili sorun.
    Daha sonra hangi şirkete güvenebilirim,hangi işi seçmeliyim,hangi şehri tercih etsemki,nasıl gidilir,ne götürülür vs. gibi sorularınıza yukardaki arama kısmından yazarak cevap(lar) bulabilirsiniz.Hala ikna olmazsanız konu açarsınız kim ne biliyorsa yazar,forum kültürü budur..
    İyi araştırmalar..
    Eline sağlık kardeşim, güzelce özetlemişsin Biz yapmadık, bizden sonrakiler yapsın, her şeyi araştırsınlar, hemen atlamasınlar diyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Captain91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık kardeşim, güzelce özetlemişsin Biz yapmadık, bizden sonrakiler yapsın, her şeyi araştırsınlar, hemen atlamasınlar diyorum
    bir pişmanlık sezdim biraz uğraştın heralde amerikada
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir pişmanlık sezdim biraz uğraştın heralde amerikada
    Pişmanlık değil de çok zorluk çektiğimi belirtmek istedim. Sezonun 15 ağustos ta bittiği bir yere 28 eylül e kadar sözleşme yap sonra ağustos başında çıkmak için çabala, new york ta hayatın zor olduğunu herkesin söylemesine rağmen inatla iş bulmaya çalış, tam umutlar tükenmek üzereyken uçak biletini değiştirip bavul hazırlıklarına geçecekken son dakikada iş bul hem de sözleşmeli Onu gönderip sponsorla aradaki tüm bağları koparmak ki zaten hiçbir yardımda bulunmadılar, sadece sözleşmenin gelmesi için 1 gün daha bekleyelim dediler, madem iş bulmuşsun hadi onu bari yapalım, aslında kriterlerimiz de yok demeleri Tam sponsora sevgi sözcüklerini söyleyecekken diğer gün 2. işi bulmak, hem Türk restaurantında, ağız tadının yerine gelmesi Çok çektim ama değdi yahu Umarım herkes bir yolunu bulur ve yasal olarak buralarda kalabilir Şimdi demek istediğimi daha iyi anlamışsındır

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)