Work and Travel 2025
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 Yazında Usa'ya Gideceklerin Yapmak Istedikleri

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2008 Yazında Usa'ya Gideceklerin Yapmak Istedikleri

2008 yazında USA'ya gideceklerin neler yapmak istedikleri,nerelere gidecekleri,hangi işle uğraşcakları ve ya 2. bi iş olarak neyi düşündükleri....
    kısacası 2008 yazı için neler planladıklarını paylaşırlarsa ben ve benim gibi arkadaşların neleri yapsak daha ii olur diyebilecekleri önerilere ihtiyacımız var... ayrıca USA gibi muhteşem bi yerin nereleri ucuz veya pahalı,nereleri gezmemez görmemiz gerekiyor..
    bu konudaki anlayışınız için şimdiden teşekkürlerimi sunar esenlikler dilerim....

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum walla ben 2.iş dusunmuyorum...elımden geldiği kadar çalıscam...daha sora ilk hayalım bi araba alıp boyle floridadan girip sahil şeridini new yorka kadar gezmek..
    tabi abd ye gitmişken vegas california los angeles falan da gorulmeden gelınmez hersey kafamdakı gıbı olursa işalah gidicem buralara..
    umarım arkadaslar deişik şeyler yazarlar faydalanır gideris gusel bi konu
    only GoD CaN JuDgE me!!!!!

"FiRsT YoU GoT ThE MoNeY
    TheN YoU GoT ThE PoWeR
    WheN YoU GoT ThE PoWeR
    YoU HaVe ThE WoRLd
    YoU HaVe ThE WoMeN...

LaNeT OlSuN İçiİmdeKi İnsAn SeVgİsine

nerede o eski saf temiz bir beklenti olmdan olan sevdalar aşklar,,,,ya mecnun olmuş küpeli ya leyla kaşar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Nevada çölünde atraksiyon, macera bolmuş... Oraya gidin
    Turkishwat - WildWood / New Jersey Şubesi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Geçen yıl aksiyon dolu geçmişti, bu yıl(olursa) para ve iş tecrübesi dolu geçmesini istiyorum...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

valla ben california,los angeles -san francisco ,san diego hayalleriyle yasiyom..hatta uykuda bile..hadi hepinize iyi geceler, santa barbara beni bekliyoo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

"""new york 'a gidince ilk iş olarak bir araba alınır. daha sonra esas çalışacağımız yer olan keene valley'e gidilir. keene valley de 2 yada 2.5 ay zıpkın gibi çalışılır. eger şansımız yaver giderse 2. iş bulunur. zaten boş zamanlarda araba oldugu için günlük yakın şehirler gezilir. iyi para kazanılırsa 2.5 aydan sonra iş bırakılır arabaya atlanır ve newyork city, boston, philadelphia altı üstüne getirilir. sonra gerekli alış verişler yapılır. son olarak da istanbul ucagına atlayıp dönülür"" inşallah tüm bu hayallerim hayırlısıyla gerçekleşir....planlar bu şekilde))

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    """new york 'a gidince ilk iş olarak bir araba alınır. daha sonra esas çalışacağımız yer olan keene valley'e gidilir. keene valley de 2 yada 2.5 ay zıpkın gibi çalışılır. eger şansımız yaver giderse 2. iş bulunur. zaten boş zamanlarda araba oldugu için günlük yakın şehirler gezilir. iyi para kazanılırsa 2.5 aydan sonra iş bırakılır arabaya atlanır ve newyork city, boston, philadelphia altı üstüne getirilir. sonra gerekli alış verişler yapılır. son olarak da istanbul ucagına atlayıp dönülür"" inşallah tüm bu hayallerim hayırlısıyla gerçekleşir....planlar bu şekilde))
    valla açıkçası mest oldum bizde de bu gibi hayaller var ancak gerçekleşebilecek mi ondan endişeliyim ben de ;DD

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

ayrıca colorado'ya kadar gitmişken bir de büyük kanyon'u görmek istiyorum kısmet olursa....
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

kazandigim ilk parayla sole bi klasik amerikan barinda bir bira alicam ve içicem ama sadece 1 bira..ilk hayalim bu sonrası malum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benımde tek hayalım kucuk bı amerıkan kasabasında sabah kahvaltısı yapmak cayımı ıcerken ceveryı gozlemlemek ve sonra arkama yasalanıp planlarımı dusunmek...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

aslında calıfonıa dakı new port beache gıtmek cok ıstıyorum ama zor gıbı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Büyük Kanyon Da Ne Arkadaşlar ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı bartublumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük Kanyon Da Ne Arkadaşlar ?

http://tr.wikipedia.org/wiki/B%C3%BC...sal_Park%C4%B1

var ya çizgi filmlerde olur hep

roadrunnerın olduğu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tşk ederim kardeşim şimdi hatırladım nefis bi yer yaa

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Birçok yerde dünyadaki en iyi manzara olarak adlandırılır "The Grand Canyon".
    Ben ne yapıcam, ilk New York'a indiğimde şöyle güzel bir restaurant bulup yemeğimi yiyicem ve "ordular ilk hedef Central Park ileriiiii" Times Meydan'ından 500 metre aşağı vurduk mu Central Park'a gelicez ve karış karış gezip foto çekicez. Atlantic City'de 3 ay işimizi yaptıktan sonra ise ilk hedef Chicagaoooooooo.....the most wanted,en görülesi yer,rüyalara giren şehir vs. Chicago'nun şehir merkezinde 1 gece kalınır ve sabah ilk trenle birçok amerikan filminin çekildiği o gördüğünüz yemyeşil tertemiz kasabaların bulunduğu yere gidilir; nereler mi buralar, Hinsdale,Westmont vs. buralarda sabah kahvaltısı yapılır ve çaylar içilir... Sonra gideceğim yere ise henüz karar vermiş değilim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim bu kadar planı yapmak için çok uğraştın mı..o kadar çok ki görülesi yer hangisine gideceğimi şaşırdım ((
    valla ne yapacağımı kestiremiyorum gerçekten

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum walla ben 2.iş dusunmuyorum...elımden geldiği kadar çalıscam...daha sora ilk hayalım bi araba alıp boyle floridadan girip sahil şeridini new yorka kadar gezmek..
    tabi abd ye gitmişken vegas california los angeles falan da gorulmeden gelınmez hersey kafamdakı gıbı olursa işalah gidicem buralara..
    umarım arkadaslar deişik şeyler yazarlar faydalanır gideris gusel bi konu
    walla cok ii demissin de sadece ucak bileti 400$ a yakın co masraflı oluyo o da..bende baya yer gezmek istiyorm ama tam ters köse dagılmş eyaletler..abd ye gidip ny u gezmemek olmaz..3000 km yol da olmaz ki yane bir yeri gezsek paralar suyunu ceker bence nası olck bilmiorm yaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben bloomintonda satıs gorevlısı olarak gunde 11 saat calısacagım hafta da sadece bir gun pazartesı off alacagım galıba bıraz para bırıktırıp sonra da 1 ay kadar sure gezmeyı planlıyorum umarım uygularım. ..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cok ayrintili bir plan yapmamis olmama ragmen genelde kafamda olanri yazmak isterim.ilk is olarak biran once norfolk havaalaninda inip virginia beache bi taxi tutup sirketin onerdigi bi motele yerlesmek ve ev aramak.hersey yoluna girince aksamlari VA gecelerinde clublara gitmek örnegin peabodys.sonra cevre bolgeleri gezmek tabi araa alip ondan sonra sonra donuse yakin williamsburgtaki outletleri altina ustune getrmek tabi busch gardensta olan arkadaslarin yanina gidip rollera binmek daha sonra new york 4 5 gun gezmek ozellikle wall street.cok sehire gitmekiçin cok para lazm kazandigimz parayida ucaklara yatirmayalim zaten tatilin gobegine gidiyoruz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)