Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: subway

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart subway

bu yaz çok büyük ihtimalle virginia beach'te subway'de çalışacağım. fikri olan var mı?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Ben calistim sor merak ettiklerini.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

çalışma şartları nasıl? saat ücreti ne kadar? aklında neler varsa anlatabilirsin.

Tecrübe Puanı
    10

Cok temiz, zevkli is, birebir muhabbettesin musteriler ile, gece kapatmasi biraz sikinti paspas ve supurme sana kalirsa, bulasik cok rahat 2 lavabo var birine batiriyorsun sonra digerine batirip koyuyorsun ama birikirse biraz sikinti, sabah 9-10 baslarsin aksam 11' de evinde olursun, yeme ve icme bizde bedavaydi ama heryerde oyle degilmis oyle olmasa da indirimlidir, camlari sileceksin bana gore cok sikiciydi, gitmeden siyah ya da bej rengi pantolon ya da sort gotur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

kendi kıyafetleri varmış sanırım? maaş durumu nasıl? haftalık yaklaşık kaç saat çalıştırıyorlar? birazda bu konularda yardım (=

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi kıyafetleri varmış sanırım? maaş durumu nasıl? haftalık yaklaşık kaç saat çalıştırıyorlar? birazda bu konularda yardım (=
    Patronum Turk'tu 40'tan fazla calistirmiyordu. Yeme icme bedava saatlik 8$. Fakat diger Subway'lerde fazla saat alindigini duymustum ne kadar dogru bilemem.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tamam çok teşekkür ettim (= yine sorum olursa yazarım?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Arkadaşım eğer işin garanti ise sana şiddetle daha öncedem nasıl müşteriyle konuşulur,ne tarz cümleler kurman gerekir onları araştırmanı tavsiye ederim.Yoksa orda öğrenirken sıkıntı çekip bunalıma girersin bunlar ingilizce mi konuşuyo diyeyani ekmek türleri salata türleri onları öğrenirsen senin için faydalı olur.Kısaca bi alışveriş sırasında müşteriyle aranda nasıl bi diyalog geçer onu öğren.Nihayetinde 3 ay boyunca bunu yapacaksın.Overtime istiyorsan işini iyi yapman lazım

BannedUser
    Guest

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım eğer işin garanti ise sana şiddetle daha öncedem nasıl müşteriyle konuşulur,ne tarz cümleler kurman gerekir onları araştırmanı tavsiye ederim.Yoksa orda öğrenirken sıkıntı çekip bunalıma girersin bunlar ingilizce mi konuşuyo diyeyani ekmek türleri salata türleri onları öğrenirsen senin için faydalı olur.Kısaca bi alışveriş sırasında müşteriyle aranda nasıl bi diyalog geçer onu öğren.Nihayetinde 3 ay boyunca bunu yapacaksın.Overtime istiyorsan işini iyi yapman lazım
    Ugur yok ya kasma o kadar. Subway'de zaten hersey numaralı herkesın onunde falan adam ne yaptıracaksa söyluyor gerçi break daha iyi bilir ama subway bence o kadar ıng aranacak bir yer değil.

bende ondan break daha iyi bilir dedim. ama bu kadar ingilizcesi vardır herhalde. ha bu arada o foot long da 5 değil 11 ekmek çeşidi vardı ama
    Konu BannedUser tarafından (02-02-2011 Saat 08:41 AM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ya kasmak için değil ordaki zamanın iyi geçirmesi için demiştimBen ilk işimi yaparken hiç bişeyin anlamını bilmiyodum,onları öğrenene kadar biraz zorluk çektim,neticede öğrendimValla ben subwayden bişeyler aldığımda kendim oluşturuyodum menüyü ve numaraları yoktu yiyecek içeceklerin,mesala görevli "what would you like to drink for soda" diye sorduğunda soda diye bizim soda zannetmiştimyani bunun gibi şeylerönceden gidenlerden bilgi almakta fayda var diye düşünüyorum..

Tecrübe Puanı
    10

Ingilizcede 'listening' kotu ise isin zor bastan soyleyeyim. Kesinlikle 'upper-intermediate' seviyesinde olmaniz lazim. @ugur'un dedigi gibi kalip calis, klasik soru 'what kind of ...?' subway.com'a gir orada ogretiyor hangi sandwichin icine ne koyuluyor. Ornegin; Spicy Italian icine 5 salami - 5 pepperoni gibi. Bunun disinda 5 tane ekmek cesiti var. Fotograflardan cikti al bak. Aklinda bulunsun isi ogrenmen 3 haftani aliyor cunku. Sen hazirlikli olursan 2 haftaya bitirirsin en gec.

@makroklima
    Ingilizce kesinlikle sart. Ornegin 10 kisi sirada adam diyor ilk once mayonez ya da hardal sik ekmege sonra tost yap ve icine salami koy diyor. Bunu anlamazsan supervisor hemen bulasiga yollar. Fala saat alamayabilirsin. Yukari verdigim ornek gibi bir suru farkli istekler olabiliyor. Tuketicilerin istekleri farkli olabiliyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)