Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 55 not ile RED ANLAM VEREMEDİM

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Angry 55 not ile RED ANLAM VEREMEDİM

hazırlık sınıfı öğrencisiym 55 ilk dönem ortalaması ile gittim ve konuşmada kesinlikle kusur yokdu bugün gelen haber ile şok oldum vize red... herkez 2. denememde alma şansımın yüksek oldugunu söyledi napıcam bilmiyorum 55 ile nası red aldm anlam veremiyorum :@:@
    Konu Cengizhan tarafından (29-04-2009 Saat 07:18 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

hadi ya kötü olmuş bi daha denemen de fayda var bence de ikinci gidişinde alan çok insan var..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim arkadşmda hazırlık notu kaçtı bilmyrum ama aldı vize geçmiş olsun ya inşallah 2.denemede alırsın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

adamların amacı ne anlamıyorum heralde bi daha 131 $ verdirtmek

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Moralini bozmak gibi olmasın ama 2. sefer de garanti alacaksın diye de bişey yok yani.. Ama kendini iyi ifade edersen tekrardan şansın yüksek olur ve bu istekli baya verelim vizesini de diyebilirler
    Electricity Paralyses..!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gitmicem almaya ya vazgeçdim bundan sonrada amerika bitmişdir benim için

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Cengizhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gitmicem almaya ya vazgeçdim bundan sonrada amerika bitmişdir benim için
    valla gitmek istiyosan ve bu kadar masraf yapmışken bir kez daha denemekte fayda var gibime geliyor ki sen hazırlıktasın erken pes etme..
    Electricity Paralyses..!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadasim oncelikle gecmis olsun ama hemen pes etme bence. eger okulunun gecme notu 70 ise konsolos dusuk buldugundan dolayi red vermis olabilir. Okulundan alacagin referans mektubuyla ya da vize sinav notun iyi ise onu gosteren bir belge ile tekrar basvurman durumunda alabilecegine inaniyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

55 aslında ortalama olarak 2 ye tekabül etse de üniversitede geçme notunun 60 olduğunu düşünüp red vermişlerdir. Ya da "her başvurana veriyorlar" tezini çürütmek için seni seçmiş olabilirler. Ben olsam verirdim vizeyi sana. Ayıp etmişler.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

sıkma canını , gerçi aynısı bana olsa bende aynı şekilde çöküntüye uğrarım ama pes etme bence, 2.ye alırsın, denemkte fayda var
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bızım okulda pro sınavını we mıdtermlerden gecr not almak ıcn sınır 60. belkı onlarında bole bı uygulamasıwarsa ondan dusk dıyerk red werms olabılr senın adına uzuldum:S

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

dostum cok gecmiş olsun sıkma canını ve tekrar dene bence

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar değerli yorumlarınız için cok teşşekkür ederim yalnız ben giden parada değilim 1 aydır sabah 8 de kalkıp belgeleri toparlamakla uğraşdm sizde biliosunuz emek istiyen bir iş şirkete git oraya git buraya gel 2. kere denemeyi düşünmüyorum bu bir kumar ya tutarsa ya tutmazssa uğraşamıcam Red verdiler böle düşündüler onlara kalmış sanki amerika çok umrumda ingilizcem gelişsin diye gitmek istiyodum... ama yalan oldu
    Konu Cengizhan tarafından (29-04-2009 Saat 11:51 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şöle bi foruma bakdm da çoğumuz vizeyi almışınız NEDEN BEN DİE DÜŞNÜYORM

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardesım bnde hazrlıgım not gotrmedım bıle hacetepede not dokumu werılmıo hocama referans mektubu yazdrdım we ankarada grdım sende atla gel burda gr bıdaha o notla gel ama cunku bılıolarmıs onlar unıwersetelerı not dokumu werıp wermedıklerını..ank konsoloslugunda yaslı adama denk gelırsen alırsın pasa psa bnm ıng bok gbı o halde aldım ne not dokumu war ne ıng adam 3 soru sordum ıste onlarda cok basıt seylr nerde calıscan ne ıs yapcan bukadar yanı prep okuosun sen dedı ewet dedım guldu werdı dırek..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

hazırlık sınıfı öğrencisiym 55 ilk dönem ortalaması ile gittim ve konuşmada kesinlikle kusur yokdu bugün gelen haber ile şok oldum vize red... herkez 2. denememde alma şansımın yüksek oldugunu söyledi napıcam bilmiyorum 55 ile nası red aldm anlam veremiyorum :@:@
    Hazırlık sınıflarında notununzun 2.00 'a tekabül etmesi önemli değil , geçme notunun üstünde olmanız öenmlidir . Bu kadar masraftan sonra tekrar başvurmanı öneririm . Eğer haziranın ortasında gideceksen okulunda o civarda kapanıyorsa dönem sonundaki not kağıdını götür derim . Birde hocandan referans kağıdı alırsan vizeyi alabilirsin .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ensens33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesım bnde hazrlıgım not gotrmedım bıle hacetepede not dokumu werılmıo hocama referans mektubu yazdrdım we ankarada grdım sende atla gel burda gr bıdaha o notla gel ama cunku bılıolarmıs onlar unıwersetelerı not dokumu werıp wermedıklerını..ank konsoloslugunda yaslı adama denk gelırsen alırsın pasa psa bnm ıng bok gbı o halde aldım ne not dokumu war ne ıng adam 3 soru sordum ıste onlarda cok basıt seylr nerde calıscan ne ıs yapcan bukadar yanı prep okuosun sen dedı ewet dedım guldu werdı dırek..
    arkadaşım gerçekden dediklerin hoşuma gitti ankaraya gelmek sorun diil aslında ankarada şansımı deniyebilirim notsuz giderim farketmez şuan bizim üniversitede artık not verilmiyormuş sadece biizm gibi bi kaç kişiye verdiler vermez olaydılar notsuz olarak referansla şansımı ankarada denemeyi düşünüorm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla ksın dene bna ıhtımal wermıolardı ıngılızcende ıyıyse alırsın..deılsede ezberlersın sorabıleceı soruları hakaten korkulcak bısey yok ordakıler harbı ınsan glumseyerek yaklasıosun onların hosuna gdıo kocaman adam karı gbı sırıttım adamn hosuna gttı ugrastrmadan werdı=)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

istanbulda red yediysen ankarayi denemen mantikli olmaz gecen snelerde neden buraya geldin denmis bazilarina yinede arastirmak lazim sirketine filan da sor...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

bizim şirketten eskisi gibi herkes istediği yerde girebilir olayının bittiğini soylediler mesela ben kocaelideyim ankarada girmek istedim konsolosluk kabul etmemiş.. bölge bölge ayrılmış diye duydum..
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ya ankara istanbul farketmez istanbulda dene şansını .geçen sene 2. ye giren nerdeyse yüzde 90 arkadaş vizeyi almıştı .mutlaka gir o kadar emek verdim diyosun emeğine yazık.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kafayı yicem ya arkadaşlar hepinizin destekleri için cok teşşekkür ederim 2. kere denicem temenim vermeleri
    Konu Cengizhan tarafından (30-04-2009 Saat 02:47 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Geçmiş olsun Cengiz umarım alırsın 2. görüşmede çok kötü bir durum ya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun almış oldugun üzücü haberden ötürü bişey merakediyorum vize görüşmesine istinyede girdin sanırsam ben görüşmeyi kiminle yaptıgı merakediyorum aslında, orta gişede duran sarışın adamlamı yoksa en köşedeki asyalıya benzer bayanla mı yoksa ilk gişedeki bayanla mı yaptın benim için önemli bende hazırlığm ve benimde notlarım biraz düşük sana kimin red verdigini bilirsem içim biraz olsun rahatlıycak 2.denemeye gelicek olursak bende şansını denederim şahsen ben ilkinde alamazsam şansımı birdaha deniycegim sende öyle yapmalısın.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı george Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun almış oldugun üzücü haberden ötürü bişey merakediyorum vize görüşmesine istinyede girdin sanırsam ben görüşmeyi kiminle yaptıgı merakediyorum aslında, orta gişede duran sarışın adamlamı yoksa en köşedeki asyalıya benzer bayanla mı yoksa ilk gişedeki bayanla mı yaptın benim için önemli bende hazırlığm ve benimde notlarım biraz düşük sana kimin red verdigini bilirsem içim biraz olsun rahatlıycak 2.denemeye gelicek olursak bende şansını denederim şahsen ben ilkinde alamazsam şansımı birdaha deniycegim sende öyle yapmalısın.

Eğer geçme notunun üstündeysen problem yok fakat altındaysan bu sorun teşkil edebilir . Dediğin gibi eğer red yersen kesinlikle 2. kez şansını dene derim .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben de görmüşken diyeyim kesinlikle düşünme,dene.Bak söylüyorum,bu kadar uğraşmışken , kesinlikle pes etme...Amerika'ya gitmek her zaman nasip olmaz ,Amerika umrumda değil diyorsun ama öyle düşünme ,İnan oraya gitmek bir insan için kilometre taşı gibi oluyor...İkinci denemende alma ihtimalin çok çok çok yüksek.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadasım snn adına cok uzuldmm yaa gecmıs olsun pesını bırakma 2.defa gır alırsın ıns.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Tekrar ıstanbulu dene japon adamla gorusme yapman ıcın bıldıgın butun duaları et.japon rahat bı sekılde verıo

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eğer geçme notunun üstündeysen problem yok fakat altındaysan bu sorun teşkil edebilir . Dediğin gibi eğer red yersen kesinlikle 2. kez şansını dene derim .
    Asıl sorunda orta başlıyor kur tekrarı yaptım ve daha öncesinden turist vizesi reddim var eger şimdi yine red alırsam wat tan ikitane red yemiş olucam yinede düşünüyorum 3.defa görüşmeye girmeyi bakalım bekleyip görücez umarım gerek kalmaz... örnekleride var formda 1.30 ortalamayla 1.60 la alan arkadaşlarımız var şans bizede güler inşallah.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı george Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asıl sorunda orta başlıyor kur tekrarı yaptım ve daha öncesinden turist vizesi reddim var eger şimdi yine red alırsam wat tan ikitane red yemiş olucam yinede düşünüyorum 3.defa görüşmeye girmeyi bakalım bekleyip görücez umarım gerek kalmaz... örnekleride var formda 1.30 ortalamayla 1.60 la alan arkadaşlarımız var şans bizede güler inşallah.

ya biraz ukalaca olacak ama bence notları biraz kıpırdat ve öyle dene, hiç şansın kalmayabilir daha sonra, tabi bu benim yorumujm
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks