Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: storage işi hakkında

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart storage işi hakkında

wat için kaydımı tamamladım şimdi iş seçimindeyim. Storage işi var eğlence parkında firma gelen ürünleri taşıyacağımızı (koli gibi) söyledi. Fakat iş hakkında sizden de bilgi almak istiyorum yapan yada bilenlerden

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ağır bir iş olduğunu biliyorum, gitmedim yapmadım ama yapan bir arkadas anlattı.sıkıcı ve yorucu oluyormus sürekli bir şeyler tasımak,tabi muhabbtte az olur. ama parasının fena olmadıgını söylemişti..9dolardan fazlaydı sanırım.seninki ne kadar?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizimkide 9 ila 11 dolar arasında ama şirket bize zaten uyardı taşıma işi olduğuna dair ama ne kadar yorucu olur diye öğrenmek istediydim teşekkür ederim yardımın için öğrenmek istediklerimi tam anlamıyla söyledin mommuma

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bişey değil hocam,ama sen yinede bulabilirsen bu işi daha önce yapmış birini bul ondan öğren sonucta bizde baskasından duyduklarımızı paylaşıyoruz.senin için daha yararlı olur..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaşım yaptı o işi. pek fena değildi dediğin gibi koli fln taşıyorsun yorucu iş ama eline koli taşımıyorsun genelde bir araba benzeri bir şey veriyorlarmış onunla oraya buraya taşıyorsun ama tabii indir kaldırda yapıyormuşsun.
    bende bu kadar biliyorum

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

eğlence parkında olmasa hemen atlayacağım bir iş olurdu çünkü orada saat vermezler. Geçen seneden alışığım ameleliğe. Ağır iş falan pek koymaz. Para olsun yeter

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim yardımlarınız için şuan otel işi ağırlıklı düşünüyorum ama bu işinde saat ücretleri baya bi iyi aklımı o karıştıyor biraz bakalım yakında işimize karar verecez

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks