Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.55 ile Vize görüşmesi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Standart 1.55 ile Vize görüşmesi

Evet arkadaşlar bütünlemelerden sonra notlarım belli oldu çok kötü geçen bir dönemden sonra ortalamam 1.55 olarak belirlendi sizce ümidimi kesmeli miyim vize için :/

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Eğer sadece ön kayıt ücreti ödediysen biraz bekle vizeye girecek olanları.Onların sonuçlarına göre kararını verirsin.Daha kimse net olarak bilmiyor 2'nin altında bu yıl vize vereceklermi vermeyecekler mi diye..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer sadece ön kayıt ücreti ödediysen biraz bekle vizeye girecek olanları.Onların sonuçlarına göre kararını verirsin.Daha kimse net olarak bilmiyor 2'nin altında bu yıl vize vereceklermi vermeyecekler mi diye..
    Bütün kayıt ücretini ödedim ..Bu cumartesi iş görüşmesine gireceğim :/

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Alıntı AnakinSkywalker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bütün kayıt ücretini ödedim ..Bu cumartesi iş görüşmesine gireceğim :/
    Her halükarda ön kayıt ücretini kesecekler.Şirketinle konuş biraz daha bekle.Eğer vizeye giderde ret alırsan daha fazla keserler,ds-2019 getirtilmiş olur çünkü o zaman bide vize görüşme ücretini de hesaba katarsan fazladan 400$ zararın olabilir.Mart ayını bekle yada Nisan.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her halükarda ön kayıt ücretini kesecekler.Şirketinle konuş biraz daha bekle.Eğer vizeye giderde ret alırsan daha fazla keserler,ds-2019 getirtilmiş olur çünkü o zaman bide vize görüşme ücretini de hesaba katarsan fazladan 400$ zararın olabilir.Mart ayını bekle yada Nisan.
    Vize görüşmesi için mart veya nisan aynı beklemeliyim değil mi?Vize görüşmesine girmeden programdan vazgeçtim deyip program ön kayt ücretini alabilirim değil mi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

ingilizcen iyiyse ikna edebilirsin hocam vizede

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı h2run Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingilizcen iyiyse ikna edebilirsin hocam vizede
    Kardeşim geçen senelerde olsa ikna ederdim ingilizce bakımından sorun yokta bu sene çok zor olacak diyorlar ondan dolayı endişem var

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Vize görüşmesi için mart veya nisan aynı beklemeliyim değil mi?Vize görüşmesine girmeden programdan vazgeçtim deyip program ön kayt ücretini alabilirim değil mi
    Sözleşmeni oku,iptal etmen durumunda sadece ön kayıt ücretini mi kesiyorlar yazar.Muhtemelen öyledir.eğer dediğim gibiyse hemen girme iş görüşmesine.Biraz bekle.Vizeye giden gelenlerden yorumlarını dinler,not ortalamasına ne kadar önem veriyolar öğrenir ona göre davranırsın.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Bunu bilemiyoruz forumda bu sene vizeye girmiş tek arkadaş var o da 2 kez red almış.Bu seneki tek örnek bu.Ona göre değerlendirme yapmak doğru değil.Sanırım 2. giren ben olacağım.Gözlemlerimi paylaşırım sizinle.Senin daha görüşmene en az 1-2 ay var o zamana kadar bir fikir oluşacak kadar insan girmiş olur görüşmeye.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Anlaşılan yine bekleyeceğim :/ mart gibi görüşmeler sıklaşır sanırım konsoloslukta

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu bilemiyoruz forumda bu sene vizeye girmiş tek arkadaş var o da 2 kez red almış.Bu seneki tek örnek bu.Ona göre değerlendirme yapmak doğru değil.Sanırım 2. giren ben olacağım.Gözlemlerimi paylaşırım sizinle.Senin daha görüşmene en az 1-2 ay var o zamana kadar bir fikir oluşacak kadar insan girmiş olur görüşmeye.
    ne zamn gircelsin bu hafta ist gırceksen birlikte gidelim aynı gunee randevu alalım daha iyi olur ıkı watcı

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ben giren biliyorum başka istanbul dan ve 1-2 dakika sürmüş görüşmesi eskisi gibi. Çok kasmamışlar.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla ön kayıtı hiçbir firma iade etmiyor hiçir şartla , belki bir iki firma değişiklik yapmıştır. Ayrıca vize reddine de tüm firmalar ön kayıt ücreti dışındakileri iade ediyor diye biliyorum sen emin ol ama. Benim tavsiyem şansını dene ve olmazsa ikinci dönem sonunda vizeye gir haziran ortası gibi git ya da sonu gibi.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Ben de araştırdım ettim eve tçoğu firma ön kayıt ücretini vermiyor....Bizim şirket red alanlara vermişti ama şirketlerin %90 ı ne yazık kı vermiyor..
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben giren biliyorum başka istanbul dan ve 1-2 dakika sürmüş görüşmesi eskisi gibi. Çok kasmamışlar.
    arkadaşının ortalaması kaçtı?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

AnakinSkywalker seninde şirketin United Towers ve nasıl iptal etmedi programını ortalaman 2'nin altında olunca ? Ben bir arkadaşımla beraber gidecektim hatta yarın ki mülakata da katılacaktık İzmirden beraber gidecektik İstanbula ancak danışman arayıp programının iptal edildiğini söyledi çünkü şirketin politikası 2 not ortalamasının altındaki öğrencileri programa almamakmış. Senin danışmanın sana böyle bir şey demedi mi ? Arkadaşımın ortalaması 1.87 idi. Şimdi tek kaldım bende onun programı iptal olunca.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı kaya0133 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne zamn gircelsin bu hafta ist gırceksen birlikte gidelim aynı gunee randevu alalım daha iyi olur ıkı watcı
    Benim WAT değil aslında Internship.Haftaiçi bir gün olacak muhtemelen normalde perşembeye almayı düşünüyordum ama DS elimize bir geçsin dedim.Muhtemelen yinede perşembe olacak.Tarihler kesinleşsin beraber gidebiliriz.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende 1.37 yle giricem mart ayını bekle çnkü sıklaşıyomuş fln gibisnden bişiler dedi danışman

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı Sayco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AnakinSkywalker seninde şirketin United Towers ve nasıl iptal etmedi programını ortalaman 2'nin altında olunca ? Ben bir arkadaşımla beraber gidecektim hatta yarın ki mülakata da katılacaktık İzmirden beraber gidecektik İstanbula ancak danışman arayıp programının iptal edildiğini söyledi çünkü şirketin politikası 2 not ortalamasının altındaki öğrencileri programa almamakmış. Senin danışmanın sana böyle bir şey demedi mi ? Arkadaşımın ortalaması 1.87 idi. Şimdi tek kaldım bende onun programı iptal olunca.
    Ben katıldığımda 2ye yakındı ortalamam düşürdüm şimdi.Bana sürekli bütlerde yükselt diyordu ama ben aksine düşürdüm notlarımı. baya bi sen şimdi yarın ki fuara gelecek misin?
    Konu AnakinSkywalker tarafından (15-02-2013 Saat 05:01 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 1.37 yle giricem mart ayını bekle çnkü sıklaşıyomuş fln gibisnden bişiler dedi danışman
    Umarım vizeyi alabiliriz..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben katıldığımda 2ye yakındı ortalamam düşürdüm şimdi.Bana sürekli bütlerde yükselt diyordu ama ben aksine düşürdüm notlarımı. baya bi sen şimdi yarın ki fuara gelecek misin?
    Anladım. Evet şuan otobüsteyim gidiyorum İstanbula :-)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sayco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 1.8 programa kayıt olduğumdan beri ama bana dedi ingilizcen çok iyi oldu için kayıt alıyorum, vizede notta olan acığını kapatabilirsin, normalde 2nin altını almıyoruz , sen biraz yükseltmeye çalış dedi. tabi hala 1.8 benim ortalamam vize için korkuyorum o yüzden..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı esratahirovic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim 1.8 programa kayıt olduğumdan beri ama bana dedi ingilizcen çok iyi oldu için kayıt alıyorum, vizede notta olan acığını kapatabilirsin, normalde 2nin altını almıyoruz , sen biraz yükseltmeye çalış dedi. tabi hala 1.8 benim ortalamam vize için korkuyorum o yüzden..
    İngilizcen iyiyse sorun olmayabilir. Arkadaşımın ingilizceside iyi değildi danışman güvenemediği için iptal etti programını. Umarım vizede sıkıntı çıkmaz kimse için.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ve fuar günü

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Arkadaşlar not olarak bilmem ama dil olarak herşey önceki gibi olucak zaten sorduğu sorular belli biçin why do you want to go to the usa? denince önceden I wanna see american culture demek yeterliydi şimdi biraz daha derine inerek söylemek yeter bence

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Umarım vizeyi alabiliriz..
    inşallah durumunu ifade ederblrsek alırız vizeyi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı ewerest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah durumunu ifade ederblrsek alırız vizeyi
    Kesinlikle durumumuzu anlatırsak alırız diye düşünüyorum.Çalışıp para biriktirdim ben bunların hepsini az çok iyi bir ingilizceyle anlatırsak karşımızdaki de robot değildir.Anlayışlı olacaklarını düşünüyorum umut ediyorum

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Kesinlikle durumumuzu anlatırsak alırız diye düşünüyorum.Çalışıp para biriktirdim ben bunların hepsini az çok iyi bir ingilizceyle anlatırsak karşımızdaki de robot değildir.Anlayışlı olacaklarını düşünüyorum umut ediyorum
    :

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı esratahirovic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortalamayla alakası yok ellerindeki iş seçeneklerinden fazla öğrenci alınca bazılarını elemek gerekiyor bu da ortalaması düşüklerden başlanıyor. Olay bu. Madem 2 nin altında almayacakalrdı herkesten transkript isteyip kayıdı öyle yapsalardı. Danışmanlarda yalan bitmez

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ortalamayla alakası yok ellerindeki iş seçeneklerinden fazla öğrenci alınca bazılarını elemek gerekiyor bu da ortalaması düşüklerden başlanıyor. Olay bu. Madem 2 nin altında almayacakalrdı herkesten transkript isteyip kayıdı öyle yapsalardı. Danışmanlarda yalan bitmez
    benımde inglizcem iyide 1 91 ortalmının acagını kapatamadım maleseff ama su anda bıraz daha eskıye donmusler gruplarla gıdersen cok yuksek ıhtımal alırsın inşll .. hatta alırsın ya korkma

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)