Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 179 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2009'da busch gardens'a gidecekler!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 2009'da busch gardens'a gidecekler!

2009 yazında Busch Gardens'a gidecek arkadaşlar.

Ayrıca Busch gardens da daha önce çalışmış arkadaşlar detaylı bilgilerinizi yapmamız yapmamamız gerekenleri, karşılaşacağımız sürprizleri bizlerle paylaşırsa seviniriz!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Hatta bana giriş İndirimi ayarlayabilirlerse çok sevinirim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

giriş indirimi derken=) ne için gidiyo musun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dogukaan parka girerken ücret indirimini kastediyo rahdan
    çalışanlara bazen ücretsiz giriş bileti gibi şeyler veriyolarmış işte onlardan bahsediyo rahdan
    aynısını bende istiyorum tabi
    işe gidemedim bari eğlenmeye gidelim demi

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yaf zaten tum oyuncaklar(işte o aletler falan=) bedava orada çalısanlara=) ben öyle duydum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

evet orda calısanlara bedava
    ama ben ve rahdan gibi orda çalışmayanlar para veriyor doğal olarak
    işte o zaman o dediğim bedava giriş biletleri senin değil ama bizlerin işine yarıyor
    tabi onları satma gibi bir seçeneğinde var karaborsadan ama yakalanmadan haa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hmm evet dogru sanrım 100 dolar degerınde bilet veriyorlarmış, hayırlısı artık..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewt her yil parkta calisan herkese 8 tane bilet veriliyormus..gecen sene arkadas 70 den satti tanesini..
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tanesi 70 Den? Biz 2 Kişi Gidiyoruz, 70 den Satsak Kafadan 1100 Dolar Civarı Bir Paramız mı Var Şimdi Cebimizde?
    Biraz Uçuk Geldi Bana =)

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

1100 dolar ama kanunsuz bi is bu yani hirsizlik yaparak da kazanirsin dimi o da kanunsuz sonucta...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kanunsuz Bir İş?
    Bize Hediye Edilen Birşeyi Başka Birisine Para Karşılığı Satmanın Nesi Kanunsuz?
    Daha Önce Gerek Rock'n Coke Gerek Başka Birçok Konser Etkinliğine Kendi Şahsıma Gelen 1+2 - 1+3 vs Biletleri Para Karşılığında Satmışlığım Var. Şayet Benim Gidecek Zamanım Yok, Onların Alacak Ucuz Biletleri Yok ve 2 Taraf ta Mutlu Oluyor Bu Olay Sonunda, Bana Gelen Davetiyeyi İstediğim Şekilde Değerlendirme Hakkım Olmadığı ve Bunun Kanunsuz Olduğu Fikrine Nasıl Kapıldığını Merak Ettim Doğrusu =)
    Ha Diyorsan Bileti Bana Sat, Çok İstiyorum Busch Gardens'a Gitmeyi PM Atabilirsin =)
    Sevgiler, Saygılar...

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sole soleyim o zaman varsa cesaretin park yoneticilerinin veya bir polisin yaninda sat bakalim da ne oluyor gor.. bu arada ben zaten eglence parkinda calisacam arti turkiyede heralde benden daha fazla lunaparklarda zaman gecirmis adam zor bulursun ondan pek ilgilenmiyorum...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ama Arkadaşım Alnında Enayi Yazmamalı İnsanın, Mantığı Varmı Görevli Birisinin Yanında Bilet Satmanın =) Kara Borsacı Modeli Ortada Gezen Apaçi Bir Türk Olarak Görünmek İstemiyorum Zaten, İhtiyacı Olanlara Bilet Temin Ederiz Sadece =) Alan Memnun Veren Memnun, Olmadı Hatıra Diye Geri Getiririz Eve, Sadece Ben 70 Dolar Fikrine İnanamadım Pek ve Soru Sordum, Sen Ciddiye Bindirdin ve Polemik İçindesin, Çözemedim =)

"Tanesi 70 Den? Biz 2 Kişi Gidiyoruz, 70 den Satsak Kafadan 1100 Dolar Civarı Bir Paramız mı Var Şimdi Cebimizde?
    Biraz Uçuk Geldi Bana =)"

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

tamam kardesim ne yaparsaniz yapin polemik yaratmak dedigin kanunsuz bi is yaptigini solemekse yaptim sonucta da iste insan kendi ulkesinin insanlarini daha dogru isler yaptigini gormek istiyo mesela verilen o biletleri o bolgeye giden baska wat ogrencilerine bedava veririm bana ulasirsaniz gibi bi laf bekliyor ya neyse siz bilirsiniz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eğer Son 2 Haftada Gezmek İçin Ayırdığımız Sürede Lagoon Park Taraflarına Yolumuz Düşerse Bize de 2 Bilet Ayır Ama Malesef Biz Bu Konuda Bencil Davranmak Durumundayız Şayet Oraya Tatil Yapmaya Değil, Geri Dönünce Elimizde 3000 Dolar Formasyon Parasıyla Dönmeye Gidiyoruz. Şartları Olabildiğince Uygun Düzeyde Tutup Kazanabileceğimiz Max Parayı Kazanmayı Amaçlıyoruz, Hatta Laptopumla Gidip Orada Tasarım Yapmaya Devam Etmeyi Dahi Planlıyorum. Kanunsuz Bir İş Olduğu Zaten Daha Yukarıda Başka Birilerince Tartışılmış ve Ben Buna Rağmen Soruyorsam 70 Dolar Gerçek Bir Rakam mı Diye; Kanunsuz Olduğu Halde 1100 Dolar Kazanmak Adına Bu Biletleri Satmayı Göze Aldığımı Gösterir Bu ve Bu Kararıma Saygı Göstermekten Başka Bir Seçeneğin Olduğunu Düşünmüyorum Şayet Bana Hediye Edilen Biletler Olacaksa Nasıl Değerlendireceğime Kendim Karar Vermeliyim, Milliyetçi Duygularımı Höpürdetip: Türk Milleti Çalışkandır, Beleş Bileti Parayla Satmaz! Hebele Höbölö Moduna Giremediğim İçin Kusura Bakmayasın, Beni de Yanlış Anlamayasın, Olay Tamamen Maddi Boyutlu ve Pek Düşük Bütçeli Bir Aile Oluşumuzdan Kaynaklı. Gönül İsterdi ki Oraya Tatil Yapmaya Gitseydim ve Bölgeye Gelen Tüm Tanışlara Bilet Ismarlayacak Durumum Olsaydı Ama Durum Ortada, Şartlar Ortada ve Sonuçlar da Ortada =)
    Sevgiler, Saygılar...
    ps:Bilet Teklifin Geçerliyse Belki Uğrarız ^^ lol
    Konu Bubblegun tarafından (28-01-2009 Saat 02:17 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

vuuu muhabbet iyice kizismis ben konuya aciklik getiriyim o zamn biletler sezonluk 2 girislik ve tek gun girislik olarak 3 e ayriliyordu yanlis hatilamiyosam cunku 3 kere gittim bush gardensa eglenmek icin virginia beachte calisiyordum neyse gunluk biletler 35$ yanlis hatirlamiyorsam 2 girislikler ise 40$ sezonluklarda 60$ civariydi en son gidisimizde calisan bir arkadas international village 6 bilet birakmisti onlarla girmistik cumleten hatta giriste otopark parasi aliyorlardi 2 keresinde turke rasgeldik ve sagolsun free otopark karti verdi bize hic tanimiyorduk tabi kimseyi.
    arkadaslar bilet satma isi yalan olur zaten alanlar bileti genelde 2 girislik aliyorlar bilenler bilmeyenlere supriz oluyor ne oldugu o yuzden size verilen biletlerde tek girislik 70$ satamazsiniz hele williamsburg cevresinde hic satamazsiniz anca virginia beache gelip reklami yapip sonra uygun fiyata veriebilirsinz cunku 40$ yukari kimse almaz! burada williamsburg taki outlet price outletti yanlis hatirlamiyorsam cok uygun fiyatlari doldurun derim ben 1500$ sadece ust bas kiyafet ayakkabi aksesuar falan aldim alisveris cilgini oluyorsunuz fiyatlari gorunce bu arada williamsburg da ole cok bir eglencek yer yok ev partyleri daha cok oluyor.ama iyi para biriktiriyorlar orada calisanlar.neyse durum boyle iste

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bilgiler İçin Çok Teşekkürler =)
    Biletleri Muhtemelen Kanada'dan Gelen Arkadaşlara Bedava Vereceğiz, Yüksek Bir Fiyata Satma İhtimalini Duyunca Sadece Şaşırdım Açıkçası =)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu yıl bende busch gardens gidiyorum bi sorun çıkmazsa umarım iş konusunda bir problemim olmaz bir de buraya gidenlere sorum olcak busch gardens taki yemekler konusunda bilgisi olan varmı? yani ben her gün big mac menü almak istemiyorum arada bir çorba da olsa içmek isterim bu şekilde yemek yiyebilcemi restoran felan varmı acaba park ta?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben geçen sene yanlız gittim bu sene tekrar gidiyorum kız arkadşımla bilet satmak kolay değil 30 dolara satarasnız alkışlıyolar sizi sonucta herkes var o biletler ve 6 şar tane kim nasıl satsam diye düşünüyo...yakalanıp işten atılan çok oldu 150 dolar için riske değer mi orası size kalmış...
    yemek konusunda çorba yok ama yemek bildiğin yemek... iş yerindeki yemek domuz ve tavuk diye ayrılıyo genelde,tavugu sectim hep ama parkta bile farkediyo bi yerde yemek farklı bi yerde farklı oluyo..italyadaki yemekler çok güzel oluyo işin yakın olursa oraya sanslısınyoksa illa orda yicem dersen bi 15 dk yürüyon:d bu arada italya derken park ülkelere ayrılmış onu da söliyim italya ingiltere fransa almanya...

başka sorunuz olursa yardım etmeye calışırım..ehliyet araba konaklama alışveriş gezi...vb

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

busch garden sa giden arkadaslar bence cok guzel secim yaptiniz..
    bence pisman olmicaksiniz..ozellikler her ulkeden arkadasinizin olmasi ve yasam kosullari acsindan..eger gec kalmadiysanizda parkin evlerinde kalmanizi tavsiye ederim size..muhtesem partiler orda cunki
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

nasıl parkın evlerinde kalalım zaten her çalısan orada kalmıyo mu???

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

tabiki hayir
    oncelikle parkin ana evleri var..bu evler tatil evleri gb yani 10 numara
    burda yer kalmiyinca sizi baska evlere yerlesstriyorlar
    S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hıımmmm orada nasıl ayırıcaz yerimizi depozito ödeme tarihine göremi yerleştiriyolar yani

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

nekadar erken kayit okadar iyi senin icin
    S-pectacular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

anladım sagol işallah iş başlangıç tarihinde boş yer kalır orda benim 16 haziran bakalım neler olucak )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hayir depositoya gore degil oraya varis tarihine gore... ben gecen sene 15 inde varmistim dolmustu ama sonra kendime yer buldum ve gectim diger yerde olsaniz da cok sorun degil sadece arada bi cadde var sonuc olarak her gece sen de orda oluyosun...tek fark benim odamin onunde oluyo sense cadde geciyosun problem etmeye degmez

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

o zaman onemli deilmiş ya bende 15 inde orda olucam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

15inde Orada Görüşmek Üzere Zeffix =)
    15inde Ordayız Biz de =)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hepinizeee şunu sormak istiyorumm hangi şirketlerle gidiceksiniz saat ücreti nedir ne inglizce seviyenir nedir bu çok önemlii ona göre gidiceğim yer kesinleşicek cevaplarıı bekliyorumm

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Bubblegun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15inde Orada Görüşmek Üzere Zeffix =)
    15inde Ordayız Biz de =)
    evet bakalım nasıl gecicek bu yaz
    bu arada ben tek gidiyorum sen biz demişsın kaç kişisiniz??

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)