Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: e-point student center

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart e-point student center

bu yaz ocean city md ye gidiyorum.wat a yalnız katıldım ve jfk dan ocean city e yalnız gideceğim.bu yüzden otobüs veya trenle uğraşmak yerine hava alanından alıp gideceğiniz yere kadar götüren araçları kullanmak istiyorum.sorum şu e point student center böyle bi hizmet veriyor ama ne kadar güvenilir, daha önce kullanan var mı? görüşlerinizi öğrenmek isterim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

gideceğin eyalet nj değil mi?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Evin tapusuda yaninda bulunsun...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı TeMPuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tapu neden hocam?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gideceğin eyalet nj değil mi?
    gideceği yeri ocean city md(maryland) olarak yazmış zaten..

demek istediğini çözemedim tempus ?

BannedUser
    Guest

e point student center hiç duymadım ama shuttle dan bahsedıyorsan kullanmanı hıc tavsıye etmem asırı pahalı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e point student center hiç duymadım ama shuttle dan bahsedıyorsan kullanmanı hıc tavsıye etmem asırı pahalı
    göreceli işte bu pahalılık mevzusu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

[QUOTE=Aysin;140820]gideceği yeri ocean city md(maryland) olarak yazmış zaten..

nj'de de var(mış) ondan sordum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu iyiydi...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gideceği yeri ocean city md(maryland) olarak yazmış zaten..

demek istediğini çözemedim tempus ?
    Simdi adamlar jfk den manhattan a 150 dolar ustiolar karsilama icin bu arkadsin dedigi yere Allah bilir ne kadara gotururler o yuzden evin tapusunu da yaninda bulundursun devretmek icin anca oyle o paranin altindan kalkar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Simdi adamlar jfk den manhattan a 150 dolar ustiolar karsilama icin bu arkadsin dedigi yere Allah bilir ne kadara gotururler o yuzden evin tapusunu da yaninda bulundursun devretmek icin anca oyle o paranin altindan kalkar
    ben buna gülerim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

taksiye binip gitsen 40-45 dolar tutuyor.. dediğin rakam çoooooooook

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

taksiye binip gitsen 40-45 dolar tutuyor.. dediğin rakam çoooooooook
    hatta china townda çinli korsan taksiciler var onlarla pazarlık yapcan ucuz ucuz gitcen nereye istersen

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

hatta china townda çinli korsan taksiciler var onlarla pazarlık yapcan ucuz ucuz gitcen nereye istersen
    aLLah onLarın beLasını versin dicem de beddua etmek istemiom

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu arkadas karsılama demiş ama taksi değil, karsılama 150 dolar,dil okuluna gidecek acemiler için o fiyatı soyluolar hep.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben bir ülkenin kültürünün vip yaşayarak öğrenileceğini sanmıyorum. ancak sokaklara, halkın arasına, ucuzuna kaçarak daha iyi anlaşılır. öyle karşılama, taksi falan bana göre değil muhabbet kurarak, sorarak varmak daha yi gibi gideceğimiz yere

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ahriman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bir ülkenin kültürünün vip yaşayarak öğrenileceğini sanmıyorum. ancak sokaklara, halkın arasına, ucuzuna kaçarak daha iyi anlaşılır. öyle karşılama, taksi falan bana göre değil muhabbet kurarak, sorarak varmak daha yi gibi gideceğimiz yere
    hiç bilmediğim ve ilk kez gittiğim bi yerde bi bayan olarak halkın arasına karışmak benim için riskli.elbette vip yaşayacak değilim ama ortamı tanıyana kadar biraz dikkatli davranmak gerekiyo bence

bu arada bende pahalı olacağını düşünmüştüm ama biraz araştırdım 100 dolar civarına götürülüyo gibi bişeyler okudum. ne kadar doğru olduğunu bilmediğim için sormak istedim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı parkink Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç bilmediğim ve ilk kez gittiğim bi yerde bi bayan olarak halkın arasına karışmak benim için riskli.elbette vip yaşayacak değilim ama ortamı tanıyana kadar biraz dikkatli davranmak gerekiyo bence

bu arada bende pahalı olacağını düşünmüştüm ama biraz araştırdım 100 dolar civarına götürülüyo gibi bişeyler okudum. ne kadar doğru olduğunu bilmediğim için sormak istedim
    bayan olarak halkın arasına karışmanın riskli olduğunu düşünüyosan türkiyede de sokağa çıkmamalısın emin ol orası daha güvenli

jfk-ocean city(md) arası 222mil arabayla 5 saat.. bu hava alanı karşılaması snin için çok pahalı olur... şirketinden geçen sene oraya gitmiş arkadaşların iletişim bilgilerini al ulaşımlarını nasıl yapmışlar öğren...
    şimdi baktım new york-ocean city arası tren bile 147 dolar o servisin sana kaç paraya çıkacağını tahmin bile edemiyorum.. öyle birşey ancak kısa mesefeler için kullanılabilir 20 mil vs taxi tutup gitsen zaten yine aynı parayı verirsin...

yanlış bilmiyorsam şu üye şu an maryland'ta sana yardımcı olabilir belki... ozgursum: (( Work and Travel - Profil Bilgileri: ozgursum ))

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bayan olarak halkın arasına karışmanın riskli olduğunu düşünüyosan türkiyede de sokağa çıkmamalısın emin ol orası daha güvenli

jfk-ocean city(md) arası 222mil arabayla 5 saat.. bu hava alanı karşılaması snin için çok pahalı olur... şirketinden geçen sene oraya gitmiş arkadaşların iletişim bilgilerini al ulaşımlarını nasıl yapmışlar öğren...
    şimdi baktım new york-ocean city arası tren bile 147 dolar o servisin sana kaç paraya çıkacağını tahmin bile edemiyorum.. öyle birşey ancak kısa mesefeler için kullanılabilir 20 mil vs taxi tutup gitsen zaten yine aynı parayı verirsin...

yanlış bilmiyorsam şu üye şu an maryland'ta sana yardımcı olabilir belki... ozgursum: (( Work and Travel - Profil Bilgileri: ozgursum ))
    gecenin bi yarısı rahatca gezebileceğin yerlerde vardır, gün içinde yaklaşmaya korktuğun yerlerde.bu ayrımı türkiyede yapabilirim ama amerikayı hiç bilmediğim için en basit ve güvenli yolu bulmaya çalışıyorum.
    bilgi için teşekkürler onada ulaşıp sorarım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

web sitesi varmış ( Ocean City Student Center )
    burda JFK oceancity arası 75 dolar görünüyor.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

senin 2 böbrek 30000 dolar ,75 dolarda benzin parası zaten,

bu işin şakasıda seni hiç kimse 5 saatlik yola 75 dolara goturmez tren bile 2 katıymıs baksana.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

evet dediğin gibi 75$ yazıyor fiyat çok çok uygun...

iletişim bilgileri :

E-Mail: epointcafe @ gmail. com
    Email: contact@ocstudentcenter.com
    Office Tel: 410-289-9844

mail atıp sor bakalım... fiyatlar doğrumu.. belirli saatimi var günde 1 kere fln mı? detaylı olarak öğrenip öğrendiklerini bizinle paylaşırsan seviniriz

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

inceledim siteyi baya işe yarar birşey gibi.. konaklama, banka hesabı(açma) geziler, vergi iadesi fln herşeye yardımcı oluyorlar gibi geçen sene kullanmış kimse yok mu acaba koskoca turkishwat forumundan ???

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

inceledim siteyi baya işe yarar birşey gibi.. konaklama, banka hesabı(açma) geziler, vergi iadesi fln herşeye yardımcı oluyorlar gibi geçen sene kullanmış kimse yok mu acaba koskoca turkishwat forumundan ???
    forum da kullanmış bi kişiyi bile bulamamak şaşırtıcı.sitesinden anladığım kadarıyla çok kapsamlı çalışıyorlar. mail attım cevap bekliyorum.öğrenince burdan paylaşırım.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

forum da kullanmış bi kişiyi bile bulamamak şaşırtıcı.sitesinden anladığım kadarıyla çok kapsamlı çalışıyorlar. mail attım cevap bekliyorum.öğrenince burdan paylaşırım.
    gideceğin yer çok güzel... geçen sene virginia beachten - new yorka giderken arabayla oralardan da geçmiştik.. inşallah herşey sorunsuz ve güzel olur....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca coastel charter da böyle bi hizmet veriyomuş.forumda daha önce bu yolla gitmiş birine mesaj attım ve ondan gelen cevabın bi kısmı aşağıda.

"coastal charter dan pek memnun kalmadım açıkçası. shuttle baya ufaktı. washington,dc ocean city 4 saate yakın sürmüştü. geçmemişti vala yolculuk. sıkış tepiş gittik.
    ben sana başka bişey öneriyim. Airport bu siteye gir. bu firma daha kaliteli.bunun sahibi azeri bi abi ocean city de zaten internet cafesi falan var. biz evi de ondan tutmuştuk bazı evleri ii ama bazı evleri kötü. ruslar genelde ii evleri kapıo erken gittikleri için..."

ben siteye (Airport) baktım. 59 dolar heryere 10. yıl indirimi yapmışlar. onlarada mail attım ayrıntıları öğrenmek için.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bu olayı tek kişiye has yapmadıklarını tahmin ederekten fiyatların normal olduğu kanaatindeyim. Şirketten mailine cevap bekle. Büyük ihtimalle senle birlikte bir kaç kişi veya 5 - 6 kişi falan götürüyorlardır. Böylelikle masrafları çıkarıyorlardır. Dolayısıyla korkulacak bir şey yok. Site iletişiminden ayrıntıları öğren. Madem ABD'de tek başına hareket etmeye hazır değilsin Shuttle iyi olacaktır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

öğrendiğim kadarıyla o gün gelecek olan kişi sayısına göre araç ayarlıyorlar. senden sonra gelecek olan varsa bekliyosun yani. kişi başı 75 dolar.(bunlar e-point student center için.)

BannedUser
    Guest

şimdi ben bunu anlamadım seni gelip biri alacak ve götürecek. Hiç tanımadığın biri peki nasıl güveneceksin buna. Ya gelen adam kötü biriyse ya araba dandikse ilginc en güzeli toplu taşıma kullanmaya çalış böyle bilmediğiniz şeylerle uğraşmayın. ABD gidenler bilir özellikle cimbomlu tempus and me orada hiçbir şey liste fiyatından satılmaz mc donalds da bile sana 75 demiş olabilirler ama onu ekler bunu ekler vergi koyar 200 doları sana ödetir konuşamazsın bile

Tempusa katılıyorum muhtemelen bu adamlar birkaç kişi ile anlaşmalıdır. Ya hacı havaalanına biri gelmiş git al falan diyordur. Sansına evinde ailesi ile oturan biride gelir belki ya da tv karsısında göbeğini kaşıyıp bira içen biride

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Makroklima haklı. Hiç tanımadığın birinin aracına binmektense toplu taşımayı tercih etmen çok daha sağlıklı olacaktır senin açından. Ayrıca ulaşım hakkında tüm ayrıntılı bilgilere maps.google.com aracılığı ile ulaşabiliyorsun. Gitmeden önce yol haritanı çıkarır, ayrıntılarını yazarsan elinle koymuş gibi varırsın gideceğin yere

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ben bunu anlamadım seni gelip biri alacak ve götürecek. Hiç tanımadığın biri peki nasıl güveneceksin buna. Ya gelen adam kötü biriyse ya araba dandikse ilginc en güzeli toplu taşıma kullanmaya çalış böyle bilmediğiniz şeylerle uğraşmayın. ABD gidenler bilir özellikle cimbomlu tempus and me orada hiçbir şey liste fiyatından satılmaz mc donalds da bile sana 75 demiş olabilirler ama onu ekler bunu ekler vergi koyar 200 doları sana ödetir konuşamazsın bile

Tempusa katılıyorum muhtemelen bu adamlar birkaç kişi ile anlaşmalıdır. Ya hacı havaalanına biri gelmiş git al falan diyordur. Sansına evinde ailesi ile oturan biride gelir belki ya da tv karsısında göbeğini kaşıyıp bira içen biride

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)