Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: bank of america

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart bank of america

meraba,
    bir arkadaşımın bank of america ta 100$ yatırması gerekiyomuş, nasıl yapılacağını bilen var mı?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Cerridwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba,
    bir arkadaşımın bank of america ta 100$ yatırması gerekiyomuş, nasıl yapılacağını bilen var mı?
    sıkıntıLı bi iş.. benm 360 dolar yatırmam gerekiyordu banka banka hepsini gezdim.. masrafLLı oLur dediLer ama hiçkimse masrafın nekadar olacağını biLmiyordu.. işLem sırasında beLLi oLur ama 100 doLara yakın oLur diyordu bankacıLar.. En sonunda bi arkadasım geLdi tr ye verdim parayı dönünce USA de yatırdı.. Ben böLe haLLettim.. Baska türLü biLmiorum oLur ama masrafLı oLur.. BankaLarLa gitsin konuşsun..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

hmmm.. anladım, teşekkürler

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Cerridwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hmmm.. anladım, teşekkürler
    rica ederim, pek yardımcı oLamadım ama maLesef..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim, pek yardımcı oLamadım ama maLesef..

cimbomlu böyle bir para yatırman neden gerekti ki ?
    Konu Aysin tarafından (13-05-2011 Saat 02:18 AM ) değiştirilmiştir.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Aysin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

cimbomlu böyle bir paran yatırman neden gerekti ki ?
    ben new yorka gidince 3 arkadasım ve ben yani 4 kişi jamaica'da (jfk'in karsısında) days inn oteLde 2 gece kaLdık.. baktık maLiyetLi geceLik 180 dolar faLandı tam hatırLamıorm.. dedikki jfkde bavulları emanet etsek günlk 10 dolar öderiz jfkde de yatarız öLe yaptık ama hergün kontrol ediorm otel 375 dolar falan para cekmesi gerekiyor ama cekmiyor.. ilk girişte bank of kartımı vermiştim cekmişti.. ama para düsmüo hesaptan.. acaba cekmediLermi faLan fiLan düsünüorm.. son gün binicem ucağa para haLa düşmemiş gittim bank of amerika subesine online banking faLan şifremi unuttum dedim.. teLefonLa biriyLe görüştürdüLer beni ondan şifre aLdım, detayLı döküman istedim kendiLerinden oda tamamdı.. para cekiLmemiş dediLer.. bende bankadaki bütün parayı cektm ucağa bindim istanbulda esenler otogarına gelince internete girdim teLden şifreyi bi girdim -360 bakiye var detayLara baktım jamaica days inn böyLe bi macera işte..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

ben new yorka gidince 3 arkadasım ve ben yani 4 kişi jamaica'da (jfk'in karsısında) days inn oteLde 2 gece kaLdık.. baktık maLiyetLi geceLik 180 dolar faLandı tam hatırLamıorm.. dedikki jfkde bavulları emanet etsek günlk 10 dolar öderiz jfkde de yatarız öLe yaptık ama hergün kontrol ediorm otel 375 dolar falan para cekmesi gerekiyor ama cekmiyor.. ilk girişte bank of kartımı vermiştim cekmişti.. ama para düsmüo hesaptan.. acaba cekmediLermi faLan fiLan düsünüorm.. son gün binicem ucağa para haLa düşmemiş gittim bank of amerika subesine online banking faLan şifremi unuttum dedim.. teLefonLa biriyLe görüştürdüLer beni ondan şifre aLdım, detayLı döküman istedim kendiLerinden oda tamamdı.. para cekiLmemiş dediLer.. bende bankadaki bütün parayı cektm ucağa bindim istanbulda esenler otogarına gelince internete girdim teLden şifreyi bi girdim -360 bakiye var detayLara baktım jamaica days inn böyLe bi macera işte..
    aynısı oldu banada.. online bankingte görünüyor ama hesaptan düşmüyor açık provizyon gibi bişi galiba onun ismi... bende - ye düşmesin diye hesapta fazla para bıraktım .. 300dolar hesapta beni bekliyor bakalım.. bide bazı arkadaşlardan her ay 8.95 gibi bir ücret kesiliyomuş galiba direct deposit bittiği için... son gün new yorktayken bankaya gitmiştim bende durumu anlattım gidiyorum hani ücret kesilcek mi vs... kadın online baking olarak hesap türümü değiştirdi aylık ücret fln kesilmedi.....

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

yok bende ayLardır 0.45 dolar var kontrol ediorum netten.. benm online bankingte de görünmüodu oteLin cektiği para.. hiçbişekiLde yoktu.. sordum bankayada yok dediler bende cektim parayı Tek akıLLı biziz ya 2 gün yedirip içirip yatırcakLar para aLmıycakLar bizden

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

yok bende aylardır 0.45 dolar var kontrol ediorum netten.. Benm online bankingte de görünmüodu otelin cektiği para.. Hiçbişekilde yoktu.. Sordum bankayada yok dediler bende cektim parayı tek akıllı biziz ya 2 gün yedirip içirip yatırcaklar para almıycaklar bizden :d
    :d :d :d :d

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

aynı olay benim başıma gelmişti para vardı kartımda ama ne kadar oldugunu bilmiyordum empire state çıkmıştım arkaşımla ben heralde para bitmiştir diye düşünürken BOA hesabımda 40$ gözüküyordu neyse dedim kalmasın kartta para hepsini harcadım.Türkiyeye gelince bi baktım -40$ neyse dedim artık gidince öderim faiziyle ara ara kontrol ediyorum tabi faiz ne kadar fln diye. aralık ayında hesabıma girmeye çalıştım ve böyle bi account yok fln dedi biraz tedirgin oldum ve hemen bankayı aradım bilgileri verdim adam hesabınız kapatılmış ama bunun sebebi borcunuzdan dolayı değil hesabı açtırırken exchange student oldugunuzu söylemeniz ve ülkeden çıkış tarihini belirttiğiniz için dedi.Sorun olur mu tekrar gelicem amerikaya dedim kesinlikle olmaz dedi ama hesap açarken kart ücreti ödemeniz gerekiyor dedi bende olur fln dedim öyle kapatmıştık bu mevzuyu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)