Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Acil yardim j1 vize uzatma uzatma, degstrme hk

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acil yardim j1 vize uzatma uzatma, degstrme hk

Merhaba arkadaslar,J1 vizesini uzatmak yada turist vizesine cevirmek istiyorum.ekim 1de vizem bitti su anda travel hakkini kullaniyorum.f1a cevirmek istemiyorum hergun okul is bulmakta sknti yapiyor kalan arkadaslardan biliyorum.dedigim gibi vizeyi bi sekilde degistirmek istiyorum illegal kalmak istemiyorum . bu andan itibaren en hizli islemleri nasil gerceklestirebilirin.lutfen gercekten bilgisi olanlar yazsin.forumda arama yapamiyorum bunlari bile zor yazdim telefondan yaziyorum , imkanim yok burda.acil cevaplarinizi bekliyorum

BannedUser
    Guest

Arkadaşım ben bir sitede Amerika'da bu işlere bakan Türkler olduğunu görmüştüm. Türk derneklerinin sitelerinde ilan bırakıyorlar. Belli bir ucret karşılığı ama kendin halledenilir misin onu bilmiyorum. Sanırsam sitenin adı amerikadakiturk.com du benim gordüğm gir bi arastır bakalım.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

change of status basvurusu icin gec kalmissin. vizen bitmeden yapman gerekiyordu.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Vizen bitmeden once basvurman gerekiyordu ama gec kalmis degilsin.Soyle bir durum var. Eger kalabildigin kadar amerikada kalmak sana kar olarak gorunuyorsa hemen change of status formu doldur,sonra bir mektup ekle neden kalmak istedigine dair,banka hesabinda ne kadar para oldugunu gosteren bir kagit al bankandan, ds nin,vizelerinin ve pasaportun fotokpilerini ekle ve bir banka ceki ekle sanirim 300 dolarlik olmasi lazimdi.Bu islemlerin ardindan eger verdigin cek uc hafta icinde paraya cevrilmemisse acilen donus biletini ayarla kendine,eger ceki paraya cevirmislerse zaten sonuc olumsuz bile olsa sana donmeleri bayagi bir sureyi aliyor.Onemli olan o ceki paraya cevirmeleri.Zaten ilk basta reddetseler bile turist vizesi basvurunu ceki sana geri gonderecekleri icin sadece fotokopi ve ups e para vermis olacaksin.Daha genis bilgi icin nette arastirmalar yap, change of statu formu indir doldurma klavuzu neler eklemen gerekiyor felan yazar hepsi.
    Peki.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tskler arklr bilgiler icin fakat anlamiyrum vizem bitse bile su anda travel hakkndan dolayi legalim neden basvuramıyorum.peki f1 icin gidip hemen bi okula yazilsam olur mu bilginiz varmi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaslar bu ds formundaki expiration date 30.07.2011 yaziyor onun bi faydasi olurmu yada ne anlama geliyor bilen varmi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biri cevap yazsın lutfen su expiration date olayına. hicmi bilgisi olan yok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ds formunda 2011 mi yazıyor wat programıylamı gitmiştin yoksa internship mi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aynen sağ yukarda expiration date 30.07.2011 yazıyor wat la geldim.vize 1 ekimde bitti ama bu tarihin bana nasıl yardımı olabilir kalabilirmiyim bu tarihe kadar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

yani vizeye yanlışlıkla fazladan tarih bastıklarını gördüm, duydumda bunu hiç duymamıştım nedenini bilen arkadaşlar kesin vardır.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

I-94 formun en onemlisi. genelde gorevli 4 ay olarak gosteriyor legal kalma hakkini.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

marty ben sasmam burda basima gelmeyen kalmadiki immmigration polisi j1 yerine f1 vurdu kac gun ugrastim havalanina gittim tekrar felan uzun hikaye.simdi ögrenmek istedigim yanlızca su bu DS2019 formundaki expiration date tarihine kadar burda kalabilirmiyim vizem bitmis olsa dahi.

roma I94 formunda giris tarihim 22 temmuz fakat son kalabilecegim tarihle ilgili bisey goremedim.I94forumda son kalabilecegin tarih yaziyor mu.yazmiyor sa nerden ogrenebilirim bilgin varmi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)