Work and Travel 2025
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bilet Ve Büyük Maraz :(

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Standart Bilet Ve Büyük Maraz :(

Herkese selamun aleykum arkadaşlar.Başlıktan da anlaşılacağı gibi biletimle başım dertte ve şu aralar canım cidden çok sıkkın bundan dolayı Biliyorum çok saçma gereksiz ve aptalsı bi hata yaptım ama hatanın neresinden dönersem kârdır diyorum yine de.Özet olarak olay şu ki biletimi expedia üzerinden aldım şirkette Delta airlines.Bileti ayarlarken normal çevremde bana hitap edilen ismi middle name kısmına yazmim mi kimlikte ise böyle bir olay yok tabii ki anlayacağınız.Ve asıl problem ise bir türlü çözüme kavuşturamadım.İlk başta mail yoluyla açık bir şekilde sorunumu ilettim ama maleesef isim üzerinde düzeltme işi mail yolu üzerinden güvenlik protokolleri yüzünden halledilemiyormuş.Dediğim gibi deltanın türkiyedeki şubesinden almadığım için direk deltanın amerikadaki şubesiyle muhattap olmam gerekiyordu.Neyse burdan taa Amerikaları nasıl aricam falan fıstık gittim Ptt'den aldım bi kart.Otoban kenarlarında ankesörlü telefonla aramaya çalışıyorum ama nafile ses kısık anlaşılmıyor ki zaten sonradan da yanlış numara çevirdiğimi de farkediyorum Neyse cep yoluyla sessiz bir ortamda arıyorum ve nihayet değerli müşteri temsilcilerine ulaşıyorum.Ingilizcem gayet iyi dediğim gibi ama gel gör ki düzeltme yapılacak diye her seferinde başka bi hat'a aktardıkları için bağlantı kesiliyor.Girdik bi belaya çıkmaya çalışıyorum işte neyse Allahtan burdaki görüştüğüm bi amerikalı bi dostun yardımını istemeyi akıl ettim sonunda.Yarın gidip bir daha deneyeceğim inş. bir çözüme kavuşur artık iyice stress oldum bilet yüzünden.Bu tür durumlar yaşayan arkadaşlar var mı biletleriyle ilgili aceba diye düşünüyorum ama mümkünatı yoktur ilk oldum sanırım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı fuatti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamun aleykum arkadaşlar.Başlıktan da anlaşılacağı gibi biletimle başım dertte ve şu aralar canım cidden çok sıkkın bundan dolayı Biliyorum çok saçma gereksiz ve aptalsı bi hata yaptım ama hatanın neresinden dönersem kârdır diyorum yine de.Özet olarak olay şu ki biletimi expedia üzerinden aldım şirkette Delta airlines.Bileti ayarlarken normal çevremde bana hitap edilen ismi middle name kısmına yazmim mi kimlikte ise böyle bir olay yok tabii ki anlayacağınız.Ve asıl problem ise bir türlü çözüme kavuşturamadım.
    Problemi anlatsaymışsın iyi olcakmış
    Sanırım bilet için middle name olmamasına rağmen arkadaşların taktığı ismi yazmışsın,ne diyeyim bilemedim.

Tecrübe Puanı
    11

Bir de bana sorr kardeşimm ne desen müstehaktır valla

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

herzamanki dusuncemdir 100 euro fazla olsun tam olsun diye belki durumun cok iyi degildir fakat 100 euro indirimli almak icin ne bileyim bireysel yapmak heleki ilk seferinde bireysel yapmak bence sacma okadar danismanlik sirketleri bunun i in var. Yani dedigin gibi bosuna canini siktin. Ama saglik olsun cozume kavusturcaklardir kardesim

Tecrübe Puanı
    11

Umarım kardeşim ya inş. sıkıntı olmaz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardeş biletine bunu yaptın ds 2019 belgene bunu yaptın bence sen ismini sevmiyorsun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

harbiden ya, kardeş ne çektin be isminden

Tecrübe Puanı
    11

Sevmemek değil kardeşim ya sadece hep yazma gereği duydum anlamsız ve gereksiz bir şekilde cezamı da çekiyorum.Bugün aradık müşteri temsilcilerini bana değiştiremeyeceklerini ancak not olarak bunu belirteceklerini,sıkıntı olmayacağını söylediler.Hala emin olamıyorum siz ne düşünüyorsunuz

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

rahat ol kardeşim sıkıntı yok dedilerse bi forum sitelerinde arat yanlış kesilen ucak biletleri sıkıntı oluyor mu diye

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı 2015watci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herzamanki dusuncemdir 100 euro fazla olsun tam olsun diye belki durumun cok iyi degildir fakat 100 euro indirimli almak icin ne bileyim bireysel yapmak heleki ilk seferinde bireysel yapmak bence sacma okadar danismanlik sirketleri bunun i in var. Yani dedigin gibi bosuna canini siktin. Ama saglik olsun cozume kavusturcaklardir kardesim
    İyi araştırdıktan sonra sıkıntı olmaz bende insanlara çok soru sordum ama kendim hallettim.Zaten milyarlarca para götüren Şirketlere.birde bu yüzden para kazandırmak anlamsız olur
    Konu berkcl tarafından (30-04-2015 Saat 11:32 PM ) değiştirilmiştir.

Tecrübe Puanı
    11

İnş. bi sıkıntı olmaz bütün emeklerim param çöpe giderse fena olur

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı fuatti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnş. bi sıkıntı olmaz bütün emeklerim param çöpe giderse fena olur
    Sikinti olma ihtimali cok yuksek. Benim middle name first name kismina first name ide middle name kismina yazmam sonucu ic hatlar ucusunda baya sikinti cikarmislardi..

Tecrübe Puanı
    11

Bende öyle tahmin ediyorum yaw ne yapayım şimdi ne lanet bi işe girdik arkadaş

Tecrübe Puanı
    11

Evet arkadaşlar sorunum çok şükür çözüldü şansım yaver gitti.İlk aramamda düzeltilemez dendi.Sonra ki aramam da sana 50 dolara malolacak dendi.Ve bugün aradığımda ise ücretsiz bir şekilde sorunumu hallettirdim.Neden böyle oldu bende anlamadım ama çözüldü çok rahatladım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)