Work and Travel 2025
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Chicago- Wisconsin ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Chicago- Wisconsin ?

Merhabalar arkadaşlar,
    Benim biletim 18 Haziranda italya üstünden chicagoya gideicem ayın 18 inde atatürk havalimanından aynı hat üstünde abd ye gidecek olan var mı ? Bir de daha önceden gitmiş olan arkadaşlara sorum olacak chicago dan uçaktan inince wisconsine nasıl giderim ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de aynı şekilde 12 haziranda gidiyorum.chicagoya inince wisconsin otobüslerini ve trenini kaçırıyoruz.o yüzden ertesi gün tren ya da otobüsle geçebilirsin wisconsine.başka nasıl bir alternatif var bilmiyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı burak0405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de aynı şekilde 12 haziranda gidiyorum.chicagoya inince wisconsin otobüslerini ve trenini kaçırıyoruz.o yüzden ertesi gün tren ya da otobüsle geçebilirsin wisconsine.başka nasıl bir alternatif var bilmiyorum.
    benim biletime göre ben gündüz hatta büyük ihtimalle öğlene doğru chicagoya inicem fakat ordan nasıl gitmem gerektiğini bilmiorum sen biliosan bana da sölermisn

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

uçuş saatleri aynı zaten yanlış bilmiyorsam.muhtemelen 2 gibi chicagoda olcaksın.dediğim gibi otobüsler trenler kaçırılcaknerden nasıl gidilir bilmiyorum bendemaps'tan tren garının yerini bulup ertesi sabah dikilmeyi düşünüyorum orayabenim planım ve bildiklerim bu şekilde

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ben size 3 yol anlatayım arkadaşlar. 1) amtrak.com ve greyhound.com adreslerinden indiğiniz saate göre 2buçuk veya 3saat sonrası için otobüs veya tren var mı bir bakın eğer varsa terminalin içinde 5 numaralı kapıdan çıkınca solda yukarı çıkan merdivenlerden çıkıp. blue line'a binin. o tren sizi şehir merkezine götürecek. Lincoln street'te inince zaten greyhound otobüs durağı ve tren istasyonu çok yakın. sorarak bulursunuz.
    2) ama diyelim ki saat olarak otobüs ve tren bulamazsanız. coach usa otobüslerini bulun. havalimanı içinde alt terminalde olması lazım siz inince sorarsınız. o otobüs ile madison'a gidip madisondan da taksiye binebilirsiniz.
    3) oradaki arkadaşlarıma rica edebilirim. oda eğer müsait iseler çünkü onlarda çalışıyor. eğer diğer iki yol olmazsa bana özelden yazın ben arkadaşlara rica ederim. ama benim tavsiyem sizin kendinizin gitmeye çalışmasıdır. benim arkadaşım olduğu halde ben kendim geldim wisconsin'a çünkü hayat tecrübesi çok önemlidir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı burak0405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uçuş saatleri aynı zaten yanlış bilmiyorsam.muhtemelen 2 gibi chicagoda olcaksın.dediğim gibi otobüsler trenler kaçırılcaknerden nasıl gidilir bilmiyorum bendemaps'tan tren garının yerini bulup ertesi sabah dikilmeyi düşünüyorum orayabenim planım ve bildiklerim bu şekilde
    biz şu anda öğlen saat 2 den mi bahsedioruz peki? Yani öğlende bitio mu wisconsine giden otobüs ve trenler çok ilginç yaa

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı byobyonz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz şu anda öğlen saat 2 den mi bahsedioruz peki? Yani öğlende bitio mu wisconsine giden otobüs ve trenler çok ilginç yaa
    orası türkiye gibi değil. ulaşım genelde herkes arabasıyla yapıyor. trenleri ve otobüsleri genelde öğrenciler veya zenciler kullanıyor )) veya parası olmayanlar onun için her yere her saat otobüs bulamazsınız. siz üstte anlattığıma bir bakın. olmazsa haber verin. konuşuruz arkadaşlarla ama geç kalmayın bak...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben size 3 yol anlatayım arkadaşlar. 1) amtrak.com ve greyhound.com adreslerinden indiğiniz saate göre 2buçuk veya 3saat sonrası için otobüs veya tren var mı bir bakın eğer varsa terminalin içinde 5 numaralı kapıdan çıkınca solda yukarı çıkan merdivenlerden çıkıp. blue line'a binin. o tren sizi şehir merkezine götürecek. Lincoln street'te inince zaten greyhound otobüs durağı ve tren istasyonu çok yakın. sorarak bulursunuz.
    2) ama diyelim ki saat olarak otobüs ve tren bulamazsanız. coach usa otobüslerini bulun. havalimanı içinde alt terminalde olması lazım siz inince sorarsınız. o otobüs ile madison'a gidip madisondan da taksiye binebilirsiniz.
    3) oradaki arkadaşlarıma rica edebilirim. oda eğer müsait iseler çünkü onlarda çalışıyor. eğer diğer iki yol olmazsa bana özelden yazın ben arkadaşlara rica ederim. ama benim tavsiyem sizin kendinizin gitmeye çalışmasıdır. benim arkadaşım olduğu halde ben kendim geldim wisconsin'a çünkü hayat tecrübesi çok önemlidir
    Teşekkur ederim bu güzel bilgiler için ancak ben tek başıma gidiyorum ve ilk wat ım aynı zamanda ilk yurtdışı tecrübem olcak yapabilirmiyim bilmiorum ama en kısa hali neyse onu söleyebilirsen çok sevinirim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

en kısa hali bu 3ünden biri. ama çok istiyorsan ben arkadaş ile konuşayım senin için havaalanından alsın seni. ama bana blgilerini yollaman lazım. kaçta ineceksin. adın ne falan.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)