Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rsv Pools 22-23 Ocak 2012

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Rsv Pools 22-23 Ocak 2012

Merhaba arkadaslar,bahsettigim tarihlerde istanbulda olucam mulakat icin, varmı baska orda olacak? bide rsv pools konusunda tecrubesi olanlar paylasabilirmi?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Genel hatlarıyla güzel bir iş seçeneği.
    Haftalık 40-55 saat arası veriyor

Alıntı sniff17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,bahsettigim tarihlerde istanbulda olucam mulakat icin, varmı baska orda olacak? bide rsv pools konusunda tecrubesi olanlar paylasabilirmi?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Rsv pools derken neyi kastediyoruz?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@sniff17

eduyork un 22-23 ocakta mülakatımı var yoksa sadece senin iş için mi 28 i gibi iş fuarı var diye biliyorumda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende düşünüyorum, eduyorkla gidicem ama açıkçası tereddütler var aklımda cankurtaranlık zor diyorlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@macfast evet eduyorkun bana verdigi tarihlerdir bunlar.

rsv pools derken cankurtaranlık (lifeguard) işini kastediyoruz zeki

bide tecrubeli arkadaslar varsa ikinci iş bulma olasılıgımız olabilirmi yoksa kazanacagımız miktar yeterli olacakmidir ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

@sniff17 sanırım washington d.c de ki işten bahsediyorsun.bende eduyork a gittim ve ikinci iş olayını sordum.orada bu olayın artık mümkün olduğunca zorlaştırılacağını ve açıkcası pek mümkün olmadığını söyledi.İşveren riske girmek istemiyormuş çünkü.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

evet dc deki işden bahsediyorum, hadi ya bak şimdi uzuldum bende elektronik eşya manyaklığı var nasıl yapcaz hacı ya

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı sniff17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet dc deki işden bahsediyorum, hadi ya bak şimdi uzuldum bende elektronik eşya manyaklığı var nasıl yapcaz hacı ya
    valla sniff işin zor senin benim taktiğimi öneriyorum.Şöyle ki türk bi dönercinin yanına gidip sokul memleketlim ayagına yatarsın

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

valla bilmiyorum ya nasıl yapcam kafamda milyon tane varyasyon var şimdiden ne alcam ne almıcm diye ama allahın belası iphone 4s hep kafamı celiyo

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

if u believe, u wil be able to achieve, dont give up the fight (prep. ingilizceyle bu kadar )

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı Username Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    if u believe, u wil be able to achieve, dont give up the fight (prep. ingilizceyle bu kadar )
    haha cok guldum muhtemelen senle aynı yere gidicez oyle bi hissiyat kapladı içimi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

@sniff17 hazırladığım CV yi görsen demek neler olacak . RSV Pools için daha çok bilgi aldım bugun acentadan kursa gittiğimde konaklama ve mülakat hakkında soracağın bir şey varsa pm at

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@sniff17 hazırladığım CV yi görsen demek neler olacak . RSV Pools için daha çok bilgi aldım bugun acentadan kursa gittiğimde konaklama ve mülakat hakkında soracağın bir şey varsa pm at
    konaklama hakkında bilgi verir msin?
    bi de burası maryland eyaletinde mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

@naa45 Hocam Washington D.C burası yani herhangi bir eyalette değil.Bu site içerisinde ki bir havuzun işi haftalık hatırladığım kadarıyla 350 dolara a site içerisinde bir evde kalıyorsun.Konaklama pahalı orası kesin ama haftada 40-50 saat veriyorlar saatlik ücret 8 dolar overtime imkanı var.İkinci iş imkanı var(bunu zorlaştırdılar) ama sosyallik açısından diyecek olursan pek o tip bir şehir değil daha çok müze vb. şeyleri barındıran bir yer

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@username sağol cehaletime ver . açıkçası ben de sosyal ortamı olan biyer istiyorum.koskoca başkent sosyal ortamı iyidir diye düşünmüştüm.bu havuzun washington dcye uzaklığı metroyla yarım saat demişlerdi..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Estafirullah, ulaşım konusunda öyle bir şey okumuştum bugün katalogta ama konaklama konusunda direkt olarak danışmanımdan bilgi aldım.Ayrıca sosyal ortam açısından ise wisconsin dells iyi ama orasıda çok içerde kalıyor.Orada bütün doğu neredeyse yürüme mesafesinde bu yüzden çok kararsızım.Bugun acenta da gittiğim derse benim dışımda 5 kişi geldi.Bunların 3 ü arkadaş NJ Six Flags a gidiyorlar mesela oranında sosyal ortamı iyidir fakat Six Flag hakkında pek iyi şeyler okuduğum söylenemez.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı naa45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @username sağol cehaletime ver . açıkçası ben de sosyal ortamı olan biyer istiyorum.koskoca başkent sosyal ortamı iyidir diye düşünmüştüm.bu havuzun washington dcye uzaklığı metroyla yarım saat demişlerdi..

rsv poolun havuzları birkaç şehire dağınık durumdalar..bu yüzden hiç bir havuzun wastington dc ye uzaklığı yarım saat değil..sosyal ortama gelince diğer lifeguard firmalarının elemanları ile kurarsın ortamını ) ikinci iş içinde haziranda iş bulmak zor, bulgarlar sırplar daha erken tarihlerde işleri doldurmuş oluyor bu bölgede..ek olarak rsv poolda overtime denk geldiği için ikinci işe pek gerek kalmıyor..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

@naa45 Hocam Washington D.C burası yani herhangi bir eyalette değil.Bu site içerisinde ki bir havuzun işi haftalık hatırladığım kadarıyla 350 dolara a site içerisinde bir evde kalıyorsun.Konaklama pahalı orası kesin ama haftada 40-50 saat veriyorlar saatlik ücret 8 dolar overtime imkanı var.İkinci iş imkanı var(bunu zorlaştırdılar) ama sosyallik açısından diyecek olursan pek o tip bir şehir değil daha çok müze vb. şeyleri barındıran bir yer
    haftalık 350 :O ben aylık 350 diye biliyorum ama tamam ben ozelden rahatsız etcem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Dogru olabilir.İnan bana hangi gunde oldugumuzu bile unutabiliyorum bu aralar : D Ayrica mulakat olayini sordum 300 mus 250 yapmislar buyuk ihtimal 100+100+50 seklinde olacak. M FOR MUSTANG !

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bence dc iyi olacaktır user ,en azından yakın dogu seridine eglence elbet bulunur house party olayı cokmus diye duydum kafanı karıstırma alırız mustangimizi hahaha

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben en çok yüzme stillerinden korkuyorum.kelebek yüz kurbağa yüz derse ben olduğum yerde çırpınırım
    ayrıca sniff17 house party olayını ben de duydum.tek yapılması gereken azıcık sosyal olmak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

aynen oyle turkler olarak genelde sıcakkanlı insanlar oldugumuzdan sorun cıkacagını sanmıyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Cankurtaranlık eğlenceli ve kolay bir iştir. Ben Wilderness'ta çalıştım. Çok saat vermiyorlardı ama güzeldi. Bir daha ki yıl yine gidecem inşallah ama önce şu stajı halletmem lazım. House party olayına gelince iş yerinde ki herkesle muhabbet etmeye çalışın. Zaten siz arkadaş olarak muhabbet kurarsanız partiye çağırırlar ve parti de arkadaş falan kalmaz kim kime

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cankurtaranlık eğlenceli ve kolay bir iştir. Ben Wilderness'ta çalıştım. Çok saat vermiyorlardı ama güzeldi. Bir daha ki yıl yine gidecem inşallah ama önce şu stajı halletmem lazım. House party olayına gelince iş yerinde ki herkesle muhabbet etmeye çalışın. Zaten siz arkadaş olarak muhabbet kurarsanız partiye çağırırlar ve parti de arkadaş falan kalmaz kim kime
    hahahha

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

mesaj alındı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

http://www.campusum.com/dosya/RSV__Pools_resimler.pdf
    yararlı olabilir seçecekler için

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ayrıca linkteki ilk fotoğraftaki ibreti aldım şans bu ki bugun serbestte 300 ü gördüm ama herifler fabrika çıkışlı gibi tamam biz de düdük değiliz de her yerde yumuk yumuk kıl var

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ayrıca bu işi isteyip sigara kullananlara tek tavsiyem ''sigarayı bırakın''.1.5-2 günde 1 paket sigara içen ben 2 gündür sadece 3 tane içtim ve bırakacağım.Etkisine gelince daha geçen gün 160 metre yüzdüm ve sudan çıkarken neredeyse karaya vurdum sayılır kenarda yığıldım bi 5 dk kaldım öyle bugun sırf 1 saat salonda çalıştım üstüne 1 saat havuzdan hiç çıkmadım ilk nefes egzersizleri yaptım daha sonra stil bilmediğim için kurbağalama çalıştım sonra her sona vardığımda 20 saniyelik molalarla devam ettim ve serbestte 300 ü gördüm üstüne tahmini bir 30 metre de ellerimi kullanmadan sırt üstü gittim ve eminim ki o 2 günlk sigara içmememin bunda büyük katkısı var. birer gün aralıklarla 1 saat salon 1 saat havuz çalışmaya başladım kurbağalamayı da tam çözersem %90 ben bu işi alırım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

özellikle koymuşlar o ilk fotoyu . yeminle spora başladım ben de kas yapcam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)