Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AT&T Karta Par Vermeyin

BannedUser
    Guest

Standart AT&T Karta Par Vermeyin

Bazı firmalar bedava olan bu karta 35 dolar istiyormus. Sakın bu kart, beleştir. Bilginize illa para ile alacaksanız ben size vereyim 10 dolara

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı firmalar bedava olan bu karta 35 dolar istiyormus. Sakın bu kart, beleştir. Bilginize illa para ile alacaksanız ben size vereyim 10 dolara
    firmalar nerden vuracaklarını şaşırıyorlar bazen

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Herhangi bir AT&T subesine gidin. Prepaid hat istediginizi ve gunluk 1$ olan plandan isteyin. Icine 20$ yukleyin. %100 ucretsiz ve guvenilir hattiniz olsun...

AT&T Telefon paketleri
    Konu break tarafından (17-05-2011 Saat 04:17 PM ) değiştirilmiştir.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir AT&T subesine gidin. Prepaid hat istediginizi ve gunluk 1$ olan plandan isteyin. Icine 20$ yukleyin. %100 ucretsiz ve guvenilir hattiniz olsun...

AT&T Telefon paketleri
    En açıklayıcı bilgi

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Usta ne dicem şu sayfadaki: Get Started - Wireless from AT&T

paket gayet uygun. Oradan dakika başına 10 cent olan paketi seçip hattı evimize getirtiyoruz sanırsam. 19 dolar paket ücreti var. Onun dışında bir daha ödeme yapmıyoruz sanırım. Kart geldiğinde internetten ön ödeme yapıp dilediğimiz gibi kullanabiliyoruz. Doğru mu anlamışım? Beni biraz bu konuda aydınlatır mısınız rica etsem?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

geçen sene bizede ittirdiler o karttan sağolsunlar.. işi bilen arkadaşlar walmart vb marketlerden 20 dolara içinde 300dk konuşma + telefon + hat olan paketlerden aldılar...

BannedUser
    Guest

hiç affetmezler. maksat öğrenciyi yolmak değil mi ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hiç affetmezler. maksat öğrenciyi yolmak değil mi ?
    şimdiki aklım olsa almazdım makro..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sirket bize verdi ucretsiz olarak at&t ancak gunluk sınırsız konusma mesajlasma amerıka ıcı $2 cok geldi bize ne onerırısınız at&t yerine baska bir operatormu su $2 lık tarife dısında baska bir tarifemi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Az önce AT&T sitesinde baktığım tarifeler arasında bana da en uygun geleni; dakika başına 10cent olan tarife. Sürekli telefon kullanacak biri değilim. O yüzden ön ödeme yaparım, misal 20$. Onla konuşurum dilediğim zaman.

Alıntı skull_spear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sirket bize verdi ucretsiz olarak at&t ancak gunluk sınırsız konusma mesajlasma amerıka ıcı $2 cok geldi bize ne onerırısınız at&t yerine baska bir operatormu su $2 lık tarife dısında baska bir tarifemi?

BannedUser
    Guest

şimdi bu konuyu bilerek yukarda tutuyorum 10 kişiye ulaşsan firmaya 350 dolar zarar sizde varsa arkadaşlarınız söyleyin. Kar kardır.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

e peki bu amerikadan aldığımız hatlarla türkiyeyi arayabilcekmiyiz? çünkü bize verdikleri hat dünya telekom anlaşmalı. direk amerikadan alıcağımız at&t sadece amerika içi olmuycakmı?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

şimdi bu konuyu bilerek yukarda tutuyorum 10 kişiye ulaşsan firmaya 350 dolar zarar sizde varsa arkadaşlarınız söyleyin. Kar kardır.

makro ----- geçen sene kredi kartıyla 35$ ödeme yapmıştık.. onun 15$'ı açma parası olarak kesilmişti 20 doları kontör olarak telefon hattına yüklenmişti yanlış hatırlamıyorsam ama pahalı yani.... mesela o gün telefonunuzu kullanmadınız saçma sapan bir yerlerden mesaj gelebiliyor ve sizin kontörünüzde gidiyor en sinir olduğum yanı buydu... en iyisi kullan at telefonlar

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lvntbkdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e peki bu amerikadan aldığımız hatlarla türkiyeyi arayabilcekmiyiz? çünkü bize verdikleri hat dünya telekom anlaşmalı. direk amerikadan alıcağımız at&t sadece amerika içi olmuycakmı?
    evet şirketten aldığın hattın o özelliği var.... önce santral numarası tarzı bişey arayıp sonra TR'yi çok uygun fiyatlarla arayabiliyorsun.. amerikada aldığın hatta böyle bir özellik yok diye biliyorum....

BannedUser
    Guest

ya hiç gerek yok orada almak en güzeli. zaten yine soyluyorum att ile tr aramak hiç cazip değil. en güzeli skype ve voip le görüşmek. cok acil durumlar olursa att ile arama yapılır. att abd içi kullanımda tabi ki yararlı kullan at tarzı tellerden alın

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bide şöyle bişey var ben ilk kez ailemden ayrı biyere gidicem, daha önce yalnız başıma şehir dışına bile çıkmamıştım, şimdi resmen devrim yaratıp direk ülke dışına çıkıcam o yüzden ne blim mesela uçaktan iner inmez aramak isterim o anda. yada herhangi bi zamanda kafama estikçe aramak isterim. sürekli skype yada telefon kulübesine ulaşamamki :S napsam napsam...

BannedUser
    Guest

YA orada ATT al ama sadece ozel durumlarda onu TR için kullan bence

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

AT&T hattınızı kullandığınız her gün, GSM Operatörü günlük $2 kontörünüzden düşer. Eğer o gün içinde hiç bir telefon etmediyseniz ya da telefon veya SMS almadıysanız herhangi bir ücret ödemezsiniz, yani hesabınızdan 2$ düşmez.
    Özetle, AT&T hattınızı kullandığınız her gün için 2$ ödeyeceksiniz, buna mukabil aşağıdaki avantajları elde edeceksiniz:

AT&T den AT&T ye: Sınırsız
    AT&T den Amerika içi başka bir GSM operatörü veya sabit telefona: Sınırsız
    SMS: Sınırsız
    Not: Yukarıdaki tüm avantajlar Amerika içi aramalar ve SMS ler içindir.

Amerika’dan Türkiye’deki Sabit Telefona: Dk 3.9cent
    Amerika’dan Türkiye’deki Cep Telefonuna: Dk 12.9 cent

Şirketin maili bu şekilde.Bana gerek Türkiye ile görüşme gerekse Amerika içindeki görüşmeler için oldukça uygun geldi.
    Konu shaqtr tarafından (24-05-2011 Saat 11:13 AM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı shaqtr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AT&T hattınızı kullandığınız her gün, GSM Operatörü günlük $2 kontörünüzden düşer. Eğer o gün içinde hiç bir telefon etmediyseniz ya da telefon veya SMS almadıysanız herhangi bir ücret ödemezsiniz, yani hesabınızdan 2$ düşmez.
    Özetle, AT&T hattınızı kullandığınız her gün için 2$ ödeyeceksiniz, buna mukabil aşağıdaki avantajları elde edeceksiniz:

Şirketin maili bu şekilde.Bana gerek Türkiye ile görüşme gerekse Amerika içindeki görüşmeler için oldukça uygun geldi.
    Guzel bi aciklama olmus.Yalniz yorumlari okudugumda biz baskasini aramasakta bize mesaj veya arama geldigindede $2 dolar dusuyor ve sonra amerika icin yine sinirsiz oluyor sanirim yanlis mi anlamisim?

Birde bu yukarida saydigin ozellikler simdi sirketten almayip abd de alsakta ayni imkanlari saliyor sanirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet.Mesaj yada arama yapmayıp alsak da 2$ düşüyor.Ama saatte 7 dolar kazandığımız bir yerde günlük 2 dolar çok fazla değil gibi.Amerikadan alındığında da aynı imkanlar vardır herhalde.Ama oraya gider gitmez kullanabileceğim hazır bir hat ve telefonumun olması benim içimi daha rahat ettirir açıkçası.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

peki, türkiyeyle mesajlaşma? mesela vodafonela?... Onda nasıl bir tarife oluyor.
    bir de türkiyedeki sabit hattı araması 3.9 cent ya. 10 dakikası 39 cent.. yani ortalama 25dakikası 1 dolardan mı konuşucaz?
    yanlış mı anladım... 100cent=1 dolar değil mi?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ufukgul88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki, türkiyeyle mesajlaşma? mesela vodafonela?... Onda nasıl bir tarife oluyor.
    bir de türkiyedeki sabit hattı araması 3.9 cent ya. 10 dakikası 39 cent.. yani ortalama 25dakikası 1 dolardan mı konuşucaz?
    yanlış mı anladım... 100cent=1 dolar değil mi?
    20 cent mesaj atmak 20cent de mesaj aLmak.. Yani bi mesaj 40 cent diyebiLirsin

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 cent mesaj atmak 20cent de mesaj aLmak.. Yani bi mesaj 40 cent diyebiLirsin
    Çok da pahalı değil ama çok da ucuz değil hocam. Ama olsun çok iyi çok da iyi güzel oldu tamam mı ?
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaslar telefonu acmasak kapalı dursa 2 dolar dusmez degıl mı yanı 2 gunde bır falan acsam yada kullanacgm zaman acsam ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı yasin060687 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar telefonu acmasak kapalı dursa 2 dolar dusmez degıl mı yanı 2 gunde bır falan acsam yada kullanacgm zaman acsam ?
    Hayir dusmez.Birisini aradiginda yada biri seni aradiginda duser.Mesaj alincada dusuyor bildigin kadariyla ama mesaj olayindan emin degiiim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı shaqtr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Burada bahsettiğin Türkiye'den aldığımız at&t kart değil mi? Şu dünya telekomun sitesinden açtırılan kart?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bana şirket hattı verdi para istemedi ama, hattı açtırmayı ben yapacağım onun içinde abd den yurtdışını aramak için dünyatelekom ve at&t hattını açtırmam lazım ve toplam 25 dolar tutuyor.Sizce burdan hallediyimi yoksa ordan yapmak daha mı ideal?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@ deep
    Evet o kart.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

geçen sene bende tek hat için 35$ ödemiştim...ama eğer telefon+hat satılan paketlerden alırsanız hattı açtırmak için para ödemiyorsunuz.

ek olarak at&t nin aylık 20$ lık mesaj paketi var.belirtilmese de yurtdışına mesaj atılıp alınabiliyor.ben geçen yaz türkiyeye,isviçreye falan mesaj atıp aldım,sorun olmadı.paketleri takip etmenizi öneririm.özelliklede arama ve mesaj alımlarındada kredi düşeceği için paketlerle inanılmaz tasarruf sağlayabiliyorsunuz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Başlığı açan arkadaşa çok teşekkür ederim At kart konusunda şüphelerim vardı ama artık fikrim net .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)