Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 41 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2015 Yazı için Ankara'dan WaT yapacak arkadaşlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2015 Yazı için Ankara'dan WaT yapacak arkadaşlar

Merhabalar, Ankara'dan katılacaklar, tanışıp bilgi alışverişi yapabiliriz. ?? Ben bir arkadaşımla gidiyorum UT ile kaydoldum. CIEE mülakatlarını bekliyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb bende ankaradan katılacağım. armada grandee ile gidiyorum aynı şekilde ciee nin mülakatını bekliyorum bakalım hayırlısı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar merhaba,ben de UT ile Armada arasında kaldım ,henüz karar verebilmiş değilim.Yardımcı olabilir misiniz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bu sene Armadayla gitmeyi düşünüyorum ciee nin mülakatıyla ilgili bilgi verebilecek var mı acaba

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

İstanbulda katılmıştı arkadaşım mart gibi diye hatırlıyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben bu yaz üçüncü kez gideceğim self olarak Ankara'dan. Tanışabiliriz, yardım isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Ankara Üniversitesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. sınıf öğrencisiyim. DTCF'de olanlarla da okulda görüşebiliriz.
    Yazın Newport, Rhode Island!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ankaradan gidenler artmaya başladı bende ankaradan gideceğim, armada ile ön kayıtı tamamladım ciee mülakatını bekliyorum. tek endişem bu.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ciee mulakatina girenler varsa sorulari paylasabilirler mi acaba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba,ben de bu sezon WaT yapmaya karar verdim. Ancak şirket konusunda kararsızım.Ben UT ile Armada Garndee arasında kaldım. Alternatif önerileriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.Ayrıca iletişim halinde de olabiliriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı merves Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,ben de bu sezon WaT yapmaya karar verdim. Ancak şirket konusunda kararsızım.Ben UT ile Armada Garndee arasında kaldım. Alternatif önerileriniz varsa ve paylaşırsanız sevinirim.Ayrıca iletişim halinde de olabiliriz

İki firma arasında pek bir fark yok. İkisininde çalıştığı sponsor CIEE. Armadanın bir artısı var, kendi işlerinin olması. Bunun haricinde başka birşey göremedim ben. Aklına hangisi yatıyorsa onunla git. Ya da fiyatı en düşük verenle, ki muhtemelen fiyatta aynıdır.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

benim bildigim kadariyla aralarinda neredeyse hic fark yok , ayni fiyat , ayni sponsor , %99 ayni isler.Bu iki firma arasinda kalinmasini anlayamiyorum acikcasi. Daha ucuz bir firma ile bunlrdan biri arasinda kalinsa anlayacagim .Tum firmalari gezin usenmeyin , ismini buldugunuz tum firmalari gezin ve fiyat alin, islerini ogrenin , spnosorlarini ogrenin tercihinizi en son yapin. Etraftan duyduklriniza baliklama atlamayin.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bana kalırsa şirket seçiminde en önemli şey Amerikadaki sponsor firması,buna bakarak ne kadar güvenli ve ne kadar geniş bir yelpazesi var buna göre secebilirsin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

UT ile katılmaya karar verdim. Ankara'dan katılacak arkadaşlarla iletişim halinde olabiliriz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Studyzone mı Yero mu karar verebilmiş değiliz yardımcı olabiliriseniz çok seviniriz arkadaşlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende gitmeyi düşünüyorum. Armada grandee ile katılacağım gibi büyük ihtimalle. Daha kesinleştiremedim. Şirketle görüşüp karar vericeğim. Görüşenler varsa evler vs. kaç kişilik oluyor onları söylüyorlar mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Asasino bende Armada grandee ile katılmayı düşünüyorum kesinleştirirsen okulda tanışabilirz soruna gelecek olursak kalacağın yerin özellikleri sen işi seçtikten sonra belli oluyo diye biliyorum veya işi seçerken

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Midwest eyaletlerine gelecek arkadaslar sorulariniz varsa yanitlayabilirim

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaşlar şirket seçiminde burada soru sormayın , çünkü manipülasyona açık bir olay ve bu konuda da görüldüğü gibi şirket elemanlarının etkisine mağruz kalınabilir. Seçiminizi kendiniz yapın , her şirketle görüşün ve sunduğu hizmetlerle fiyatları karşılaştırın. İmzamdaki şirket seçme yönergesi adlı konuya da bakmanızı öneririm.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı tourist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa ikisi de hemen hemen aynı şeyi sunuyor, tek farkı ingilizce desteğine ihtiyacın varsa yerodan arıyorlardı telefonla vizeye kadar onn desteği olur
    ikisininde sponsor ve imkanlari bambaska.Isleyiste de sponsordan kaynakli degisiklikleri var. Ikisi de wata yolluyor heralde ayni diyecegimiz sey bu. Aslina bakarsan su an hicbir firma cok buyuk hizmetler saglamiyor , buna karsilik istedikleri 1900-2100 dolarlar kusura bakmasinlar ama soygun. Hersene dolar kuru artarken , bir de dolar ustunden fiyat zammiyla karsi karsiyayiz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikisininde sponsor ve imkanlari bambaska.Isleyiste de sponsordan kaynakli degisiklikleri var. Ikisi de wata yolluyor heralde ayni diyecegimiz sey bu. Aslina bakarsan su an hicbir firma cok buyuk hizmetler saglamiyor , buna karsilik istedikleri 1900-2100 dolarlar kusura bakmasinlar ama soygun. Hersene dolar kuru artarken , bir de dolar ustunden fiyat zammiyla karsi karsiyayiz.

Elbette sponsor da onemlı sonucta oraya gıttıkten sonra onlar ılgılenıyor bızımle, ama acıkcası sponsor farkını ıkıncı senemde bır tek gordum yoksa farklı farklı sponsorlarla gıttım elbette bırbırınden farklı ama bır yandan da o acentanın verdıgı danısmanlık da etkılıydı. Benım sansım problem yasadıgımda onların zıyarete geldıgı zaman denk gelmıstı sponsorla degıl de kendı trdekı danısmanımla cozmustum. su an fıyatlar ne alemde tam bılmıyorum ama hızmete gore de degısıyor dıye dusunuyorum, saglık sıgortası, vızede basarı oranı gıbı o yuzden bana kalırsa 50-100dolarlık fark ıcın wata yenı baslamıs dedıgın gıbı daha once amerıkaya dahı gıtmemıs kısılerden danısmanlık almaktansa en azından adını duyurmus buyuklerden bırı secılmelı kı muhattab bulunsun.

Bana kalırsa ıkı secenek de bılınen yerler, son senede neler degıstı bılmıyorum ama gectıgımız senelerde hemen hemen aynıydı, ılla farkları soylemem gerekırse bana ıs bulan sırkette ders verıyorlardı hos sehır dısında oldugum ıcın katılamıyordum ama telefonla arayıp hem ıs hem vızeye hazırlamıslardı bunun gıbı ekstraları vardı amerıkadayken surprız zyaretler gıbı ama fıyatta ona gore bıraz daha ustteydı acıkcası.

cok zor karar vermek ya bı anda acentaları dolasırken hangısı daha guvenlı gelıyorsa kaydoluyorsun hıc aklında olmasa bıle.

good luck wıth that

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

eger Amerikadaki problemi sponsor degil de , sirketin cozuyorsa bu sunu gosterir , oraya sirketin aracilarla buldugu self isle gitmissindir. Sponsorun kendi isiyle degil. Diger turlu sorunlarin cozumunde sponsor devre disi kalamaz. Bu is Sponsor odakli bir istir. Wat Sponsorlarin yuruttugu programdir dolayisiyla en onemli usnur sponsorlardir.

Vize basari orani yuksekligi gibi bir kriter sirketin iyiligini gostermez , sadece , ogrenci kaydi alirken ozellikle ortalamaya daha cok dikkat ettigini gosterir. Cunku vize redlerinin buyuk bir bolumu ortalamadan dolayi verilmektedir. Birsey daha ekleyeyim , malesef bu sektordeki dansimanlarin buyuk cogunlugu Amerika hakkinda yeterli bilgiye sahip degil ,Buna tum sirketler dahil.

Sirket secerken en onemli kisim para degildir ve pahali iyidir mantigi da cok yanlistir. Bir firma iyi isler sunuyorsa , islemlerini yaparken herhangi yalan veya uckagida karismiyorsa ve fiyati digerlerine gore daha dusukse onu secmicez mi ucuz diye? En onemlisi sudur , ne sunuyorsun ? Bu sundugun hizmete karsilik ne istiyorsun? Fiyat-Hizmet dengesini karsilastiarak sirketler arasinda kolayca tercih yapilabilir.

Bir de sirketin eski yeni olmasi durumu var. Mesela Ben ve forum yoneticisi arkadaslarin sirketi yok ancak biz bu ay bir sirket kursak; bu piyasadaki sirketler ve danismanlari bizlerden daha mi cok bilgi verecek ? Daha mi kaliteli hizmet verecek ? Tabiki hayir. Dolayisiyla bunlar cok da onemli degil. Ayrica sirketin 10 yillik olmasi , danismanlarin da 10 yillik tecrubeli danisman oldugunu gostermez.

Sirket secerken gidin tum sirketlerle konusun , sponsoru kim ? Fuar yapacak mi ? Yapacaksa hangi isler kesin geliyor ? Islerin detayi neler ? Bu islere gecmiste gidenler nasil yorumluyor? Vizeye tahmini ne zaman girersin ? Bu sundugu hizmetlerin karsiliginda ne kadar istiyorsun? Iste bunlari sorun ve sirketler arasindaki farklari kendiniz bulun.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

eger Amerikadaki problemi sponsor degil de , sirketin cozuyorsa bu sunu gosterir , oraya sirketin aracilarla buldugu self isle gitmissindir. Sponsorun kendi isiyle degil. Diger turlu sorunlarin cozumunde sponsor devre disi kalamaz. Bu is Sponsor odakli bir istir. Wat Sponsorlarin yuruttugu programdir dolayisiyla en onemli usnur sponsorlardir.

Vize basari orani yuksekligi gibi bir kriter sirketin iyiligini gostermez , sadece , ogrenci kaydi alirken ozellikle ortalamaya daha cok dikkat ettigini gosterir. Cunku vize redlerinin buyuk bir bolumu ortalamadan dolayi verilmektedir. Birsey daha ekleyeyim , malesef bu sektordeki dansimanlarin buyuk cogunlugu Amerika hakkinda yeterli bilgiye sahip degil ,Buna tum sirketler dahil.

Sirket secerken en onemli kisim para degildir ve pahali iyidir mantigi da cok yanlistir. Bir firma iyi isler sunuyorsa , islemlerini yaparken herhangi yalan veya uckagida karismiyorsa ve fiyati digerlerine gore daha dusukse onu secmicez mi ucuz diye? En onemlisi sudur , ne sunuyorsun ? Bu sundugun hizmete karsilik ne istiyorsun? Fiyat-Hizmet dengesini karsilastiarak sirketler arasinda kolayca tercih yapilabilir.

Bir de sirketin eski yeni olmasi durumu var. Mesela Ben ve forum yoneticisi arkadaslarin sirketi yok ancak biz bu ay bir sirket kursak; bu piyasadaki sirketler ve danismanlari bizlerden daha mi cok bilgi verecek ? Daha mi kaliteli hizmet verecek ? Tabiki hayir. Dolayisiyla bunlar cok da onemli degil. Ayrica sirketin 10 yillik olmasi , danismanlarin da 10 yillik tecrubeli danisman oldugunu gostermez.

Sirket secerken gidin tum sirketlerle konusun , sponsoru kim ? Fuar yapacak mi ? Yapacaksa hangi isler kesin geliyor ? Islerin detayi neler ? Bu islere gecmiste gidenler nasil yorumluyor? Vizeye tahmini ne zaman girersin ? Bu sundugu hizmetlerin karsiliginda ne kadar istiyorsun? Iste bunlari sorun ve sirketler arasindaki farklari kendiniz bulun.

Katılıyorum sana aynı şeyi söyleyip farklı yerlerden bakıyoruz. Anlamadığım bir şekilde nedense muhalefet oluyormus izlenimi oldu. Şöyleki elbette daha cok para veren iyi veya ucuz olan rezil demiyoruz demem de sonucta hepimiz ogrenciyiz ve bunun icin para hepimiz için önemli, boyle olunca eger aynı hizmeti veriyorsa elbette ucuzu seceriz. Ama su an baktığımızda dediğin gibi çok yuksek bi aralık var fiyatta 400 dolar fark eden yerler var, o zaman da akla ne fark var burada sorusu geliyor neden ogrenci onu seciyor diye.

Ben fuarla işimi almıştım dolayısıyla self değil fulldu, benimle sponsorumdan once danısmanlarımın iletişime geçip yanıma gelmesi benim şansımdı onların ogrenci ziyareti sırasında oldugu icin yardımcı olmuslardı yoksa sponsoru telefonla zaten arayabiliyorum, sadece bahsettiğim artı olarak buydu, orada da gorustugum kisinin olması cunku ozellikle ilk sene ingilizcede pratik yapana kadar zorlanıyordum.

Vizede kesinlike ogrenciye baglı zaten bana kalırsa ne kadar sempatik olursa ona baglı sonucta not ortalaması cok yuksek olan insanlarda red alabiliyor, bizzat birlikte gitmek isteidğiim arkakdas gerildiğği için alamamıştı konusamadı ki not ortalaması 2.80di ben ise 1.86 ortalamamla almıstım he ben bunda benim seytan tuyumun etkili olduğunu dusunuyorumburada sadece sirketin artı olarak sunabileceği vereceği destektir, ben de surekli mulakata alındığım icin o yuzedn gerilmeden rahat gitmiştim. Ama bir nokjtada kisye baglı diyebilirim.

Şirketlerin yıllanmış olması eski ogrencileriye gorusup konusarak feedback almak acısından faydalı olur bu yuzden bana kalırsa eski olması iyidir diye dusunuyorum tabi benim fikrim sonucta forum oldugu icin kendi fikrimi soyluıyorum. MEsela nasıl ki burada surekli aramda ile unitedı karsılastırıyorsak orneğin ikisi de aynı sponsorla calısıyor aynı hemen hemen aynı fiyatlar, ikisi de fuar yapıyo pek bir frk yok bu noktada sirketin gecmişine ogrenci ne kadar memnun buna bakıyoruzo yonden etkili olur diye dusunuyorum yoksa kesinlikle katılıyorum hala daha daha oncesinda bu programa katılmayıp belki de amerikaya dahai hic gitmemiş konuyla ilgili ahkam kesen danışmanlar mevcut onlara nazaran hem senin hem de bizim gibi daha once gidip gelmiş ogrenciler daha verimli bilgi verebilir ama objektiflik zor oluyor bu durumda da.

Çok zor işler ya, sonuçta tum acentaların yapası gerekn kurallar var hemen hemen hepsi aynı seyleri soyluyor hepsi aynı hizmeti için eksiksiz diyor gittiğimizde onemli olan bir sıkıntımız oldugunda muhatap bulabilmek, bana kalırsa orada problem yasamadığı muddetce zaten pek bir acenta farkı goremeyiz. Atıyorum bi saglık sigortasına ihtiyacımız oldugunda gibi gibi.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Evet aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyoruz ancak senin yazdıkların doğru olmakla beraber şirketleri bu söylemleri kullanarak haksız avantaj sağlamaya çalışmaktadır. Karşı çıkmamın sebebi budur. Bir de feedback olayına gelirsek , internet ortamında o kadar çok manüpile etmeye çalışan kişiler mevcut ki. Mesela yıllarca her ortamda övülen bir şirket aslında sürekli öğrencileri mağdur etmiş ve wat yapması da yasaklanmış. Ancak bu yıllar içinde öğrenciler bu şirketi iyi zannedip kayıt oldular. Malesef bu tarz tecrübeleri yaşayınca şirketlere ve onlar için yazılanlara zerre kadar güven kalmıyor.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyoruz ancak senin yazdıkların doğru olmakla beraber şirketleri bu söylemleri kullanarak haksız avantaj sağlamaya çalışmaktadır. Karşı çıkmamın sebebi budur. Bir de feedback olayına gelirsek , internet ortamında o kadar çok manüpile etmeye çalışan kişiler mevcut ki. Mesela yıllarca her ortamda övülen bir şirket aslında sürekli öğrencileri mağdur etmiş ve wat yapması da yasaklanmış. Ancak bu yıllar içinde öğrenciler bu şirketi iyi zannedip kayıt oldular. Malesef bu tarz tecrübeleri yaşayınca şirketlere ve onlar için yazılanlara zerre kadar güven kalmıyor.
    Kesinlikle katiliyorum adini hic duymadigim bir firmadan giden biri memnun olabildigi gibi koklu bir acentaya kaydolup onun lisansinin elinden alindigi icin gidemeyenler cok oldu ozellikle gecem sene, bir noktadan sonra sansa bile dönüyor bana kalırsa. Onemli olan bu isi sansa birakmadan once olabildigince garantiye almak.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yonetici edit
    Konu ozgursum tarafından (30-12-2014 Saat 12:45 AM ) değiştirilmiştir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tourist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum sana aynı şeyi söyleyip farklı yerlerden bakıyoruz. Anlamadığım bir şekilde nedense muhalefet oluyormus izlenimi oldu. Şöyleki elbette daha cok para veren iyi veya ucuz olan rezil demiyoruz demem de sonucta hepimiz ogrenciyiz ve bunun icin para hepimiz için önemli, boyle olunca eger aynı hizmeti veriyorsa elbette ucuzu seceriz. Ama su an baktığımızda dediğin gibi çok yuksek bi aralık var fiyatta 400 dolar fark eden yerler var, o zaman da akla ne fark var burada sorusu geliyor neden ogrenci onu seciyor diye.

Ben fuarla işimi almıştım dolayısıyla self değil fulldu, benimle sponsorumdan once danısmanlarımın iletişime geçip yanıma gelmesi benim şansımdı onların ogrenci ziyareti sırasında oldugu icin yardımcı olmuslardı yoksa sponsoru telefonla zaten arayabiliyorum, sadece bahsettiğim artı olarak buydu, orada da gorustugum kisinin olması cunku ozellikle ilk sene ingilizcede pratik yapana kadar zorlanıyordum.

Vizede kesinlike ogrenciye baglı zaten bana kalırsa ne kadar sempatik olursa ona baglı sonucta not ortalaması cok yuksek olan insanlarda red alabiliyor, bizzat birlikte gitmek isteidğiim arkakdas gerildiğği için alamamıştı konusamadı ki not ortalaması 2.80di ben ise 1.86 ortalamamla almıstım he ben bunda benim seytan tuyumun etkili olduğunu dusunuyorumburada sadece sirketin artı olarak sunabileceği vereceği destektir, ben de surekli mulakata alındığım icin o yuzedn gerilmeden rahat gitmiştim. Ama bir nokjtada kisye baglı diyebilirim.

Şirketlerin yıllanmış olması eski ogrencileriye gorusup konusarak feedback almak acısından faydalı olur bu yuzden bana kalırsa eski olması iyidir diye dusunuyorum tabi benim fikrim sonucta forum oldugu icin kendi fikrimi soyluıyorum. MEsela nasıl ki burada surekli aramda ile unitedı karsılastırıyorsak orneğin ikisi de aynı sponsorla calısıyor aynı hemen hemen aynı fiyatlar, ikisi de fuar yapıyo pek bir frk yok bu noktada sirketin gecmişine ogrenci ne kadar memnun buna bakıyoruzo yonden etkili olur diye dusunuyorum yoksa kesinlikle katılıyorum hala daha daha oncesinda bu programa katılmayıp belki de amerikaya dahai hic gitmemiş konuyla ilgili ahkam kesen danışmanlar mevcut onlara nazaran hem senin hem de bizim gibi daha once gidip gelmiş ogrenciler daha verimli bilgi verebilir ama objektiflik zor oluyor bu durumda da.

Çok zor işler ya, sonuçta tum acentaların yapası gerekn kurallar var hemen hemen hepsi aynı seyleri soyluyor hepsi aynı hizmeti için eksiksiz diyor gittiğimizde onemli olan bir sıkıntımız oldugunda muhatap bulabilmek, bana kalırsa orada problem yasamadığı muddetce zaten pek bir acenta farkı goremeyiz. Atıyorum bi saglık sigortasına ihtiyacımız oldugunda gibi gibi.
    Yani bende anlamış değilim adam bizzat kendi memnun kalmış. Tabi ki de hiçbirşey yapmasa bile oraya yanına gelemeleri çok güzel bişey neyi tartışıyoruz? Yani memnuniyetini bile engellemeye çalışılıyor gibi bir izlenim oluştu bende

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Yonetici Edit:

Bu forum herhangi bir sirketin acikca surekli ovulecegi bir yer degildir. Bu konu uzerinde ayni sirketin reklaminin yapilmaya calisilmasi uzerine 3 kisi siteden uzaklastirilmistir. Sirket ismi verirken yazacaklariniza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu uyariya dikkat etmeyip , sirket ismini vererek reklam yapma cabasinda olacaklar siteden suresiz uzaklastirilacaktir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bence biraz daha araştırın ankaradan gidecekler için ankarada fuar yapan firmaları tavsiye ederim. İstanbula git gel olur olmaz bence çok mantıklı değil

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

isim yazmam sorun değil ama en azından tavsiye eden arkadaşlara böyle çürütmek için açıklama yapmak pek mantıklı gelmedi. MEsela resmen soygun demişsiniz insanlar kaydolmuş ve verilen bir hizmet var neden insanların içine kurt düşsün ki herkes herşeyi anlayabilecek seviyede universite öğrencisi burada

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı forzasumeyye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isim yazmam sorun değil ama en azından tavsiye eden arkadaşlara böyle çürütmek için açıklama yapmak pek mantıklı gelmedi. MEsela resmen soygun demişsiniz insanlar kaydolmuş ve verilen bir hizmet var neden insanların içine kurt düşsün ki herkes herşeyi anlayabilecek seviyede universite öğrencisi burada
    Öncelikle şunu belirteyim , Work and Travel maliyetlerinin ne kadar olduğunu bilen biri olarak bu sene için 2050-2100 dolar gibi fiyatı kim çekerse görüşüm aynıdır , bu adeta soygundur. Soygun kelimesinin de Mecazi olarak kullanıldığını belirtmeme gerek yok heralde. Herkes üniversite öğrencisi burada. Bu tamamen benim görüşümdür , bir başkası benim için 2100-2050 dolarlar çok uygundur diyebilir. Bu da normaldir. Kaydolmuş kişiler de bu paraları normal bulmuş ki kaydolmuşlar. Ben şu an kaydolsaydım bu paralara asla ve asla kaydolmazdım. Bunu söylemek de benim hakkımdır. Ben herhangi bir şirkete kaıt yaptırmazdım demiyorum , kim bu fiyatları çekerse kaydolmazdım diyorum. Dolayısıyla bu yazdıklarımı kişiselleştirme çabasına girmeyin.

Bu arada seni son kez uyarıyorum , forum içerisinde ısrarla şirket ismi yazıp yönlendirme çabası içerisindesin.En azından dışarıdan bu şekilde görülmekte. Tekrarı halinde herhangi bir uyarı yapmadan siteden uzaklaştırılacaksın. Bu forum neredeyse 10 senedir aktif ve hiçbir dönemde hiçbir firma için bu katı yaklaşımımızı bozmadık. Bundan sonra da ayn şekilde uygulanacaktır. Son bir şey daha eklemek istiyorum , bundan sonraki mesajlarınızda aynı tartışmayı sürdürmeyip konu bütünlüğü içinde yazılar yazarsanız sevinirim. Aksi halde yazdığınız mesajlar silinecektir. İyi Forumlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)