Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 ocean city, maryland--gitmeden tanışalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2008 ocean city, maryland--gitmeden tanışalım

ocean city hakında bilgisi olan warmı arkadaşlar konaklama ulaşım vs.
    arkadaşlar ben bu sene ocean city de fagers diye bir restaronda çalışacam bilgisi olan warmı

birde ocean city e gidecek olan arkadaşlar eklesin xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx bilgilerimiz paylaşalım
    Konu Fiorex tarafından (01-04-2008 Saat 09:19 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selamlar.. bugün belli oldu benim de işim. oc de mcdonaldsta çalışıcam.ocean city hakkında oldukça iyi şeyler duydum.sonuçta bi tatil kenti.

konaklama haftalık 70 80 fln dendi. ev tutulunca daha uygun olucaksa da düşünülebilir. bin tane farklı başlık var bu arada oc ile ilgili. hepsine msj yazmaktan yoruldum. birine yazsın herkes de öyle ortaya çıksın oc ye gidecekler.. sürekli iletişim halinde oluruz en azndan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart oc

Alıntı raja Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar.. bugün belli oldu benim de işim. oc de mcdonaldsta çalışıcam.ocean city hakkında oldukça iyi şeyler duydum.sonuçta bi tatil kenti.

konaklama haftalık 70 80 fln dendi. ev tutulunca daha uygun olucaksa da düşünülebilir. bin tane farklı başlık var bu arada oc ile ilgili. hepsine msj yazmaktan yoruldum. birine yazsın herkes de öyle ortaya çıksın oc ye gidecekler.. sürekli iletişim halinde oluruz en azndan
    kardes.merak etme istemedigin kadar turk arkadas bulacaksin orda.simdiden telasa gerek yok.mc calismak sana yetmeyecektir.simdiden ikinci is bulamnin yollarina bak.ayin kacina gidiyon bu arada

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)