Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 27 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lütfen okuyun ve okutun.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Angry Lütfen okuyun ve okutun.

Bugün şirketimle ds ler hakkında konuşurken, aslında bu belgelerin uçak biletini kakalamak adına geciktirildiği farkına vardım. ds diye sıkıştırınca gelecek fln dediler klasik cevapları yanii, bende dedim bilet almam lazım, ve gittikçe fiyatı artıyor dedim, onlara bana gidiş dönüş tarihimi sordu,ve biz sana rezervasyon yaptıracağız dedi, bende bileti rezervasyon yaptırdığımı söyledim, bunun üzerine uzunca bir sessizlikten sonra (msn de) pasaportumu ve diğer belgeleri göndermemi istedi, yeşil kağıt v.s, bende tamam dedim, tabi arada geçen küçük detayları hatırlamıyorum ama kesinlikle kendi rezervasyonu olan biletleri satıp ordanda avanta sağlamaya çalıştıklarına adım gibi eminim, çünkü bu problem geçen sene farklı bir şirketle giden kız arkadaşımında başına gelmişti, tabi acemilik bizde sevinmiştik, artı aktarmadaki rezaletler cabası( air france). hem aktarmanın olduğu saatler arasındaki uzun süre hemde paris havaalanının pahalılığı baya bi masrafa ve yorgunluğa yol açmıştı. uzun lafın kısası, kendiniz alın kardeşim şu biletleri, inanın bana en az 70-80€ ucuza bulacağınıza eminim. dikkat edin arkadaşlar, üç kuruşa geçinmeye çalışan, ve sırf hayatta güzel bişeyler yaşamak adına gidip hiç bilmediği bir insanın emiri altında 3 ay çalışmayı göze alıp sonra kıçı kırık bir kaç otelde kalmak suretiyle travel yapan öğrencinin parasını afiyetle yeyip, biz çalışırken gemilerde tatil yapan ( geçen seneki şirket çalışanı ve sahibi) bu sömürücülere daha fazla para kaptırmayalım.... ne dolmuşum yaaa, herkese saygılar, sürçü lisan ettiysek affola...
    Konu tufanoglu0535 tarafından (06-04-2009 Saat 07:18 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

doğruluk payı var yazdıklarının.. Bende ds ds die tutturduğumda( bilet alacağımı söyleyerek) bana da uçak biletleri şu an pahalı acele etmeyin gibisinden bi cevap verildi.. İnsanı aptal yerine koymaya çalışmaları koyuyo sadece..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

abi ne bicim adamlar bunlar ya,neyse bana ucak biletini biz ayarlarız deselerde cok beklerler ben rezervasyon yaptırdım bile benden ucuza ve bu kadar avantajlı bileti 3 ay arasa bulamaz onlar...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@tufanoglu0535 senin sirketin adı ne dostum...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

"Uçak bileti işini şirketinize bırakmayın!" Mutlaka piyasada fiyat araştırması yapın. Sizin için en uygun olanını seçin..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

fio cok hakli kesinlikle sizde acentalara gidip , ucak firmalarinin Istanbul telefonlari ile konusun , interntten kontrol yapin . Buyuk kazanc olmasada 50-100 Euro arasinda fark yapabilir .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Angry

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün şirketimle ds ler hakkında konuşurken, aslında bu belgelerin uçak biletini kakalamak adına geciktirildiği farkına vardım. ds diye sıkıştırınca gelecek fln dediler klasik cevapları yanii, bende dedim bilet almam lazım, ve gittikçe fiyatı artıyor dedim, onlara bana gidiş dönüş tarihimi sordu, bende bileti rezervasyon yaptırdığımı söyledim, bunun üzerine uzunca bir sessizlikten sonra (msn de) pasaportumu ve diğer belgeleri göndermemi istedi, yeşil kağıt v.s, bende tamam dedim, tabi arada geçen küçük detayları hatırlamıyorum ama kesinlikle kendi rezervasyonu olan biletleri satıp ordanda avanta sağlamaya çalıştıklarına adım gibi eminim, çünkü bu problem geçen sene farklı bir şirketle giden kız arkadaşımında başına gelmişti, tabi acemilik bizde sevinmiştik, artı aktarmadaki rezaletler cabası( air france). hem aktarmanın olduğu saatler arasındaki uzun süre hemde paris havaalanının pahalılığı baya bi masrafa ve yorgunluğa yol açmıştı. uzun lafın kısası, kendiniz alın kardeşim şu biletleri, inanın bana en az 70-80€ ucuza bulacağınıza eminim. dikkat edin arkadaşlar, üç kuruşa geçinmeye çalışan, ve sırf hayatta güzel bişeyler yaşamak adına gidip hiç bilmediği bir insanın emiri altında 3 ay çalışmayı göze alıp sonra kıçı kırık bir kaç otelde kalmak suretiyle travel yapan öğrencinin parasını afiyetle yeyip, biz çalışırken gemilerde tatil yapan ( geçen seneki şirket çalışanı ve sahibi) bu sömürücülere daha fazla para kaptırmayalım.... ne dolmuşum yaaa, herkese saygılar, sürçü lisan ettiysek affola...
    kesinlikle sana katılıyorum arkadasım
    zatenn ben bu konuyu baska bir yerde de belirtmiştim forumda.
    hiç bir şirket öğrenciyi desteklemiyor malesef
    hepsi kendi çıkarlarını düşünüyorlar.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @tufanoglu0535 senin sirketin adı ne dostum...
    şirket adı vermek doğru olmaz sanırım, en azından şimdilik, ancak izmirden başvurmama rağmen izmrde şubesi olmayan biir şirket

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Ya iyi de ben bileti aldım hatta şirkete uçuş bilgilerimi de verdim ama hala ne ds var ne de başka bir şey

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Birisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya iyi de ben bileti aldım hatta şirkete uçuş bilgilerimi de verdim ama hala ne ds var ne de başka bir şey
    hehe seninkide ayrı mesele sn yarına kadar musade vermemişmiydin şirkete...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hehe seninkide ayrı mesele sn yarına kadar musade vermemişmiydin şirkete...
    Çarşamba

Sabah bilgisayar sınavım var..Sınavda tablo falan çizecekmişiz..İki tablo çizerim sonra hemen mail atarım ne oldu diye

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

şirket uçak biletini ben alacagım diye zorlamıyor ki zaten sanmıyorum böyle birşey olduguna

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haklısın be baba herkes kendi avantasının peşinde olan amerikaya iki kuruş daha ucuza gitmek uğruna ondan bundan kazık yiyen öğrencilere oluyo

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı elninoyavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şirket uçak biletini ben alacagım diye zorlamıyor ki zaten sanmıyorum böyle birşey olduguna

zorlamıyor , çünkü böyle bi hakkı yok, yaparsada öğrenci karşı çıkar, fakat benim görüşüm ds leri getirmeyerek, yada geç getirerek , ucuz dönemde rezerve ettikleri biletleri öğrenciye pahalıya satarak kar elde etmeleri, anlaşıldı sanırım?? çünkü öğrenci bu adamların ds getrdikleri tarihte istediği kadar baksın, buadamların karlı fiyatlarından aşşağı fiyat bulamıyor, sanırım anladın??

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Uçak bileti işini şirketinize bırakmayın!" Mutlaka piyasada fiyat araştırması yapın. Sizin için en uygun olanını seçin..
    Melih kesinlikle haklı arkadaşlar, aynı olaylar benim de başıma geldi ama ben geciktirmeden aldım biletimi ucuza mis gibi ( gerçi vize alamama ihtimalinde o da mis gibi bana ... =D )
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

valla arkadaşlar bende ayırttım biletimi, 9unda rezervasyonum bitioo, tekrarlayabilirsem tekrar rezervasyon yaptıracaam, olmadı alcağım, 40€ cezası varmış, napalım artık, o şerefsizlere para yedirmektense , veririm parayı en azından kar etmesi doğal olan acenta kazanır, çünkü acentanın işi bilettir, şirketin işi rehberlik, danışmanlık...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de bu konudan muzdaribim vize işlemleri geç bittiği için biz de bileti bu zamana kadar alamadık bn los angeles' a gideceğim ama bilet bulamıyoruz en uygun 810 euroya buldk şirket tarafından bulunan bilet bu da bana öneride bulunabilir misiniz lütfen daha uygun nasıl bulabilirim ya da bu saatten sonra bulabilir miyim? hangi internet sitelerine guvenebilirim bilet alırken ? şimdiden çok teşekkürler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben mutlaka trek turizm ile irtibata geçmeni öneririm..şirketimin sunduğu biletten çok çok daha uyguna aldımm..belki 2 ay evvel almış olmamın etkisi de olabilir tabiki...lokasyonlar da farklı ücretler farklı olucaktır ama trek iyi fiyatlar çıkarıyor..sultanahmet ofisi ise gerçekten çok ilgili daha uygununu bulmaya çalışıyor..daha uygun fiyata yer açıldığında rezerve yapıyor vs..
    ekobilet.com dan bi bak istersen ya da sana en yakın trek şubesiyle bi bağlantıya geç..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

www.expedia.com bu işin en güvenilir ve en ucuzu şu durumda, forumdada bu sene baya bi kişi burdan bilet aldı, bilet alımı konusunda yardım gerekirse, msn fln yardım ederiz...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben trek le aldım şirkete göre 75 euro ucuz aynı hava yolu şirketi
    ama trek de sizi yolmaya çalışıorlar 575 euro bileti rezervasyon ettirmiştim bana 610 satmaya çalıştılar sonra diğer şubeyi aradık 585 dediler sonunda rezervasyon yapan adamı cep teli ile aradık 575 e aldık sonunda =)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı zenith55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben mutlaka trek turizm ile irtibata geçmeni öneririm..şirketimin sunduğu biletten çok çok daha uyguna aldımm..belki 2 ay evvel almış olmamın etkisi de olabilir tabiki...lokasyonlar da farklı ücretler farklı olucaktır ama trek iyi fiyatlar çıkarıyor..sultanahmet ofisi ise gerçekten çok ilgili daha uygununu bulmaya çalışıyor..daha uygun fiyata yer açıldığında rezerve yapıyor vs..
    ekobilet.com dan bi bak istersen ya da sana en yakın trek şubesiyle bi bağlantıya geç..
    şirketim de trek turizmle anlaşmalı zaten çıkardıkları fiyatta 800euroya yakın..Yani gerçekten pahalı biz de gittim ankara tunalı şubesine evet gerçekten ilgileniyorlar fakat fiyatlar pahalıydı.. Diğer internet sitelerine güvenebilir miyim? orbitz ya da sonfiyat gibi sitelerde gerçekten aldıgımız bilet elimize geçer mi? Hiç alanlar var mı internet sitelerinden

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

benim ds nisanda faln gelmişti uçak biletimi kendim aldım ama sirketteki danısmnım hic yorum bile yapmdı bsta bilet satıım gibilerindende hic konusmdı. toplu bi mail gelmişti sdc almak isteyenler diye 640 euroydu hepsi delta klm vardı. ve biletimi alana kdar benle ilgilendi al bana bilgilerini yolla diye hemen hemen hergün dedi. şirketimi seviyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

ne yazıkki "kan emiciler" diye tabir ettiğimiz firmalar var yok değil...ama unutmayın arkadaşlar iyi ve sizinle çok güzel ilgilenen firmalarda var...@tufanoglu0535 dediği gibi firmalar uçak biletlerinden kar elde etme amacı içindeler bencede...

size tavsiye:Uçak biletini firmaya BIRAKMAYIN...firmaya bıraksanız bile biletin üzerinde yazan tutarla ödediğiniz tutar aynı mı diye kontrol edin...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bence ds lerle bıletlerın ılgısı yok en azından mantıklı bu belkı ama benım 3 ay ds bekledım we son bı ay ıcerısınde bıletımı kendım almıstım saten ....ki artık herkes sırketten bılet alınmayacgını bılmelı bencede....marcopolo.com en ucuslarından bırı tawsıye ederım..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

çok şükür benim şirketim 2 ay öncesinden bilet rezerv yaptı 1.5 ay önce vizeyi aldım aynı gün aynı fiyat bileti aldım hemede epey bi hesapalıaya geldi...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

epey bi hesaplı derken???
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Uçak biletlerinden çok büyük kar ettikleri kesin şirketlerin ve bu konuda çok haklısın bence.
    Benim şirket de sürekli erteleme yapınca ben de başka firmalara sordum onlar da bu işi yardım olsun diye yaptıklarını söylediler ve bana 680€ fiyat verdiler ben de hangi firma olduğunu öğrendim ve eve gelip aynı uçak biletini 570€ fiyata aldim. Şirketler kesinlikle çok pahalı veriyorlar bence, anlaşma falan yaptıkları da yok yalan söylüyorlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)