Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 13 Mayıs Vize Görüşmesi İstanbul

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 13 Mayıs Vize Görüşmesi İstanbul

Merhaba öncelikle vizeyi aldım.
    13 numarada olan bayan verdi sağoulsun.
    Sordugu sorular Nerde dogdun ve sana ne kadar uzak? sadece bu ikisini sordu ve transkriptimide inceledi.

Araştırmacı Watçı Berkeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

hayırlı olsun umarım istediğin gibi bi yaz geçirirsin

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Çabuk aldığın gibi çabukta anlatmışsın ne o yarın yolculuk mu var

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

o kadın çok güzel aşık oldum ona resmen ama korkuyorum ondan allahdan gelmedi 4 kere göz göze geldim görüşmeden önce 11 numradan aldım ben

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anlatıcak pek bişey yok sadece direk sorulara giriyim dedim keşke yarın gitsem ama 23 haziranda uçuşum.
    Kadın cidden güzeldi.
    9 ve 10 numaradakilerin hemen yanına oturdum 9 numaradaki 10 kişiden 7 sine red verdi zorluyodu ama aama 10 daki adamda standard sorular soruyodu nereye gidicensin, ne yapıcaksın, nereleri geziceksin, ne zaman gidiceksin gibi.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bence kadının güzelliği çok abartılıuyor Herkes en sağdaki kadın çok güzel diyor ama bence ortalama güzellikte bir de benim vizeye girdiğim gün mülakatta en zorlayan oydu demek ki günden güne değişiyor.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm
    istinyedeki kons. nasıl bir yer?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ilk defa görüşmeye gideceklere tavsiyeler

Slm Arkadaşlar,
    İlk defa istinyedeki kons. gideceklere tavsiyeleriniz?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hunter34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar,
    İlk defa istinyedeki kons. gideceklere tavsiyeleriniz?
    dikkat etmen gereken başlıca hususlar şunlar bence;

Görüşmen erkense örneğin saat 9'daysa saat 8 gibi konsolosluğun önünde ol. sabah randevuları genelde az olduğu için hızlıca alıyorlar ve konsolosun senle ilgilenmesi daha rahat oluyor. herkesin binayı görünce tırsıyosun, kale gibi dediğine bakma hiç etkilenecek bir bina değil, hatta bok gibi bir mimariye sahip rusya ve ya fransız konsolosluğuyla kıyaslandığında o yüzden binadan tırsma eleştir hatta içinden ne bok lan bu bina diye. neyse içeri giriyosun belge düzenleme asansör, belge teslim ve parmak izi sonuçlarında görüşme anına gelince bankolara yakın dur ki konuşmaları rahat duyup, ulan bunlar bu ingilizceyle alırsa ben nelerle alırım diye bir özgüvene sahip ol. bu arada sakın o adam red verdi bana gelirse diye tırsma, o an görüşmesi yapılan insanın neye başvurduğunu bilmiyorsun, wat mı, turist vize si mi? bunu iyi ayırt etmen lazım. tursit için gidenleri ağlatabilirler ama work için kasmıyorlar inan. numaran yandıktan sonra atak ol. hello, good morning, afternoon de ve konsolosa nasıl olduğunu sor. oda sana soracak zaten ve inan o andan sonra bir rahatlama gelecek sana. zaten soracağı sorular belli ne okuyosun, nereye gidiyosun orda ne yapacaksın. bunlar herkesin gözü kapalı olarak cevaplayacağı sorular. güler yüzlü olursan vize alma olasılığın %99.9 inan bana. hadi kolay gelsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sirulrich Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dikkat etmen gereken başlıca hususlar şunlar bence;

Görüşmen erkense örneğin saat 9'daysa saat 8 gibi konsolosluğun önünde ol. sabah randevuları genelde az olduğu için hızlıca alıyorlar ve konsolosun senle ilgilenmesi daha rahat oluyor. herkesin binayı görünce tırsıyosun, kale gibi dediğine bakma hiç etkilenecek bir bina değil, hatta bok gibi bir mimariye sahip rusya ve ya fransız konsolosluğuyla kıyaslandığında o yüzden binadan tırsma eleştir hatta içinden ne bok lan bu bina diye. neyse içeri giriyosun belge düzenleme asansör, belge teslim ve parmak izi sonuçlarında görüşme anına gelince bankolara yakın dur ki konuşmaları rahat duyup, ulan bunlar bu ingilizceyle alırsa ben nelerle alırım diye bir özgüvene sahip ol. bu arada sakın o adam red verdi bana gelirse diye tırsma, o an görüşmesi yapılan insanın neye başvurduğunu bilmiyorsun, wat mı, turist vize si mi? bunu iyi ayırt etmen lazım. tursit için gidenleri ağlatabilirler ama work için kasmıyorlar inan. numaran yandıktan sonra atak ol. hello, good morning, afternoon de ve konsolosa nasıl olduğunu sor. oda sana soracak zaten ve inan o andan sonra bir rahatlama gelecek sana. zaten soracağı sorular belli ne okuyosun, nereye gidiyosun orda ne yapacaksın. bunlar herkesin gözü kapalı olarak cevaplayacağı sorular. güler yüzlü olursan vize alma olasılığın %99.9 inan bana. hadi kolay gelsin.
    100% katılıyorum sirulrich'e eğer sen nereye gidiyorsun?ne yapacaksın?nerde okuyorsun? sorusuna cevap verebiliyorsan almış bil vizeyi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

moral verici cevaplar için teşekkürler...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)