Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 12 Mayıs Vize Görüşmesi İstanbul

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Standart 12 Mayıs Vize Görüşmesi İstanbul

12 Mayıs Vize Görüşmesi İstanbul

12 mayısda istanbuldan vizeye girecem arkdaşlar 1.sınıfım hazırlıkta okumadım 96 lıyım bitirdim liseyi direk wata gidiyorum ortalamam 1.77 ingilizcem iterek inter ama her tense de en kötü cümle kurabilirim alırım diye düşünüyorum.Özelde yim yeşil pasaportum var yaraları olurmu abimdede 10 yıllık amerikan vizesi var.

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Nerden duydun ne zaman gitmeye verdin kardeş ne acelen vardı öyle Özelde olman birşeyi değiştirmez not ortalaman düşük ama sıkıntı değil tabii ki onun dışında yeşil pasaportta geçerli yani onda da sıkıntı yok sorular ortada vereceğin cevaplar orta da inş. alırsın kasacak bir şey yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Basar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 Mayıs Vize Görüşmesi İstanbul

12 mayısda istanbuldan vizeye girecem arkdaşlar 1.sınıfım hazırlıkta okumadım 96 lıyım bitirdim liseyi direk wata gidiyorum ortalamam 1.77 ingilizcem iterek inter ama her tense de en kötü cümle kurabilirim alırım diye düşünüyorum.Özelde yim yeşil pasaportum var yaraları olurmu abimdede 10 yıllık amerikan vizesi var.
    Bende 96lıyım hazırlık okumadan bölüme başladım ortalamamda 1.28di.İlk başta işim ve travel kısmıyla ilgili sorular sordu ardından transcripti inceledi ve bu dönem derslerin nasıl dedi.Bende sebebini açıkladım ardından California'da nereyi gezmek istersin dedi ve vizemi onayladı.

Tavsiyem kasıntı görünme ve sohbeti sen başlat hal hatır sor.Biraz hızlı cevap vermeye çalış.Gülümse bu arada.Sorular hakkında taslak oluşturdum ama hiçbirini kullanmadım.
    Görüşmemde 1 dk falan sürdü
    Bu arada not ortalaması hakkında bi neden bul.

Umarım sorun çıkmadan alırsın vizeni.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı berkcl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 96lıyım hazırlık okumadan bölüme başladım ortalamamda 1.28di.İlk başta işim ve travel kısmıyla ilgili sorular sordu ardından transcripti inceledi ve bu dönem derslerin nasıl dedi.Bende sebebini açıkladım ardından California'da nereyi gezmek istersin dedi ve vizemi onayladı.

Tavsiyem kasıntı görünme ve sohbeti sen başlat hal hatır sor.Biraz hızlı cevap vermeye çalış.Gülümse bu arada.Sorular hakkında taslak oluşturdum ama hiçbirini kullanmadım.
    Görüşmemde 1 dk falan sürdü
    Bu arada not ortalaması hakkında bi neden bul.

Umarım sorun çıkmadan alırsın vizeni.
    I couldnt adateyşın probably I will be better derim ortalmayla ilgili olur heralde

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Kısmet umarım alırsın
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Arkadaşlar vizeyi aldı bugün korkuğum gibi olmadı bi kere güler yüz ve kendinize güven ve hızlı cevap sizi 99999999999999999999999999999999999999999999999999 999-0 önde baslatıyor istanbuldaki kosoloslukta 11 numaradı amcadan aldım hafif ingilizler gibiydi sordukları

Nereye gideceksin ?

Orda ne yapacaksın ?

hangi okul ?

bölümün ne ?

daha önce yurt dışına çıktın mı?

amerikada tanıdıkların varmı ?

yüzmeyi nereden öğrendin ?

human traffic okudun mu ?

sonrasında sırıtarak adam bana ONAY kağıdını verdi koşarak uzaklaştım ordan direk ortalmam 1.77 di en son şöyle bir baktı ortlamama bir şey demedi 1.sınıfım

Araştırmacı Watçı Berkeley - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

hayırlı olsun kardeş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende bugün vizeyi aldım ve kasacak bi şey olmadığını düşünüyorum.Sorular zaten klasik her zaman ki gibi alamayanların ciddi ingilizce sıkıntısı olduğu kanaatindeyim.Çünkü başka bir açıklaması olamaz bugün gördük bazı vize memurları çok kasıyor diyenleri de gördük hiç öyle kasma yok.İngilizcesi kötü olanlar bile aldı.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı The Lion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bugün vizeyi aldım ve kasacak bi şey olmadığını düşünüyorum.Sorular zaten klasik her zaman ki gibi alamayanların ciddi ingilizce sıkıntısı olduğu kanaatindeyim.Çünkü başka bir açıklaması olamaz bugün gördük bazı vize memurları çok kasıyor diyenleri de gördük hiç öyle kasma yok.İngilizcesi kötü olanlar bile aldı.
    en sağdaki sarısın güzel kadın biraz zorluyordu onun dışında gerisi vermeye niyetliydi istabulda ben 11 den aldım galiba zaten 10-11-12-13 diye gidiyodu galiba çok mutluyum ingilizcem kötüydü ama çok hızlı ve aksanla cevap verdim ve güler yüz ve kendine güven sayesinde aldım 8 soru sordu 45 saniyede cevapladım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

En sağdaki kadın zorluyordu ama sorular cidden basit ve anlaşılırdı.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla bende dün ankarada girdim ortam çok gürültüYDÜ bende soruları tekrarlatmak zorunda kaldım ve vize reddi yedim bu sefer istanbulda gireceğim artık cuma günü

Araştırmacı Watçı ugurkaratass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

En sağdaki sarışın kadın vize görüşmesi anında Vize vermeyeceği zaman kahvesinden bi yudum alım I'm sorry but.... 15 dk oturup bekledim 5 kişiden 2sine vize verdi hatta 6 da 2 ble olabilir efsane heyecanlıydim hatırlayamadım. Ama o anda içimden deli gibi "allahım bana bu kadın gelmesin nolur nolur" diye yalvarmakla meşguldum sanırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Valla bilmiyorum benim görüştüğüm kadın sarışın uzun sacliydi yüzüme bile bakmadım soruları bile cevapladım ama nafile

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

ben bide tam yakınında bekliyordum görüşmeden önce 2-3 kere göz göze geldim gelse napardım bilmiyorum şans işi inş herkezin gönlünce olur inş.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)