Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 21 nisan vize görüşmesi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 21 nisan vize görüşmesi

21 nisan salı günü İstanbul'da vize görüşmesine gireceğim.Ortalamam 1.28.Bu yüzden sıkıntılıyım ve tabikide endişeliyim.İzmir'de ingilizce bölümde okuyorum,birinci sınıf öğrencisiyim.Upper int seviye ingilizcem var.

Önerilere açığım

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Dil iyi ama ortalama düşük. Eğer orda sorarsa sallarsın bişiler işte hastaydım falan filan tarzı
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Deneyimli Watçı fuatti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Dil seviyen iyi tabii speaking için ne kadar iyidir bilemem de şimdiye kadar bizimle vize görüşmelerini paylaşan arkadaşların hiçbirinde transkript kontrol edilmemiş.Yani transkript olayını bi yana bırakacak olursak sakin güleryüzlü kendinden emin bir şekilde olaya girersen gerek kalmayacak diye düşünüyorum hakkında hayırlısı bakalım umarım sıkıntısız alırsın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende seninle ayni durumdaydim ta ki dune kadar 1.sinifim not ortalamam 1.38 ve dun vizemi aldim transkriptime bakilmadi bile inan ordaki en onemli olan sey sakin olmak sorular cok kolay geliyo sen sakin olup guleryuzlu oldugun surece aldin say vizeyi bu arada hic bi soru sormasa bile insan kacakciligiyla alakali belgeyi kesin soruyo okudun mu okumadin mi diye ve tabiki ne anlatiyo diyor. Aklina baska soru gelirse sorabilirsin

Acemi Watçı Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mell95 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende seninle ayni durumdaydim ta ki dune kadar 1.sinifim not ortalamam 1.38 ve dun vizemi aldim transkriptime bakilmadi bile inan ordaki en onemli olan sey sakin olmak sorular cok kolay geliyo sen sakin olup guleryuzlu oldugun surece aldin say vizeyi bu arada hic bi soru sormasa bile insan kacakciligiyla alakali belgeyi kesin soruyo okudun mu okumadin mi diye ve tabiki ne anlatiyo diyor. Aklina baska soru gelirse sorabilirsin
    ben bi soru sorabilirmiyim o kitapçıkla ilgili soruya ne cevap vermiştin

Deneyimli Watçı kaanmert92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    16

Benim transkriptime baktılar vallahi ortalama iyidi ama son sınıf olduğum için korkuyordum ben ama soru olmadı (:

Alıntı Met Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bi soru sorabilirmiyim o kitapçıkla ilgili soruya ne cevap vermiştin
    Ben daha önce gittiğim için kitapcığı okudun deme dedi bende evet evet biliyorum 2-3 kere okudum dedim. Sana da sorarsa okudum içinde benim oradaki haklarım ile ilgili bilgiler var ve acil durumlarda ulaşabileceğim numaralar var dersin. İngilizcesini sorma söyleyemem ben
    2011 Virginia Beach Housekeeping - 2012 Virginia Beach Bike Rental Attendent and Scooper-2015 Virginia Beach (inş) Scooper

Acemi Watçı Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kaanmert92 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim transkriptime baktılar vallahi ortalama iyidi ama son sınıf olduğum için korkuyordum ben ama soru olmadı (:

Ben daha önce gittiğim için kitapcığı okudun deme dedi bende evet evet biliyorum 2-3 kere okudum dedim. Sana da sorarsa okudum içinde benim oradaki haklarım ile ilgili bilgiler var ve acil durumlarda ulaşabileceğim numaralar var dersin. İngilizcesini sorma söyleyemem ben
    anladım tamamdır hocam ahaha aslında ingilizce ne cevap vermiştin o daha çok işime gelirdi ama

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

it's about human trafficking and my rights in us. also it explains how do i protect myself from dangers in us demen yeterli olur

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

us si United states diye oku ama

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Çok düşünüyorum alıp alamayacağımı.Teşekkürler yorum yazan arkadaşlara.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardeşim bende aynı durumdayım hergün düşünüp duruyorum ya. bi gelsede vakit girsek artık

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Size sadece şöyle söyleyeyim düşünmeyin düşünmeyin. Ya da şimdiden düşünüp canınızı sıkmayın. Orada sıra beklerken daha da stres yaparsınız. Sallayın getirmeyin aklınıza. Ben 15 mayısta gircem (14 mayısta İspanya'dan gelmiş olucam). Ne soracaklarını merak ediyorum ama kestiremiyorum. Üzerine geçen sene gittim ama pasaportum yok kayboldu bu bile sorun olabilir falan filan. Ama hiç düşünmüyorum zaten onlar size vizeyi vermek için çalışıyorlar orada ve biliyorlar ki bu programdan yine ABD karlı çıkıyor ama şöyle de düşünün hiç ingilizce konuşamayan birini de oraya göndermek istemiyorlar haklılarda bence.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)