Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lütfen bunu okuyun

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart lütfen bunu okuyun

Arkadaşlar ben bir şirkete başvurdum ve bir aydır hala önüme iş seçeneği sunamadılar........daha önceden tecrübeli olanalara soruyorum bu normal mi?? yoksa ortada anormal bir durum mu varr??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

walla bazı şirketlerin bütün iş listeleri kasımda dahi gelmişken bazıları dönem dönem getirir kasım-mart arası,bazıları ise mart ayını beklerler...tabiiki gittiğin şirketin ne olduğunu tahmin etmek güç olduğu için birşey demekte zor ama oo kazıklanmışın falan demek de doğru olmaz henüz

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

buka 1907 bana sorarsan daha baştan sen o şirketi değiştir..sonuçta bu konuda sana her anlamda yardımcı olacak olan onlar..daha şimdiden iş seçeneklerini ayarlamamış organize olamamışlarsa diğer konularda da seni yarı yolda bırakabilirler diye düşünüyorum..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bence şirketlerin hepsi aynı..bu şirket mükemmel demek doğru değil.çunku aynı şirket aracılığıyla gidip sorun yaşayanda var memnun kalanda..önemli olan amerikadaki iş yeri hakkında iyi bilgi toplamak,araştırmak ve sözleşmeyi iyi okumak diye düşünüyorum..oraya gittiğinde Türkiyeden ne kadar yardım edebilirler ki sonuçta..

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı n.erdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence şirketlerin hepsi aynı..bu şirket mükemmel demek doğru değil.çunku aynı şirket aracılığıyla gidip sorun yaşayanda var memnun kalanda..önemli olan amerikadaki iş yeri hakkında iyi bilgi toplamak,araştırmak ve sözleşmeyi iyi okumak diye düşünüyorum..oraya gittiğinde Türkiyeden ne kadar yardım edebilirler ki sonuçta..

evet ilk gidenler için bunu anlamak zor olacak ama birden fazla gidenler ne denmek istediğini çok iyi anlamıştır. işin özeti bu arkadaşlar. Amerika'da iken Türkiye'den pek yardım beklemeyin
    admin (at) turkishwat.net

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)