Work and Travel 2025
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: new orleansa gidenler

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow new orleansa gidenler

arkadaslar bu sene new orleansa gidecek olanları ve daha önce gitmiş olanları buraya bekliorum....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Gecen Yıl New Orleans'ta çalışmıştım...
    Eğer beklentilerin çok büyük ise biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsin... çünkü katrina yüzünden (ki aradan 3 yıl geçmesine rağmen) şehir hala harabe halinde (canal street hariç)...

İkinci iş konusunda büyük problemler yaşayabilirsin, bulmak neredeyse imkansız...

Güzel yanları yokmu? var tabiiki... Bourbon Street mesela ülkedeki en canlı sokaklardan birisi. Gayet eğlenebilirsin... Bunnu dışında, çok fazla türk olmadığı için ingilizceni geliştirmen mümkün... Ve konakladığımız yer (HCMS idi bizim sponsor) gayet iyiydi...

Dediğim olumsuz şeyler canını sıkmasın, sadece hazırlıklı olman için söyledim... Sonuçta eğlenmeyi ve yaşamayı bilen için heryer güzeldir...
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

necro cok tesekkurler onclıkle ya bu abd ısını ben anlamadım bırıne soruyorum mesela ıkıncı ıs ıcın new orleansta cok rahat bulursun dıyo baska bırı yok zor bulursun dıyo aynı yer ıcın herkes farklı bısı soluyo sen yanlıs anlama yanı sen yanlıs bilgiler veriosun anlamında solemedim kesinlikle ama hal bole olunca gıdecek olanlarında kafası karıso ama dedıgın gıbı yasamasnı ve eglenmesını bılene heryer gusel o yusden bıraz oluruna bırakmak lasım sonucta bı macera cok fazla turk olmaması sevındırıcı tabi ingilizce yönünden düşündüğmde..bide sen orda yasadıgın için daha iyi bilirsin nelere dikkat etmek gerekir benimde oradaki sponsorum hcms kalacagım yer nasıl bi yer biraz acıklayabilirmisin...simdiden cok tesekkur ederimm....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    20

Çalışacağın yer muhtemelen belli değildir, çünkü New Orleans'da 6-7 tane ayrı Mcdonald's var.. ki sana önerim Wall-Mart içindeki McDonald's da başlayacaksın derlerse kesinlikle kabul etme, çünkü;

-çalışanları gerçekten türk düşmanı
    -24 saat çalışan bi yer olmadığı için overtime alma şansın yok,
    -yine 24 saat çalışan bir yer olmadığı için ikinci bir iş bulduğunda çok problem oluyor; şöyle ki, eğer ikinci işini gündüz saatlerinde bulursan 24 saat açık bir McDonald's da gece çalışma şansın var, ve New Orleans'da saat akşam 7'den sonra heryerin kapandığını varsayarsak çok kötü olur...

Sonsorun Halina Kielb Diye bir kadın olacak, ki hala görüşüyorum çok tatlı bir insan... istersen mail adresini verim şimdiden detaylı bilgi alabilirsin konaklama ve iş detayları hakkında, kafanda soru işareti kalmaz... "halina@hospitalitymail.net"

Şimdiden kolay gelsin,
    Betrayer... in truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes see what others cannot...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ewt belli degil benım sözlesmemde muhtemel olan 5 yer var bunlardan bırısı olacak ama hangısı bellı degıl daha maıl atmadım sırketten bugun maıl gelecektı ısverenle ılgılı gelmedı

3321 Saint Charles Ave New Orleans, Louisiana 70115
    3025 Elysian Fields New Orleans, Louisiana 70122
    1901 Tchoupitoulas St New Orleans, Louisiana 70130
    10001 1-10 Service Road New Orleans, Louisiana 70127
    2609 St. Claude Ave New Orleans, Louisiana 70117

bunlardan bırı olacagı yazılı sadece belkı hatırlıosundur areslerı wallmart dedıgın yer bunların arasında mı ayrıca neden turk dusmanları kı bu adamlar acıklarımısın..bıde bu kalacak yer nasıl oluyo yanı apartman falan mı nasıl oluyo herkes burdamı kalıo mc de calısanların bıde sen muslumanları bı yere yerlestırolar demıstın hala oylemı yapıolar acaba ben 30 hazıranda gıdecem zaten sozlesmemede oyle yasdım bu avantaj yada dezavantaj olur mu benım ıcın sence ...?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaslar benden baska new orleansa giden yok mu ya kimse yazmıyo !!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

merhaba,

benim işim daha belli değil ama düşündüğüm yerlerden biri de new orleans mc donald's..
    sincili iletişime geçelim istersen..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ok gecelim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende new orleans-slidell de sonic fast food restaurantta çalışıcam.Bana danışmanım ikinci iş çok kolay bulursun dedi çünkü kasırga olduğundan işgücü çok azalmış falan filan dedi.Ama inşallah buluruz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

insallah buluruz ya ikinci işi bulmazsak durum iyi degil yani fazla para kalmıcak elimize gezmek için insallah buluruz sir_ senle haberleselim surekli ben kıbrıstayım suan daha vizeye gitmedim ds i bekliorum sen ne zaman gitmeyi dusunuosun abd ye

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bende dsyi bekliyorum şu an zannedersem en erken 1 temmuzda amerikada olmayı planlıyorum.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

benım de ole gıbı ben baslama tarihi olarak 30 hazıran yazdım sanırım 28 yada 29 da alıcam bıletı vızeyı alabılırsek tabi benım 27 hazıranda mezunıyet var ınsallah sorun cıkmaz vızede hayırlısı hepımız ıcın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart sonic houma

arkdaşlar bende louısıana houma sonic te çalışacam,başka giden arkadaşalrda varmı acaba,veya daha önce gitmiş olan arkadaşlar varsa bilgillerini paylaşınlar lütfen

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

azzuri sende hosgeldin dostum aramıza yavas yavas cogalıyoruz arkadaslarr

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

saol dostum,umarım eksik olan bilgilerimizi paylaşım içerisinde tamamlarız.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart wat

sir arkadaşım sende sonic fast food çalışcaksın sanırım,slidewellın nüfusunu biliyomusun,iletişime geçelim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı azzuri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sir arkadaşım sende sonic fast food çalışcaksın sanırım,slidewellın nüfusunu biliyomusun,iletişime geçelim.
    Evet sonic fast foodda çalışacağım slidellin nüfusuna baktım 25695 müş.Nüfusun %83'ü beyazmış.(buna çok şaşırdım çünkü new orleansta siyahlar oldukça fazla biliyordum)

http://slidell.areaconnect.com/statistics.htm

Bu arada vize daha belli olmadı ama uçak bileti rezervasyonunu yaptırdım.Haziranın 27sinde sabah uçuyorum.

gidiş= istanbul-paris-atlanta-new orleans
    dönüş=Miami-İstanbul

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Evet sonic fast foodda çalışacağım slidellin nüfusuna baktım 25695 müş.Nüfusun %83'ü

dostum nerden aldın bileti ne kadar aldın fıyatlar nasıl sen arastırmıssındır benım ds geldı yakında gorusmeye gıtcem bılet olayına gırelım yavas yavas

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sir_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet sonic fast foodda çalışacağım slidellin nüfusuna baktım 25695 müş.Nüfusun %83'ü beyazmış.(buna çok şaşırdım çünkü new orleansta siyahlar oldukça fazla biliyordum)

http://slidell.areaconnect.com/statistics.htm

Bu arada vize daha belli olmadı ama uçak bileti rezervasyonunu yaptırdım.Haziranın 27sinde sabah uçuyorum.

gidiş= istanbul-paris-atlanta-new orleans
    dönüş=Miami-İstanbul
    yaw az once yanlıs yazdım nese
    hangı havayolundan aldın bıletı kaca aldın?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw az once yanlıs yazdım nese
    hangı havayolundan aldın bıletı kaca aldın?
    Hollanda kraliyet havayolları 845 euro.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sir bende sonıc te calısıcam ırtıbata gecmemız mumkunmu kardesım jazzyy33@hot... sormama gereken seyler varr yardımcı olursan sevınırım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sir bende sonıc te calısıcam ırtıbata gecmemız mumkunmu kardesım xxxxxxxxxxxxxxxxxxx sormama gereken seyler varr yardımcı olursan sevınırım

Forumda MSN paylaşımı kural dışıdır.
    @jazzyy33 için ilk ve son uyarıdır.

http://www.turkishwat.net/forums/announcement.php?f=74
    Konu Fiorex tarafından (28-04-2008 Saat 06:04 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart uff

biz de gidioz new orleans metaiere kenner civarı macdonalds arkadaslar iletişime gecelım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı necro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecen Yıl New Orleans'ta çalışmıştım...
    Eğer beklentilerin çok büyük ise biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsin... çünkü katrina yüzünden (ki aradan 3 yıl geçmesine rağmen) şehir hala harabe halinde (canal street hariç)...

İkinci iş konusunda büyük problemler yaşayabilirsin, bulmak neredeyse imkansız...

Güzel yanları yokmu? var tabiiki... Bourbon Street mesela ülkedeki en canlı sokaklardan birisi. Gayet eğlenebilirsin... Bunnu dışında, çok fazla türk olmadığı için ingilizceni geliştirmen mümkün... Ve konakladığımız yer (HCMS idi bizim sponsor) gayet iyiydi...

Dediğim olumsuz şeyler canını sıkmasın, sadece hazırlıklı olman için söyledim... Sonuçta eğlenmeyi ve yaşamayı bilen için heryer güzeldir...
    necro walla helina bizim danısman bizim gibi genclere bı el atsan be guzel abim(cok ezik oldu yaw)) ankarada yız ve new orleans meteiere kenner a mcdonadlsı sectık ama fenamı yaptık bılemıozzabi warmı bı ıhtıyacın))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slidell

bende 30 haziran ucak biletini ayırttım vize gorusmesine girmeyi bekliyorum vizdeden gecersem slidell de sonic fast food restoranlarından birinde calısıcam.slidell hakkında bilgisi olan arkadaslar varmi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sonicte çalışacak olan arkadaşlar,hangi şehirlere gidiyorlar,ben houmaya gidecem inş,varsa giden irtibata geçelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart new orleans la quinta inn hotel

selam arkadaslar bende new orleans a gelıyorum la quinta hotel da calışacagım giden arkadaslar irtibat icinde olalım.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozzy35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar bende new orleans a gelıyorum la quinta hotel da calışacagım giden arkadaslar irtibat icinde olalım.
    arkadaslar sayımız giderek artıyor yani new orleansa gidenler bu bolumde irtibatı koparmayalaım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaslar irtibatı kopartmayalım,new orleans hakkında neler biliyorsunuz

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ozzy35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaslar irtibatı kopartmayalım,new orleans hakkında neler biliyorsunuz
    walla aslında pek fazla bişi bilmiorum forumda necro'nun anlattıkları dısında işte onlarıda kısaca toparlarsam senin için cok fazla zenci kardeşimiz mevcut ha bu iyi bişi mi kotu bişi mi gidince anlıcaz artık bunun dısında sehir bi kasırga atlatmış bildiğiniz gibi hala yıkık dokuk yerler varmıs ek olarak sureklı caz festivalleri yapıldıgını duydum bunun dısında pek fazla bi bilgim yok sen daha fazlasını bılıosan yazarsan sevinirim yada bilen varsa yazsın lütfen...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)