Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 16-17-18 eylül 2012 de New Yorkta olacaklar var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 16-17-18 eylül 2012 de New Yorkta olacaklar var mı?

Bu tarihlerde ben new yorkta olacaağım. Wat programına tek başıma katıldım. bu zamanlarda new yorkta olan arkadaşlar var ise tanışalım. bende yalnız kalmış olmam. benim gibi yalnız katılan kız arkadaşlar varsa yanımda kalabilir parayı bölüşürüz
    Konu burcubb tarafından (05-08-2012 Saat 07:11 AM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o tarihlerde newyokrta olaiblirim. ama onun öncesinde california yı gezmek istiyorum orası için arkadaş arıyorum eğer bulabilirsem arkadaş tarihlerim tam kesinleşecek ama büyük ihtimal o tarhilerde newyorktayım. samet erenç face den ekleyebilirsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok teşekkür ederimm. tamam ekliyorum. inşallah o tarihlerde olursun. ben otelimi falan ayırttım tek başıma kız olcağım için manhattan dan buldum otelimi rahat geziyim die.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla daha erken gelmis olsan seni baya gezdirirdim ama o tarihlerde travele cikmayi planliyorum, manhattanda calisiyorum neyse en azindan nereye gidilr ne yapilir nerden alis veris yapilir elimden geldigince bilgi veririm.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı frmn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla daha erken gelmis olsan seni baya gezdirirdim ama o tarihlerde travele cikmayi planliyorum, manhattanda calisiyorum neyse en azindan nereye gidilr ne yapilir nerden alis veris yapilir elimden geldigince bilgi veririm.
    teşekkür ederim.keşke daha erken gelseymişim o zaman ama benimde işim 15 eylülde bitiyor. hemen gece uçağına binip geleceğim Newyorka

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

o tarihlerde bende new yorktayim, oteli nerden ne kadara ayirttin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o tarihlerde bende new yorktayim, oteli nerden ne kadara ayirttin?
    manhattan midtown'dan ayırttım oteli.arkadaşım daha önce orda kalmış.her yere çok yakınmış.tam karşısında penn istasyonu varmış metro. 2gün için 430$ ödedim

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı burcubb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manhattan midtown'dan ayırttım oteli.arkadaşım daha önce orda kalmış.her yere çok yakınmış.tam karşısında penn istasyonu varmış metro. 2gün için 430$ ödedim
    Iptal edebilirsen et, hostellerde tek kisilik odalarda kalsan okadar tutmaz. Zaten sabah cikicaksin aksam uyumak icin doneceksin.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende 6 eylulde newyorka gidiyorum.8-13 eylul arasnda tura katilacagiz 2 kisiyiz. Daha snrasnda 19 na kadar newyorkta olcam.ama ne newyorku bliyorum ne de yer ayirttim hostelden falan. bi planim yok yani

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

15-20 arasi new yorkta olacagim, isteyen arkadaslarla kalacak yer bakabiliriz ve birlikte kalabiliriz. benim ucagim 20 si aksami

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de 1 ekimde new yorkta olacağım ve tekim.Eğer o tarihte orada olacak arkadaşlar varsa beraber takılabiliriz.Umarım birileri vardır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Iptal edebilirsen et, hostellerde tek kisilik odalarda kalsan okadar tutmaz. Zaten sabah cikicaksin aksam uyumak icin doneceksin.
    iptal etme sansim var ama hostelleri bilmiyorum.tek basima nasil bulcam.zor olur benim icin. newyorkuda hic bilmiyorum. aksam uyumak icin gitcem ama ne biliyim guvencegim bir yer olsun. tek kiz olmasam sorun etmemde valizimde var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yenernuman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 6 eylulde newyorka gidiyorum.8-13 eylul arasnda tura katilacagiz 2 kisiyiz. Daha snrasnda 19 na kadar newyorkta olcam.ama ne newyorku bliyorum ne de yer ayirttim hostelden falan. bi planim yok yani
    ben simdiden otel yada hostele yerini bak derim.o gun gittiginde bulman ile onceden ayirtmanin arasinda fark lur die dusunuyorum daha pahali olur.yerde kalmayabilir. tura katilmadanda kenin gezilebilinir bence. turlar uygun mu ? herkes tura katiliyor. ben kendin gezmenin helede arkadasin varsa daha eylenceli oldugunu dusunuyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

ben simdiden otel yada hostele yerini bak derim.o gun gittiginde bulman ile onceden ayirtmanin arasinda fark lur die dusunuyorum daha pahali olur.yerde kalmayabilir. tura katilmadanda kenin gezilebilinir bence. turlar uygun mu ? herkes tura katiliyor. ben kendin gezmenin helede arkadasin varsa daha eylenceli oldugunu dusunuyorum
    Habire tanidik birilerini bulmaya calisiyoruz ama Zor gibi gorunuyor. Otelde kalmam cok pahaliya patlar cunku 6 gece kalmam lazim ucagim 19 nda. Turlar kesinlikle cok cok ucuz. Cunku toplam 660 dolar tutuyo ve 2 kisi oldugumz icin 330 a geliyor. Eger 3. Kisiyi bulursak 220 dolar. Ve 5 gece 6 gun ( newyork.phidelphia.boston.washngton.niagara vs. ) geziyosun. Yani senin 2 gunluk otel paranin yarisina 6 gun geziyosun arastir bence sende. GotoBus - Bus tickets, bus tours and vacation packages - Bus Travel Made Easy. Eger isini bi 4 5 gun Erken birakabilrsen 8 nde bizmle katilabilrsin.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı kid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    15-20 arasi new yorkta olacagim, isteyen arkadaslarla kalacak yer bakabiliriz ve birlikte kalabiliriz. benim ucagim 20 si aksami
    Hocam planin nedir ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

eger bır tura katılmazsam 13-14 eylul gıbı ny de olucagım . benve belki bir arkadasımla.
    kesin olmasada kalıcak yer parasını bolusebılırız cokta konfor aramayanlardanız

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Habire tanidik birilerini bulmaya calisiyoruz ama Zor gibi gorunuyor. Otelde kalmam cok pahaliya patlar cunku 6 gece kalmam lazim ucagim 19 nda. Turlar kesinlikle cok cok ucuz. Cunku toplam 660 dolar tutuyo ve 2 kisi oldugumz icin 330 a geliyor. Eger 3. Kisiyi bulursak 220 dolar. Ve 5 gece 6 gun ( newyork.phidelphia.boston.washngton.niagara vs. ) geziyosun. Yani senin 2 gunluk otel paranin yarisina 6 gun geziyosun arastir bence sende. GotoBus - Bus tickets, bus tours and vacation packages - Bus Travel Made Easy. Eger isini bi 4 5 gun Erken birakabilrsen 8 nde bizmle katilabilrsin.
    teşekkür ederim ama ben işimi erken bırakamam müdürüm izin vermiyor. 15 eylüle kadar çalışmak zorundayım. uçakl biletimide 15 eylüle eldım. turlar uygunmuşl gerçekten bende niagarayı görmek istiyorum ama 2 gün newyorktsyım sanırım gidemem

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

teşekkür ederim ama ben işimi erken bırakamam müdürüm izin vermiyor. 15 eylüle kadar çalışmak zorundayım. uçakl biletimide 15 eylüle eldım. turlar uygunmuşl gerçekten bende niagarayı görmek istiyorum ama 2 gün newyorktsyım sanırım gidemem
    nydan 2 günlük turlar var onlara katılabilirsin
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nydan 2 günlük turlar var onlara katılabilirsin
    2 günlük turları nasıl bulabilirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu tarihlerde ben new yorkta olacaağım. Wat programına tek başıma katıldım. bu zamanlarda new yorkta olan arkadaşlar var ise tanışalım. bende yalnız kalmış olmam. benim gibi yalnız katılan kız arkadaşlar varsa yanımda kalabilir parayı bölüşürüz
    merhaba, bir aksilik olmazsa bizde erkek arkadaşımla beraber 15-16-17 eylülde new york'ta olucaz.Otele fazla para vermek yerine 2günlük tura katılmayı düşünüyoruz böylece birçok yeri gezmiş olucaz eğer 3. olarak gelirsen kişi başı 50 dolara düşecek fiyat ilgilenirsen linki burda 2-Day Washington DC and Baltimore Tour from New York - TakeTours

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam planin nedir ?
    biraz arastirma yaptim hoteller cok pahali gercekten, 5 gunluk bi hotel en ucuz 250-300 liraya patlayacak, 2-3 gunluk tur ve 1 gunluk newyorkta kalma daha mantikli, ozelden faceni yazar misin?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı smmyrna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba, bir aksilik olmazsa bizde erkek arkadaşımla beraber 15-16-17 eylülde new york'ta olucaz.Otele fazla para vermek yerine 2günlük tura katılmayı düşünüyoruz böylece birçok yeri gezmiş olucaz eğer 3. olarak gelirsen kişi başı 50 dolara düşecek fiyat ilgilenirsen linki burda 2-Day Washington DC and Baltimore Tour from New York - TakeTours
    ben size katılırımm bu konuyu iyice konuşsak olur mu.tura katılmak için nerde buluşmamız gerekiyor new yokrta mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı bakgercektengiderim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger bır tura katılmazsam 13-14 eylul gıbı ny de olucagım . benve belki bir arkadasımla.
    kesin olmasada kalıcak yer parasını bolusebılırız cokta konfor aramayanlardanız
    benim kalcağım otel güzelmişş.tam merkezde.daha önce arkdaşım kalmış o önerdi banada ama 2 kişi kalabiliyor otel 3.cüye izin vermnez. bide kız olması lazım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bize bir arkadaş daha katıldı ayın 15inde katılacaz tura çünkü arkadaşın 16sında uçağı var eğer 15i sana uyuyorsa katıl bize..turlar sabah 7-8 gibi başlıyor Manhattan yada Queens bölgesinden biniyorsun otobüse..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı smmyrna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bize bir arkadaş daha katıldı ayın 15inde katılacaz tura çünkü arkadaşın 16sında uçağı var eğer 15i sana uyuyorsa katıl bize..turlar sabah 7-8 gibi başlıyor Manhattan yada Queens bölgesinden biniyorsun otobüse..
    özelden msj yazdımm

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

biz 2 kişiyiz şimdilik 1 kız 1 erkek 20-24 arası tur alacagız bize katılmak istersen iletişime geçelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı samet84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz 2 kişiyiz şimdilik 1 kız 1 erkek 20-24 arası tur alacagız bize katılmak istersen iletişime geçelim
    kardes tur bılgılerını gonderebılır mısın eger bızede uyarsa bırlıkte cıkabılırz bızde 2 kısıyız suanda tabı teklıfın hala gecerlı ıse...
    Ölüm Beni Hangi Göğün Altında Bulacak Olursa Olsun O anda Düşündüklerim Yalnızca SEN OLACAKSIN... (CHE)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

17-21 arası NY manhattan de 3 kız kalacağız birlikte gezebiliriz Bovery's house hostel de kalacağız. irtibata gecebiliriz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı seytane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17-21 arası NY manhattan de 3 kız kalacağız birlikte gezebiliriz Bovery's house hostel de kalacağız. irtibata gecebiliriz
    ben 18 gece gidiyorum. 17 ve 18 sinde görüşürsek çok sevinirim. benim için çok iyi olur.bende manhattanda kalacağım hotel pennsylvaniada.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı samet84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim katılmak isterdim ama ben 18 eylül gece dönüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)