Work and Travel 2025
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida' da otelde çalışmış veya çalışıcaklar!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Florida' da otelde çalışmış veya çalışıcaklar!!

Arkadaşlar bu yaz yani 2009 yazı WAT a güzel bi giriş yapmayı düşünüyoruz

Vardığımız konsensüse göre eyalet olarak florida iş olarakda otel nevi işleri seçtik. Eğer oralarda önceden bezi olan varsa veyahut oraya gidicek ve benden daha fazla bilgisi olan varsa de haydi gelsin beni aydınlatsın lütfen..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Öncelikle selam forumunuza katıldım eski bir wat çı ve orada staj yapmış biri olarak florida bence yazın çalışma olanakları bakımından bence tam wat çılara göre bir yer zaten her yer hotel dolu ben california ve florida da ki otellerde çalıştım bana sorarsanız hayat ve iş bakımından florida derim herkeze bol şans

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu yaz orlando da iki ay issiz gezmis biri olarak sunu soliim florida wat icin cok bktan bi yer. Ben florida ya tavsiye uzerine gittim ve anlatilanlar dogru deildi. 2 ay usanmadan is aradim bi dunya form doldurdum ama birisi bile gorusmeye dahi cagirmadi. bide su var yer gok turk arkadaslarla dolu. illa floridayi goriim diosan bi hafta yeter oralari gezmek icin. orlandoda parklari gezersin bi kac da beach dolasirsin miami felan program sonunda 1 hafta cok rahat yeter.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bu yaz orlando da iki ay issiz gezmis biri olarak sunu soliim florida wat icin cok bktan bi yer. Ben florida ya tavsiye uzerine gittim ve anlatilanlar dogru deildi. 2 ay usanmadan is aradim bi dunya form doldurdum ama birisi bile gorusmeye dahi cagirmadi. bide su var yer gok turk arkadaslarla dolu. illa floridayi goriim diosan bi hafta yeter oralari gezmek icin. orlandoda parklari gezersin bi kac da beach dolasirsin miami felan program sonunda 1 hafta cok rahat yeter.
    Acaba sen burdan iş ayarlamadan mı gittin yoksa gittin de işten mi çıkarıldın orasını açıklamamışsın da , esasen gezmeyi biraz sonlara bırakıyoruz. Öncelikle burdayken işi sağlama alıp oraya gidip paramızı kazanmak, yapabiliceklerimizi yapmak bu konuda bildiklerin değer teşkil ediyor benim için..

Alıntı barto22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selam forumunuza katıldım eski bir wat çı ve orada staj yapmış biri olarak florida bence yazın çalışma olanakları bakımından bence tam wat çılara göre bir yer zaten her yer hotel dolu ben california ve florida da ki otellerde çalıştım bana sorarsanız hayat ve iş bakımından florida derim herkeze bol şans
    Peki otellerin sunduğu olanaklar iyimidir. Kalıcak yer verebiliyor mu? , saat ücretleri iyimidir? , zevklimidir ? , tonlarca soru geliyor aklıma tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olur burdaki herkes

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben isimi virginia da ayarlamistim ama sirket ve sponsor maduru oldum idealsas idi sirketim.bu nedenle kendi istegimle orlandoya gittim nasil olsa is bulurum die cunku orlando hakkindaki yazilar beni umutlandirmis baya ümitli gittim ama umdugum gibi cikmadi ve memnun watci nerdeyse yoktu. yer gok turk watci idi bu desavantajdir bir watci icin.programin travel kısmı icin para biriktiriim diceksinama para kazanabilecegin bir yer deil orlando ikinci is imkani yok.calisipta evden para isteyen adamlar tanidim. otel de zaten housekeeper olursun buyuk ihtimal ne kadr dayanirsin bilmiorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hocam otelde sadece housekeeper mı olunuyor yahu ? bellboyluk nebilim resepsiyonistlik gelmez mi bize ingilizcemiz gayet iyi çünkü

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

siradan bi watci isen turizm otelcilik okumuosan cok zor bellboy olmak. bak ihr turkey die bi sirket var turizmcisen duymussundur deilsen arastir biraz sadece turizm okuyanlarla calisiolar ama arada istisnalari olur bu sirket sadece otellere adam yollar yildizli otellerle calisirlar ve verdikleri ucretlerde saglamdi.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı emrah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siradan bi watci isen turizm otelcilik okumuosan cok zor bellboy olmak. bak ihr turkey die bi sirket var turizmcisen duymussundur deilsen arastir biraz sadece turizm okuyanlarla calisiolar ama arada istisnalari olur bu sirket sadece otellere adam yollar yildizli otellerle calisirlar ve verdikleri ucretlerde saglamdi.
    Evet baktım baya da tatmin etti açıkçası hemen bi değerlendiricem.. Teşekkürler hocam ya çok makbule geçti

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Rica ederim. basarılar 2009 da

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saolun hocam bilgiler için ama kafam karıştı şimdi..florida iyimi kötümü yaa..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sana sunu soliim kisa bi tatil icin super bi yer ama w&t icin uygun bi yer degil

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu yaz ilk kez katılıyorum tampa bay de Embassy suitesde calısacagım
    saat ücretim 8 dolar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hangi şirketle bide marmarada hangi bölüm

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 2 defa floridaya gittim gercekten gidilmesi gereken harika bir yer ilk senemde fort lauderdale e gitmiştim miami ye 15dkakia uzaklıkta. 2. senemde miami hilton da çalıştım room service olarak...floridaya gitcek arkadaşlara detaylı bilgi verebilirim...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı freeup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2 defa floridaya gittim gercekten gidilmesi gereken harika bir yer ilk senemde fort lauderdale e gitmiştim miami ye 15dkakia uzaklıkta. 2. senemde miami hilton da çalıştım room service olarak...floridaya gitcek arkadaşlara detaylı bilgi verebilirim...
    işin nasıldı, kazancın bilgi verebilir misin ? teşekkürler şimdiden

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)