Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wisconsin mı cape cod mu???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Post Wisconsin mı cape cod mu???

Merhaba arkadaşlar şirketteki işlerden aklıma yatan iki iş var biri wisconsın dellste noah's ark su parkı diğeride cape codda wendy's hamburger ikisi arasında kararsız kaldım yerlerin ve işlerin artıları ve eksileri nelerdir fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yok mu hiç bilgili biri????

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Wendy's hamburger bence berbat bi çalışma yeri.Yakın arkadaşlarım Williasburg wendys'de çalıştı.Her gün küfür ediyorlardı.Ama Cape Code güzel bi yer.Diğer yandan su parkı her türlü eğlencelidir.Wat için su ve eğlence parkları gayet güzel.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Wendy's hamburger bence berbat bi çalışma yeri.Yakın arkadaşlarım Williasburg wendys'de çalıştı.Her gün küfür ediyorlardı.Ama Cape Code güzel bi yer.Diğer yandan su parkı her türlü eğlencelidir.Wat için su ve eğlence parkları gayet güzel.
    öncelikle teşekkürler peki wisconsin dells için neler düşünüyorsunuz??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Noah's Ark dünyanın en büyük su parkı olmasına rağmen yüzlerce öğrenciyi barındırır bünyesinde yazları. Wisconsin'a bir kez giden birisi bilirki orda ufacık hatalardan dolayı bir çok öğrenci işten çıkarılır Noah's Ark için söylüyorum bunu.. Bu sen olacaksın anlamına gelmiyor. ben bunu 3 sene boyunca gördüm. bu sene de gidicem inşallah ve eminimki bunu orda göreceğim nasip olurda gidersem. Nereli olduğun önemli değil ama işten çıkarılmayla karşı karşıya kalabilirsin.. Oraya giden bir çok adam biliyorum yok bonus alıcaksın bilmem ne alcaıksın over time yapıcaksın diye gidiyor öğrenciler sonra warningleri alıp alıp 3üncü warningde kovuluyorlar. Orda çalışmadım ben ama bunu çok iyi net biliyorum. He bu sene olmama ihtimali de var ki ben (inanmıyorum buna kesinlikle!) yok diyemem ama ben senelerdir oraya giden gelen birisi oalrak bunu söyleyebilirimki tercihim gitmemenizden yanadır arkadaşım!.. Dells güzel bir yerdir gidilebilir kesinlikle belirli yerler dışında.
    Bir rüzgardır gidiyoruz ama dur bakalım nolcak..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmm tamam teşekkür ederim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı sawgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok mu hiç bilgili biri????
    Ben senin yerinde olsam wisconsındaki noah s ark derim çünkü gerçekten eğlenceli ve çalışma koşulları olarak iyi bir yer.Ama hata affetmiyorlar onuda söyleyim ingilizce bilmeyenler veya ben bilmesemde kendimi idare ederim diyenler kesinlikle düşünmesin TEK HATADA KOVULURSUNUZ :d :d :d

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı ınfluenza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    noah's ark dünyanın en büyük su parkı olmasına rağmen yüzlerce öğrenciyi barındırır bünyesinde yazları. Wisconsin'a bir kez giden birisi bilirki orda ufacık hatalardan dolayı bir çok öğrenci işten çıkarılır noah's ark için söylüyorum bunu.. Bu sen olacaksın anlamına gelmiyor. Ben bunu 3 sene boyunca gördüm. Bu sene de gidicem inşallah ve eminimki bunu orda göreceğim nasip olurda gidersem. Nereli olduğun önemli değil ama işten çıkarılmayla karşı karşıya kalabilirsin.. Oraya giden bir çok adam biliyorum yok bonus alıcaksın bilmem ne alcaıksın over time yapıcaksın diye gidiyor öğrenciler sonra warningleri alıp alıp 3üncü warningde kovuluyorlar. Orda çalışmadım ben ama bunu çok iyi net biliyorum. He bu sene olmama ihtimali de var ki ben (inanmıyorum buna kesinlikle!) yok diyemem ama ben senelerdir oraya giden gelen birisi oalrak bunu söyleyebilirimki tercihim gitmemenizden yanadır arkadaşım!.. Dells güzel bir yerdir gidilebilir kesinlikle belirli yerler dışında.
    kesinlikle sana katılıyorum :d :d

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben ve 2 arkadaşım cape codda wendy's hamburger de iş ayarladık..bizim amacımız işten çok haftasonları gezebiliceğimiz yakında güzel yerlerin olmasıydı.buna görede bu işi seçtik bakalım hayırlısı

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ikiside bes para etmez

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)