Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: turkishwat.net dan başvuru daha mı ucuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart turkishwat.net dan başvuru daha mı ucuz

arkadaşlar..turkishwat.net forumlarında yöneticilerin yayınladığı işler acaba şirketlerin *kendi işini kendin bul daha az öde* kampanyası kapsamına giriyomu..yani biz bu forumlardan başvuru yaptığımızda kendi işimizi kendimizmi bulmuş oluyoruz..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı hexostran88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar..turkishwat.net forumlarında yöneticilerin yayınladığı işler acaba şirketlerin *kendi işini kendin bul daha az öde* kampanyası kapsamına giriyomu..yani biz bu forumlardan başvuru yaptığımızda kendi işimizi kendimizmi bulmuş oluyoruz..
    Hayır arkadaşım malesef o kapsama girmiyor ( Self Placement ). Bunlar zaten şirketlerin size sunduğu işler.turkishwat size sponsorluk anlaşmaları dahilinde kolaylıklar sunuyor.(100$ indirim , olumlu olumsuz tüm yorumlarınızı sitemizde yayınlama hakkı vs gibi )

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cevapladığınız için teşekkürler..olsaydı ii olurdu be..aslında siz bir şirket kursanız paraya para demezsiniz benden söylemesi))

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı hexostran88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevapladığınız için teşekkürler..olsaydı ii olurdu be..aslında siz bir şirket kursanız paraya para demezsiniz benden söylemesi))
    Son yıllarda belli belirsiz 100 e yakın şirket var work and travel programı ile ilgilenen. Hepsinin de Amerika'da anlaşmış olduğu sponsorlar belli. Fark sadece şirketlerin öğrencilerle olan ilişkisine dayalı. Tüm work and travel öğrencilerini bir arada toplayan bağımsız bir platform gerekiyordu. Onu da gerçekleştirdiğimizi düşünüyoruz. İstatistiklere göre haziran ayına doğru bu programa katılmış tüm öğrencilerin burada toplanacağını tahmin ediyoruz yani hitlerimiz o zamana kadar aylık 50.000 ile 70.000 çıkacak gibi. Bunu da tarafsız bir şekilde tüm katılımcılara yardım etmiş olduğumuza bağlıyoruz. Sadece bizler yardım etmiyoruz siteye üye olup yardım eden eski katılımcılar da az değil. Bu ileride daha da artacak.
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Gerçekten de çok doğru iş yaptıgıız için bu başarı geliyor zaten.böyle devam etmenizi diliyorum.şuana kadar çok şey ogrendım buradan ve ogrenmeyede devam edıyorum.çok teşekkurler bızlere bu ortamı sagladıgınız için

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki hocam bu akademixle ekstradan 100 dolar indirim nasıl oluyor, yani academixe verilmesi gerekn bu 100 dolar nasıl nereye gidiyor...

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı BocaTeam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki hocam bu akademixle ekstradan 100 dolar indirim nasıl oluyor, yani academixe verilmesi gerekn bu 100 dolar nasıl nereye gidiyor...
    Bu tamamen ilgili şirketin reklam kampanyasıdır. Reklam anlaşması ve tarafımıza gönderilen bilgiler, söz konusu şirketin promosyonunu turkishwat.net sitesinden duyduğunu sözle veya anket üzerinde belirten herkese indirimin mevcut olması yönünde.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki neden academix abi yani başka bi şirket değil... çok özele girmek istemem ama ...

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı BocaTeam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki neden academix abi yani başka bi şirket değil... çok özele girmek istemem ama ...
    academix'in kampanyası bu. diğer şirketler de buna benzer promosyonlarla bize başvururlarsa elbette kabul ederiz. sonuçta birçok öğrencinin bu kampanyayı duyması ve kayıt olmaya devam ettiği yönünde aldığımız haberler promosyonun öğrencileri hoşnut ettiği anlamına geliyor. piyasada rekabetin olması sadece öğrencilerin işine yarayacaktır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)