Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Teksas işler?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Teksas işler?

Teksastaki rainforrest cafede 3 tane iş seçeneği var sizce hangisi daha uygun ben server düşünüyorum bahşiş olayından dolayı, fakat server ne demek pek çözemedim sizce hangisi daha uygun.Bu arada 7 kişiyiz 6 arkadaş önceden garsonluk seçti bende geç yazıldığımdan dolayı bu 3 işten birini seçicem yani konaklama olayı da baya bir ucuza geliyor.

Server-2.13$+tips(8$-10$)

Retail Associate-7$

Cook-7$

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

server garson demek .iş iyiymiş ama ingilizce düzeyin nasıl garsonluk için biraz iyi olması gerektiğini duymustum.rainforest cafe de güzel bir yerdir

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

İngilizce düzeyi ortaya yakın,zaten kursada gidiyorum o zaman kadar iyi olur.İşveren diğer 6 arkadaşı direk aldı işe ingilizceleri çok da iyi değil yani.

Bu arada rainforest cafe hakkında bilgin varmı?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

valla istanbuldaki ıstınye parkta acıldı daha yeni turkıyedekı ılk subesı gercektende cok egzotık ve guzel bir yer.sordugumda buranın hıc bırsey olmadıgını soylemıslerdı.abd dekıler daha buyuk ve daha guselmiş.eger oyleyse senın gıdıcegın yer gusel br yerdirbenim bildigim ıng duzeyının ortadan bıras daha ıyı olman lazım cunku ınsanlarla ıletısım kurman gerekıyor..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sitesinede baktım çok harika bir yer gerçekten ağaçların arasında büyük bir alan.İngilizce konusunda sana katılıyorum biraz daha iyi olsa zorluk çekmezdim ama yine de kendimiz zorlayarak orda konuşmaya çalışıcam ilk ayı atlattım mı gerisi hikaye.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)