Sayfa 11 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci ... 789101112 SonuncuSonuncu
Toplam 333 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 330 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Expedia.com Uzerinden Ucak Bileti Alma (Resimli)

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı DaniFilth06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Ben expedia uzerinden 29 Agustos tarihine bilet almistim, Ankara-Duseldorf(THY), Duseldorf-JFK(AA) aktarmali. Ancak dun American Airlines'in resmi sitesinde Irene kasirgasindan dolayi 25-30 Agustos arasindaki ucuslarin iptal edilebilecegi ve hemen iletisime gecmemiz gerektigi yazilmis. Dun kendilerini aradigimda ucusumda bir iptal olmadigini soylediler, fakat ben yine de garanti olsun diye 30 Agustos'a kaydirmak istedigimde bunun mumkun olamayacagini cunku Turkiyeden aktarmali ucakla geldigimi soylediler. Bugun THY e sordugumda onlar da benzer bir cevap vererek imkani olmadigini belirttiler. Bu durumda ben ucusumu nasil degistirebilirim? Expedia yi ararsam Dus-JFK ucusumu ucretsiz degistirirler mi? Yoksa ekstra ucret mi odemem gerekir? Tesekkurler.
    aynı sınıfta yer varsa ücretsiz değiştirirsin yada penalty ücretini ödeyerek değiştirirsin bence gerek yok zaten 29 u iptal olursa onlar kaydırır bileti
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Anladim tesekkurler. 29 unda ucak sag salim inse bile sehir ici ulasim bayaga bi sikintili olcak gibi gozukuyor. Umarim 30 yada 31 ine kaydirabilirler :/

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

expediadan uçak bileti aldım 6 kişi için los angeles-phoenix.. parayı filan çektiler.. ama ben nhiç bişey anlamadım bu işten sadece bi mail aldım. expedia itinerary number,airline ticket number birde confirmation kodum var.. ama e-ticket şeklinde bişey gelmedi.. benim bundan sonrada yapmam gereken bişey varmı yoksa direk o gün havaalanına gidip uçağa binebilirmiyim? bilgisi olan biri cevaplayabilirmi..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı seyyah41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    expediadan uçak bileti aldım 6 kişi için los angeles-phoenix.. parayı filan çektiler.. ama ben nhiç bişey anlamadım bu işten sadece bi mail aldım. expedia itinerary number,airline ticket number birde confirmation kodum var.. ama e-ticket şeklinde bişey gelmedi.. benim bundan sonrada yapmam gereken bişey varmı yoksa direk o gün havaalanına gidip uçağa binebilirmiyim? bilgisi olan biri cevaplayabilirmi..
    O kod ile havayolunun sitesine gir bir kontrol et. Zaten o kod gelmis ise baska birsey yapmana gerek yok rahat ol.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aynen bi sorun yok buldum siteden rezervasyonu saolasın..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar siteden uçak bileti aldım, fakat biletin çıktı bilgilerini görmeyi bir türlü beceremedim, nereden görüyoruz acaba?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

şu an siteden chicago- new york biletimi bir türlü alamıyorum hata veriyor lütfen birisi yardım edebilir mi?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı Cerridwen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an siteden chicago- new york biletimi bir türlü alamıyorum hata veriyor lütfen birisi yardım edebilir mi?
    nasıl hata veriyor ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu tür sitelerden bilet alırken taksit seçeneği var mı acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Bu netten alınan bilette iptal söz konusu mu ?
    WAT 2012 / ISTANBUL İletişime geçebilirsiniz arkadaşlar

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

bileti, akırken iyice kurallarını okuyun ama expedia d iptal olmuyor diye hatırlıorum..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

kredi kartı değilde normal karttan alabiliyormuyuz acaba bileti

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba ben f1 vizesi dil okuluna gideceğim expedia üzerinden deltadan 540 dolarlık çok uygun bir bilet buldum fakat dönüş tarihimi değiştirebilirim bunun için ceza öder miyim?Eğer ödeyeceksem ne kadar öderim?thy şu an 1630 ve airfrance 1330 tl bnm istediğim tarihlerde.airfrance aradım sordum eğer aynı sınıfta yer varsa istediğin kadar değişiklik yapma hakkın var thy'de ise sadece bir defaya mahsus aynı sınıf için ücretsiz...Ama delta hem direk hem çok uygun bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı mygoodies88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kredi kartı değilde normal karttan alabiliyormuyuz acaba bileti
    Eskiden olmuyordu sadece Master ve Visa.

Alıntı mmtcskn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ben f1 vizesi dil okuluna gideceğim expedia üzerinden deltadan 540 dolarlık çok uygun bir bilet buldum fakat dönüş tarihimi değiştirebilirim bunun için ceza öder miyim?Eğer ödeyeceksem ne kadar öderim?thy şu an 1630 ve airfrance 1330 tl bnm istediğim tarihlerde.airfrance aradım sordum eğer aynı sınıfta yer varsa istediğin kadar değişiklik yapma hakkın var thy'de ise sadece bir defaya mahsus aynı sınıf için ücretsiz...Ama delta hem direk hem çok uygun bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum.
    Hocam aslinda arasan en dogru bilgiye ulasabilirsin. Ya da Delta Istanbul'u ara oraya sor.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba ben de bileti expedia üzerinden almaya çalıştım.Üye oldum tüm bilgileri girdim.Expedia'da üyelikte booked items ve confirmed olarak gözüküyor.Ancak karttan para falan çekilmedi.Deltanın sitesinde de görebiliyorum bilet durumunu.Şimdi ben bu bileti satın almış mı oldum?Yapmam gereken başka birşey var mı?
    3 gün oldu işlemi gerçekleştireli.
    Konu emreay tarafından (20-05-2012 Saat 11:59 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sen bileti deltanin sitesinde teyit ettirdiysen sorun yok merak etmee. bu tarz islemler gerceklesiyor ozellikle uluslararasi online alisverislerde guvenlikten dolayi bekletiliyor para cekme islemi benim de basima gelmisti ama icin rahatlayacaksa bankani ara soyle biletimi aldim onaylandi kontrol ettim deltanin sitesinde de gorunuyor ama parayi neden cekmediler diye onlar sana analtacaktir nedeni

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bisey soracam expediadan amerika ici bileti almaya calisirken hep adres hatasi verip duruo kredi karti fatura adresini girmemi gerekmio mu|
    birde kart suan turkiyede ben bilgilerini kullanarak bileti alicam karti isteme gibi bi durumlari olurmu havaalaninda

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet kredi kartı fatura adresini TÜRKÇE KARAKTER KULLANMADAN gireceksin. bi sorun çıkmaması lazım.

Yok kartı sormuyorlar. Sen istediğin gibi alabilirsin problem yok
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Expediadan bileti sanal kart oluşturup almanın bir yolu varmı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar expediadan esnek yani değiştirilebilir tarihli uçak bileti almamız mümkün mü bilginiz var mı acaba

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaslar IST-NYC bilet danisman firmam en az 700€ fiyat veriyor. Acentelere sordum Geon toura sordum en az 600€. Ben bu sitede 645 dolara bilet buldum. Sizce burdan mi alsam kararsiz kaldim. Var mi bilgisi olan bu sitenin farki nedir? Degisimde ne kadar ceza öderim?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

685 Euro chicago 16 eylül - haziran new york aldık. pahalımı ucuzmu oldu tam anlamadım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı emrah.crkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar IST-NYC bilet danisman firmam en az 700€ fiyat veriyor. Acentelere sordum Geon toura sordum en az 600€. Ben bu sitede 645 dolara bilet buldum. Sizce burdan mi alsam kararsiz kaldim. Var mi bilgisi olan bu sitenin farki nedir? Degisimde ne kadar ceza öderim?
    Ya bu siteden aldığın bilet iadesizdir, değiştirme yapmak istediğinde ise çok yüksek fiyat çıkar ya da değiştirme yapmayabilirler orda açıklama bölümünde yazar büyük ihtimal... Tarihlerde emin değilsen 600 euro dediğin yerde değiştirme yapılıyorsa ordan alman senin yararına olur...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Geon un fiyatları öğrenci bileti gidipte bilmediğiniz sitelerden almayın he çok eminsen eğer tarih konusunda daha ucuzada bilet yakalabilirsin ama ne olucağı belli olmaz bu işlerde ondan öğrenci bileti her zaman tavsiyedir ...[/B]

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı lm.Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geon un fiyatları öğrenci bileti gidipte bilmediğiniz sitelerden almayın he çok eminsen eğer tarih konusunda daha ucuzada bilet yakalabilirsin ama ne olucağı belli olmaz bu işlerde ondan öğrenci bileti her zaman tavsiyedir ...[/B]
    Çok doğru söylemişsin tarih konusunda en ufak bi belirsizlik bile varsa değişimli bilet en iyisidir...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar expediadan uygun bir fiyata bilet buldum ama bileti alacağım kredi kartı benim adıma değil babamın adına bu bir sorun teşkil eder mi biliyor musunuz?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sorun olmaz , ylcu ismi kismina kendi adini yazarsin.

Araştırmacı Watçı broadway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

arkadaşlar çok acil cevaplarsanız sevinirim, ben expediadan üye olmadan bilet aldım yani bütün o kart bilgilerini kimlik bilgilerini girip sonuna kadar gittim ve bana bir mail geldi ama bileti alıp almadığımı anlayamadım çünkü rezervasyonunuz onaylanmıştır diyor ama aynı zaman bilet numarası da verdi ben nasıl anlıcam bileti alıp almadığımı, lütfen çok acil

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı broadway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok acil cevaplarsanız sevinirim, ben expediadan üye olmadan bilet aldım yani bütün o kart bilgilerini kimlik bilgilerini girip sonuna kadar gittim ve bana bir mail geldi ama bileti alıp almadığımı anlayamadım çünkü rezervasyonunuz onaylanmıştır diyor ama aynı zaman bilet numarası da verdi ben nasıl anlıcam bileti alıp almadığımı, lütfen çok acil
    aldığın havayolunun tr deki ofisini arayıp biletini kontrol ettireceksin rezervasyon numaranla

Araştırmacı Watçı broadway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

deltadan aldım da deltanın sitesine ticket noyu falan yazınca koltuk seçimi ve bilgiler çıktı almış oluyorumdur heralde böyle, bir de o gün havaalnına gittiğimizde biletsiz kalmayalım da

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)