Work and Travel 2025
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: I am in America Maaannnnn

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart I am in America Maaannnnn

Arkadaslar sonunda amerikayi buldum yorucu bir ucak yolculugundan sonra
    valla havaalanlarinda saatlerce bekleyip yuzlerce kisiyle tanistim Detroit de ne kadar turk varsa hepsini buldum havaalaninda Turk olan nasil belli oluyor ama
    super bisey yarin calismaya baslayacagim simdiye kadar ki gozlemlerimden Amerikada ki yasam standartlarinin yuksek oldugu rahatlikla seziliyorr
    adamalr yapmis Virginia Williamsburg da buschgardens da calisacagim manyak yerler simdilik bu kadar izlenimleri anlatmaya devam edecegim...
    (bu arada zenciler super insanlar adres bulmada falan baya yardimci oldular bana)

komin` suun....
    <marquee>Everything gonna be alright(I wish )</marquee>

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Dediğin gibi Amerika'da kimin Türk kimin yabancı olduğunu çok kolay anlıyorsun. Hiçbirinde yanılmamıştım Bize de zencler çok yardım etmişti harbi iyi insanlardır "zenci fobisi" gibi saçma bir kavram türedi forumda ... İşinde başarılar dileyelim sana

Not: Arkadaşlar amerikadasın konu başlıklarını wat 2007 kategorisi altına açın ki daha yararlı olsun. En iyisi o konu başlığını en yukarıya taşımak senin mesajını da oraya kaydırmak...
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tesekkur ederim gezgin Buschgarden i gezme sansini bugun yakaladim ancak dehset biryer biraz sicak ama katlanacaz yuzlerce insan hepbirlikte egleniyorlar' Roller coasterlar zaten buranin bayaa unluu. su an eleman alimi devam ediyor aslinda is basvurusu yapmak isteyenler basvurabilir buraya forumda calistiklari isi begenmeyenleri falan okudum' ortam burda gayet ii buschgardens in Vilage i var burda calisan personel icin ruslar ve bulgarlarla dolu yakinda ruscayida hatmedecem kizlar sayesinde
    <marquee>Everything gonna be alright(I wish )</marquee>

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

santar bnde bu sene virginia geliorum kesin.Fakat herkesın sorunu gıbı bnmde iş sorunum war yha market yada eğlence parkı olanaklarını sundu şirket. sen orda calısmıs biri oLarak önerırmısın calıstıgın yerı eglencesı kuskusuz iyidir ama acıkcası bn maddi yönü sormak ıstıyorum.giderkken verdıgın parayı(şirket-ucak parası-vize gorusmesi vs.) bu paranı cıkartabılınmı mesela yada hiç birikimle dondunmu merak konum o dur çalısma saatın falan ne kadardı haftada konaklama .şirketın dedıgı virginiada ewler bıraz baya baya biraz pahalı kişi başı 400-450 dolar diyorlar!oyleyse antalyada calısırım daha yiyi:=)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar bnde bu sene williamsburga kingsmill resorta gitcem ama bu yer hakkında hiçbi bilgim yok sonra gidip sıkılmayalımm willamsburgla ilgi bildikleirni yazarsanız sewnirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kingsmill ile görüştünmü acaba bende gitmeyi düşünüorumda oraya şartları hakkında bilgin varmı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks