Work and Travel
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dİkkat edin Biletiniz Yanmasın!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Dİkkat edin Biletiniz Yanmasın!

Selam sizlere ey benim klarnet sadaları ilen meşrubat içemeyebilen istavroz ve paskalya yortularını irtifasız halde istifrağ edebilen kızılötesi kardeşlerim
    Evvelki bir vakitte edindiğim biled tecrübelerimi siz heyet i vükelam ile istihbarad edeceğim ve sizlere cümle biled mevzularında ulm i şakrir vel taksir vereceğim.
    18 Rebiülevvel 1223 senesinde aldığım (Türkiye tayyareyolu acentacılık) El-amel vel sefer programındaki biledim istikametsiz bir yöne doğru savrulan bir tayyare idi.İndiğimizde bizleri Psikodinamit Şebek programı olan Bez Bebek adlı dizideki payidar ve pişmenkar oyuncu Agiro İglesiyas karşıladı ona kifayetsiz halde şofbenimizin adına izolesiz bir depozito verebileceğimizi söyleyince sağolsun hemen kabul etti,bunun üzerine biabdesd halde kıblemizin moskova olduğunu bilmeyerek 11 rekat seyahat namazı eda ilen vasfeddik.
    Hemen ertesi gün Vuslat(dönüş) biledimizi erteledmek içün nahiyenin ıskarta şirketine başvuracaktık yolda iken yanımıza aniden fırlayıp gelen peştemalli hamam firarisi oturdu ve klakson seslerinin istismarı adlı monografiti ve pandomim zanaatı ile bezenmiş bir kitab neşretti.Onu dinlerken vaktimizin epey bir geç olduğunu ve yıllardan 12 teşrinilevvel 1309 olduğunu irtihalsiz sıvılar içerek öğrendik.O günden sonra uyku mefhumu hakkında envai malumat aldık,uçağımızın istikametini türkiyeye cevirdik ve sağ salim döndük ki sizlere cümle hatıratımızı anlatabilelim.
    Dememiz o ki biled aldığınız şirketlerin eşçarına ve irgapına bakınız,cümle muhattap ve hamilinden hatta keşidecisinden alacağınız mesuliyyet sizlere ileriye dair geleceğe dönüş diyasporası gibi hadiseler yaşatabilmektedir...

Sizleri bu konuda ihtimamlı olmaya daved ediyor ve "ORTAK SİTE ÖNERİSİ" olan belagatlı nüshamızı okuduğunuz için sizi tebrik,takdir,teşfik,tenkit,tespit,tehdit,telkin,t eşbih,teşhir,teskin,teşbih,tekbir ve tazyik eyliyorum.Dikkatinize arz ola.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

çok mühim bir mevzuyu okumayıp yorum dahi neşretmediğiniz içün sizlere serzenişde Bulunacağım:Ali'nin karnı ACIKTIII!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)