Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: lütfen burayada bakarmısınz!Önerileriniz lazım

Acemi Watçı tucem.aydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

Standart lütfen burayada bakarmısınz!Önerileriniz lazım

Arkadaşlar biz şuan erkek arkadşımla beraber daphne alabama'dayız.Burası şehir olarak güzel gerçekten ancak tek yürüyenler biziz ve sokakda insan olmadığı için çok sıkıcı.Mc donalds da çalışıcaz daha başlamadık işe.Şimdi biz buraya toplam 3000 dolarla geldik.Konaklamamız şu anlık ilk hafta için kişi başı 110 dolar nese kıyafet depozitosu konaklama yerine depozito falan ilk gece kaldığımız yer de başkaydı birde.Şuan elimizde 2600 dolar var.Burada gerçekten araba olmayınca hayat yok gibi.Biz arabamı alsak yoksa arabasız idare edip para biriktirip travelımı daha iyi yapsak bilemedik.1000 dolara araba alsak 2 miz.2 Haftada paychechlerimizi alamıcaz bize pek bişey kalmıyor siz ner dersiniz.Telefon falanda almak istiyoruz travelın yanında.Siz olsanız ne yaparsınız önerilerinizi bekliyoruz.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

şu an elinizdeki para çok iyi hiç dert etmeyin her türlü yeter size o para iki seçeneğiniz var ya araba satın alacaksınız yada kiralıyacaksınız uzun süreli uyguna kiralıyanlar var ama almak daha mantıklı kafanız rahat olur istediğiniz yere gelip gidersiniz 1500 dolara çok iyi arababulabileceğiniz düşüncesindeyim sizede 1100 kalır ki çok rahat yetecek bir para dönüşte arabayı aldığınız fiyata satarsınız yada en kötü 1000 e satarsınız
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Tecrübe Puanı
    0

peki bize 1100 kaldı diyelim 2 hafta konaklama parası var zaten aç kalmayı göze aldık hani ufak tefekde masraf çıksa biz kazandığımız parayla hem güzelce travel yapıp hem 2mizde telefon gibi elektrnik eşya alabilirmiyiz gerçekten ben kabaca hesap yapınca sanki para yetmiyor.Birde araba satın aldığımızda travelıa gitmeden hemen satabilirmiyiz ya satamazsak beklicekmiyiz satılmasını nasıl olur sence?

Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an elinizdeki para çok iyi hiç dert etmeyin her türlü yeter size o para iki seçeneğiniz var ya araba satın alacaksınız yada kiralıyacaksınız uzun süreli uyguna kiralıyanlar var ama almak daha mantıklı kafanız rahat olur istediğiniz yere gelip gidersiniz 1500 dolara çok iyi arababulabileceğiniz düşüncesindeyim sizede 1100 kalır ki çok rahat yetecek bir para dönüşte arabayı aldığınız fiyata satarsınız yada en kötü 1000 e satarsınız
    özelden mesaj attım arabalarla ilgili eğer vaktin olursa bakabilirmisin?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yazilanlari fazla vaktim olmadigi icin okumadim umarim ayni seyleri yazmiyorumdur. biz 3 arkadas cebimizde 2000 dolarla geldik, otostop ve bisikletle gidip geliyoruz araba sart alicaz biz de. size onerim 2 hafta idare edin eger is yerinize yakinsaniz 2 hafta sonra toplu para alicaksiniz unutmayin yani baya bi paraniz olucak, 2000 dolari gecmeden bi araba alin, arabanin 3 aylik toplamda 300 400 dolar civari sigorta parasi olucak ve bazen arabaya plaka ucreti de vermeniz gerekiyor o da 150 200 dolar civari bunlari hesaba katarak bi araba alin. arabayi zararla da olsa bi sekilde satarsiniz bu yuzden travel inizi cok fazla etkileyecegini sanmiyorum, araba almazsaniz calisacaginiz surede rezillik cekersiniz traveli biraz daha iyi yapmak icin bu rezillige degmez ustelik arabayi satarken zarar edeceksiniz die de bisi yok, cebinizdeki para cok iyi rahat olun ama dikkatli harcayin, ayrica 2. isi dusundunuz mu bilmiyorum ama tahminimce ingilizceniz iyi bu yuzden bakmadiysaniz bile 2. ise bakmanizi siddetle oneririm, uzun yazdim ama aciklamak istedim iyi watlar

Tecrübe Puanı
    0

Alıntı WAAAAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazilanlari fazla vaktim olmadigi icin okumadim umarim ayni seyleri yazmiyorumdur. biz 3 arkadas cebimizde 2000 dolarla geldik, otostop ve bisikletle gidip geliyoruz araba sart alicaz biz de. size onerim 2 hafta idare edin eger is yerinize yakinsaniz 2 hafta sonra toplu para alicaksiniz unutmayin yani baya bi paraniz olucak, 2000 dolari gecmeden bi araba alin, arabanin 3 aylik toplamda 300 400 dolar civari sigorta parasi olucak ve bazen arabaya plaka ucreti de vermeniz gerekiyor o da 150 200 dolar civari bunlari hesaba katarak bi araba alin. arabayi zararla da olsa bi sekilde satarsiniz bu yuzden travel inizi cok fazla etkileyecegini sanmiyorum, araba almazsaniz calisacaginiz surede rezillik cekersiniz traveli biraz daha iyi yapmak icin bu rezillige degmez ustelik arabayi satarken zarar edeceksiniz die de bisi yok, cebinizdeki para cok iyi rahat olun ama dikkatli harcayin, ayrica 2. isi dusundunuz mu bilmiyorum ama tahminimce ingilizceniz iyi bu yuzden bakmadiysaniz bile 2. ise bakmanizi siddetle oneririm, uzun yazdim ama aciklamak istedim iyi watlar
    şöyle bir durum var biz ne bisiklet nede otostopla gidemiyrouz yol üzeri çok işlek değil işlek yola varıncaya kadarda zaten az kalıyo bizim mc e o yüzden otostopda olmuyor bisikletde yok yani anca bir şekilde bulup almamız lazım birde burda üniversitede okuyan bir türkle tanıştık oda 1 temmuzda gidiyor biz o yüzden 2 hafta sonrasını beklemeden karar verelim diyoruz hani hem o bize uygun ve iyi araba bulmaya yardımcı olur hemde 2 hafta git gel gerçekten zulüm burda.Parayada dikkat ediyoruz ama daha yarın işe başlıcaz o yüzden 2 iş şimdilik nasıl olur bilemedeik hani bir başlıyalım 1 hafta belki 2 hafta geçsin o zaman bakarız 2.işe diye düşündük.Birde 2.iş zor gibi çünkü mclerde her hafta çalışıcağımız saat değişiyor belki söylesek biz 2.işde çalışıcaz sabit tutun diye ama o zman nasıl olur bizim çalışcağımız saatleri düşürrlermi ona hiç fikrim yok.Ama bizim için şu anlık öncelik araba yada bisiklet almak araba alırsak yakın yerlere florida gibi yerlere giideriz offlarda ama bisiklet alırsak sadece işe git gel olucak tabi 2si arasındaki maliyet farkıda var çok kararsızız hala :/

Uçuşa Hazır Watçı Aytek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    12

craiglist.com'dan bak arabalara.hangi eyaletdesin ?

paranız varsa kiralamayın.1500 dolar araba,3 aylık sigorta-plaka cart curtda en az bi 800 dolarda onlar tutar.Bunları hesaba katın.Dönerkende %25-30 zararla satarsınız çok çok.

http://www.craigslist.org/about/sites us alabamadan şehir seç.başka şehirde uyar size.gider alırsınız.Ben auburnu seçtim.Liste gelicek karşına.For-sale bölümünden car+trucks'a tıkla.Üstte arama kısmı var.Min-max parayı gir.Has image'yede tıkla.Resimli ilanlar gelsin.Tr'de apaçilerin 30-40 bin'den aldığı arabalar su fiyatına gidiyor ama bence enişteye mustang yakışır

edit : Söylememe gerek yok herhalde.Adam hırsız mı,dolandırıcı mı.Plaka geçmişini felan öğrenin.
    Konu Aytek tarafından (16-06-2013 Saat 03:18 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aytek, 800 dolar sigorta ve plaka icin bana biraz fazla geldi. tucem yaninizda goturdugunuz para miktari cok iyi, endise iyi ama biraz fazla endise ediyorsunuz gibi geldi. yine bu forumda farkli bir baslikta bi arkadas 800 dolara arabanin kendisini almis aytegin dedigi gibi craiglistten bi bakin ya da ebay den. 2. is olayini ne kadar geciktirirsen o kadar zor bulursun ama bir yandan da calisma saatlerinizin belirsiz olmasi 2. is imkaninizi kisitliyor

Tecrübe Puanı
    12

insurance trafik sigortası 6 ay - 1 yıl'lık yapılıyor

Fiyat fazla haklısında enişte mustanga binsin dedim

Tecrübe Puanı
    0

Aytek , bende isterim mustange binsin ama 800 dolar çok fazla bizim için bizim sigortası vs tüm masrfıyla verebileceğimiz para 1200 anca.WAAT endişeliyiz ciiden ama tam hesap yapamıyoruz kafamızda ya bide ilk gelişimiz tecrübesizisde mesela siz elinizdeki para iyi diyorsunuz biz hesaplıyouz saati 8dolara çalışıyoruz vergi kesilcek tabi haftada 40 saat desen konaklamyı falan yazmıştım zaten bizim hem travıla hem telefon foto makinesi giyecek flan almaya ucu ucuna yetiyor yada yetmiyor sanki ki 2miz haftalaık masrafda çok az ayırıyoruz yani.Beli yanll hesap yapıyoru yada abartıyoruz bilemedim orasını ) dediğiniz sitelerdede baktık ama işe yarar bişey yok sanki daphen alabamadyız biz mobile şehri içinde baktık sizde vaktiniz olunca bakarsanız belki siz bulursunuz.2.işde dediğim gibi yai haklısın gittikçe zorlaşıyor ama şu anlık sanmıyorum olucağını.

Tecrübe Puanı
    12

o zaman söyle yapmayı deneyin.2 ay bisikletle idare edin 2 ay'da araba kiralayın.Bence gayet mantıklı.yarı yarıya güzel olur.Çalışacagınız son 1 ay + travel zamanı

Tecrübe Puanı
    0

buda bir seçenek tabi ama araba kiralamakda aynı şeye gelmiyormu satın almakla hani biz 25 yaşın altındayız hem hemde okudugum kadaryıla normala göre daha fazla ödüyoruz kiralamaya.Aslında araba almaya baya niyetlendik sizce kesin satabilrmiyiz peki ya hani zararlada olsa kesin satılırmı satamayan havaalanında bırakan baya kişi okudum çünkü şans işi mi satmak?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arabayi satarsiniz merak etmeyin , sorun satmak degil , arkadaslarin dedigi gibi bazi masraflariniz olur. Simdi bir arabayi aldiginizda oncelikle 100-200 dolar arasi vergi gecici plakaya verirsiniz , daha sonra da 50-60 dolar civarinda arac muayenesine vermeniz gerekir. Bu arac muayene merkezlerinde arabanizin herseyi didik didik edilir , minnacik bir curume , bozulma , delik durumunda bile inspection i vermezler , arabanizi tamir etmenizi isterler. Tamirler pahalidir. Dolayisiyla , bana sorarsaniz bisiklet ve toplu tasimalarin zamanlarini iyi ogrenin , onlari kullanin. Gunu birlik alisveris veya baska seyler icin 4-5 arkadas birlesip araba kiralayin. Haftada bir araba kiralamaya 100 dolar harcanir 5 kisi icin. Bu da kisi basi 20 dolar demek. Haftada 1 gun arac kiralayarak gezip , alisverisinizi kolayca yaparsiniz. Travel kisminda yine 4-5 kisilik gruplarla arac kiralayin eger 6-7 kisi olursaniz van kiralarsiniz. Dolayisiyla zorunlu haller disinda arac kiralamayin. Eger illa arac alacam diyorsaniz alcaginiz araci cok iyi arastirin. Aractan iyi anlamaniz sart. Herseyi super olan bir araci ucuza alirsaniz ne ala. Ama eger kendinize guvenmiyorsaniz bu islere girmeyin. Basiniz agriyabilir.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bisiklet almayı düşünüyorsanız ben geçenlerde Walmarttan 94 dolara bisiklet aldım, şu ana kadar da memnunum.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı tucem.aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz şuan erkek arkadşımla beraber daphne alabama'dayız.Burası şehir olarak güzel gerçekten ancak tek yürüyenler biziz ve sokakda insan olmadığı için çok sıkıcı.Mc donalds da çalışıcaz daha başlamadık işe.Şimdi biz buraya toplam 3000 dolarla geldik.Konaklamamız şu anlık ilk hafta için kişi başı 110 dolar nese kıyafet depozitosu konaklama yerine depozito falan ilk gece kaldığımız yer de başkaydı birde.Şuan elimizde 2600 dolar var.Burada gerçekten araba olmayınca hayat yok gibi.Biz arabamı alsak yoksa arabasız idare edip para biriktirip travelımı daha iyi yapsak bilemedik.1000 dolara araba alsak 2 miz.2 Haftada paychechlerimizi alamıcaz bize pek bişey kalmıyor siz ner dersiniz.Telefon falanda almak istiyoruz travelın yanında.Siz olsanız ne yaparsınız önerilerinizi bekliyoruz.
    Selamlar Tucem, Ozgursum'un yazdigi seylerin tamamina katilmakla birlikte birkac sey ilave etmek istiyorum. Amerikanin tum eyaletlerinde amerikan ehliyetin olmadan arabayi uzerine alamazsin ve sigorta yaptiramazsin, dolayisi ile birisi sana araba sattiginda uzerindeki tum registeration, plates, titles herseyi sokup alacaktir ve sana arabanin METAL hali kalicaktir ve bu sekilde arabayi trafige cikarman imkansizdir. Dersen ki ben o sekilde de kullanirim en fazla 2-3 mil gittikten sonra bir polis tarafindan durdurulursun ve tum eksik belgelerden FINE(CEZA) yersin, Amerikada maddi acidan araba almak cok kolay olsa da bu burokratik islemler sizler gibi 3 aylik WAT ogrencileri icin tam bir hengame ve para tuzagidir. Tum bu yaptigin masraflar sana kesinlikle ve kesinlikle geri donmeyecektir, vermis oldugun tum paralar ucup gidecektir. 2009 yilinda ikinci kez WATimi yaparken patronum bana araba almisti tum evraklar onun uzerine kayitliydi, ben sadece arabanin parasini vermis ve 2 ay boyunca kullanmistim. Toplamda 1000 dolara almistik arabayi ve 2 ay kullandiktan sonra anahtarlari patronuma teslim ettim ve o da bana 1000 dolarimi geri verdi, ve daha sonra o arabayi kullanmaya devam etti. 2 ay boyunca tek masrafim benzin parasi olmustu. Gerci araba V8 motor bir ford jipti ve yaklasik 600 dolara yakin benzin parasi harcamistim 2 ayda ama guzel gunlerdi. Bu vermis oldugum ornek herkese rast gelmez cunku kimse sana guvenip uzerine isminin kayitli oldugu arabayi sana teslim etmez. Kaza yapar isen, trafik cezasi alir isen, kirmizi isikta gecer isen hepsi arabanin sahibinin ismine gidecektir(olay aninda yakalanmamissan) . Neyse bana soracak olur isen ozgur arkadasimizin vermis oldugu tavsiyeleri dinlemeniz sizin menfaatinize olacaktir. Orada yaz boyunca bisiklet ile idare edin ve yaz sonunda farkli zamanlarda gunluk araba kiralayarak travel kismina odaklanin derim ben. Ve kalabalik olur iseniz VAN kiralayip maliyeti de epey bir asagilara cekersiniz. Ama yinede hayat da karar da sizin tabiki, nasil istiyorsaniz oyle yapin.

Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Sercan977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Tucem, Ozgursum'un yazdigi seylerin tamamina katilmakla birlikte birkac sey ilave etmek istiyorum. Amerikanin tum eyaletlerinde amerikan ehliyetin olmadan arabayi uzerine alamazsin ve sigorta yaptiramazsin, dolayisi ile birisi sana araba sattiginda uzerindeki tum registeration, plates, titles herseyi sokup alacaktir ve sana arabanin METAL hali kalicaktir ve bu sekilde arabayi trafige cikarman imkansizdir. Dersen ki ben o sekilde de kullanirim en fazla 2-3 mil gittikten sonra bir polis tarafindan durdurulursun ve tum eksik belgelerden FINE(CEZA) yersin, Amerikada maddi acidan araba almak cok kolay olsa da bu burokratik islemler sizler gibi 3 aylik WAT ogrencileri icin tam bir hengame ve para tuzagidir. Tum bu yaptigin masraflar sana kesinlikle ve kesinlikle geri donmeyecektir, vermis oldugun tum paralar ucup gidecektir. 2009 yilinda ikinci kez WATimi yaparken patronum bana araba almisti tum evraklar onun uzerine kayitliydi, ben sadece arabanin parasini vermis ve 2 ay boyunca kullanmistim. Toplamda 1000 dolara almistik arabayi ve 2 ay kullandiktan sonra anahtarlari patronuma teslim ettim ve o da bana 1000 dolarimi geri verdi, ve daha sonra o arabayi kullanmaya devam etti. 2 ay boyunca tek masrafim benzin parasi olmustu. Gerci araba V8 motor bir ford jipti ve yaklasik 600 dolara yakin benzin parasi harcamistim 2 ayda ama guzel gunlerdi. Bu vermis oldugum ornek herkese rast gelmez cunku kimse sana guvenip uzerine isminin kayitli oldugu arabayi sana teslim etmez. Kaza yapar isen, trafik cezasi alir isen, kirmizi isikta gecer isen hepsi arabanin sahibinin ismine gidecektir(olay aninda yakalanmamissan) . Neyse bana soracak olur isen ozgur arkadasimizin vermis oldugu tavsiyeleri dinlemeniz sizin menfaatinize olacaktir. Orada yaz boyunca bisiklet ile idare edin ve yaz sonunda farkli zamanlarda gunluk araba kiralayarak travel kismina odaklanin derim ben. Ve kalabalik olur iseniz VAN kiralayip maliyeti de epey bir asagilara cekersiniz. Ama yinede hayat da karar da sizin tabiki, nasil istiyorsaniz oyle yapin.
    sizin fikirlerinizde önemli bizim için sonuçta bizim bu kadar ayrıntılı bir bilgimiz yok bizim 2 mizinde türk ehliyeti var ben diğer başlıklarda okumuştum 1 günde burdan ehliyet alınıyor gibisinden birimiz bunu alsak o zman değişir mi bu durum bu masraf falan yoksa gene aynı düzeyde mi olur yada bu ehliyeti almamız çok mu zor burda hiç toplu taşıma yok zaten eğer araba yinede masraflı olucaksa özgürsümün dediği gibi bisikletle idare edicez o zaman.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ehliyet almaniz cok bisey degistirmez. Sigorta icin ayd 20-30 dolar fazla verirsiniz o kadar. Onemli olan dedigim gibi arabadan iyi anlamaniz , kesinlikle sorunsuz bir ucuz araba bulmaniz. Sonra da diger islemler yapmaniz. Biraz prosedurleri var ugrastiri ama cok zor degil asil sorun sorunsuz ucuz arabayi bulmaktir. Mesela UTAH eyaletinde dealer lardan yani galerilerden araba aldiginizda gecici 3 aylik plaka veriyorlar. Dolayisiyla kayitmis , muayene imis , oymus buymus ugrasmiyorsunuz. Ama benim ogrendigim kadari ile Alabama da 30 gunluk sure veriyorlar gecici plaka icin. Bunu arastirabilirsiniz , bi tane etrafta dealer bulun buyuk kucuk farketmez , ikinci el araba satan biryer bulun ordakine sorun eger araba alirsam gecici plaka ile ne kadar sureblirim diye. Onlar daha net bilgi verir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı tucem.aydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizin fikirlerinizde önemli bizim için sonuçta bizim bu kadar ayrıntılı bir bilgimiz yok bizim 2 mizinde türk ehliyeti var ben diğer başlıklarda okumuştum 1 günde burdan ehliyet alınıyor gibisinden birimiz bunu alsak o zman değişir mi bu durum bu masraf falan yoksa gene aynı düzeyde mi olur yada bu ehliyeti almamız çok mu zor burda hiç toplu taşıma yok zaten eğer araba yinede masraflı olucaksa özgürsümün dediği gibi bisikletle idare edicez o zaman.
    Selamlar. Fikirlerimize deger verdiginiz icin tesekkurler, biz burda insanlarin hayatlarina ya da zevklerine mudahale etmek icin bulunmuyoruz, Tek amacimiz size bir ise baslamadan once bu isin artilarini ve eksilerini gostermeye calisiyoruz. Basimizdan gecen olaylari ya da tecrube sahibi oldugumuz seyleri sizlerin tekrar denemesine gerek kalmamasi icin sizlere anlatip yardimici olmaya calisiyoruz. Simdi ehliyet alma isi aslinda cok kolay ve ucuz. Ben Amerikan ehliyetimi daha gecen ay aldim ama bazi eyaletler sacma sapan isteklerde bulunuyor bu yuzden 2 bucuk yildir amerikada surekli yasiyor olmama ragmen bugune kadar ehliyet alamamistim. Sacma sapan derken : NC eyaleti ehliyet alabilmen icin Insurance olayini zorunlu kiliyor, Dolayisi ile GEICO gibi bir firmaya aylik 136-150 dolar Sahibi olmadigin bir araba icin para odemen gerekiyor. Inanmayan herkes NC DMV lerini arayip teyit edebilirler. Sigortasiz ehliyet alman imkansiz Kuzey Karolaynada! Dolayisi ile bu ve benzeri zorluklar karsiniza cikabilir o yuzden herseye hazir olmaniz icin sizleri uyarmaya calisiyoruz.

Virginia Beach (VA) sehrinden gecen ay almis oldugum ehliyetin suresi, masrafi ve hikayesini lutfen bu linkten oku ve orada sistemin nasil calistigini gorup anlayacaksin >>> http://www.turkishwat.net/soru-cevap...tml#post183838 . Ancak yine soyluyorum bu her eyalet icin degisiklik gosterebilir.

Ehliyeti diyelim ki aldiniz, o onceki mesajda bahsetmis oldugum masraflar yine karsiniza cikacak, arabayi uzerinize alirken belli bir ucret odeyeceksiniz, sonra inspection icin belli paralar odeyeceksiniz, arabada tamir edilmesi gereken seyler var ise inspection'a giremezsiniz dolayisi ile hersey calisir vaziyette olacak ve bunlarin tamirine de para harcayacaksiniz, plakalar, title vs vs. Inan burda hayallerinizi yikmaya calismiyorum, amacim zor kazandiginiz paralarin oluk oluk cebinizden veya elinizden akip gitmesini engellemek. Ama yine tekrarliyorum, sizin WATiniz, sizin yaziniz, sizin paraniz. Dilediginiz gibi harcamakta ozgursunuz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ayrica bir bilgi vereyim , su an yeni yasa ciktiysa bilemem ancak , 2008 de Utah da , 2010 da maryland de araba aldim. Ikisinde de Turk ehliyetim ile arabayi ustume kaydettirdim ve sigortami yaptirdim. Yabanci ehliyeti en riskli grubundan gorup en pahali fiyati veriyorlar tek farki bu. Ama yasak degil. Dedigim gibi 2011 eylul ayindan sonra bir yasa cikip degistiyse bilemem. Ama oncesinde boyle bi yasak yoktu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim de ilk gidisim cok bilmis gibi konustuguma bakma watin 4. gunundeyim su anda. sizin bizden farkiniz 2. is seceneginiz zor olmasi bi de biz marriott ta calisiyoruz sagolsunlar 2 ogun acayip guzel yemekler veriyorlar o giderden kurtuluyoruz, o yuzden zorluk yasayabilirsiniz ama bence su da olur travel i arabayla yapmayi dusunmuyorsnaiz motor alin 500-700 arasina, 60 cc ye kadar ehliyet istemiyorlar, her yeri rahatlikla gezersiniz hem daha az yakar hem de insurance gideri yok. araba da her sey dahil 1200 dolara bulabilirsiniz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)