Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2010 WAT Mağdurları

BannedUser
    Guest

Standart 2010 WAT Mağdurları

2010 yılı daha başlamadan watçılar için mağduriyet yılı oldu haziran ayı geldi daha çogu kişinin işi belli değil işi belli olanların ds leri gelmemiş. gitmesine 15*20 gün var işi iptal olmuş bir sürü kişi duyuyorum. Onceki yıllar mağduriyetler genelde dönüşte dile gelirdi ama bu sene daha gtmeden durum vahim. benim tahminin bu sene cok kişi mağdur olacak arkadaslara tavsiyem buradan gitmeden önce işverenlerini aramaları ve geleceklerini bildirmeleri ne olur ne olmaz benden söylemesi oraya gittiğinde kardeşim sen kimsin demesinler. benim gibi daha önceki yıllarda giden arkadaşlar ilk kez giden arkadaşlara bilgi vermeli nasıl magdur olmayacakları hakkında

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Benim işverenimin yetkilisi buraya geldiği için sorun olmayacak herhalde. Burada mülakata girmiştim. Kısmetse Cankurtaran olacağım için yüzme sınavını vs. onlar kontrol etmişti. Normalde amerikada gireceğimiz Kızıl-Haç onaylı İlk Yardım (CPR ve AED), Havuz Yönetimi, Havuz bakımı , Cankurtaranlık eğitimi için 6 saatlik ingilizce seminer ve bunların sınavları 22-23 Mayıs'ta Amerikadan uzmanların gelmesiyle istanbulda yapılacak. Hayırlısıyla sorun olmadan geçeriz inşallah.

İşi sorunlu olan ve ya daha işi bile ayarlanmamış arkadaşlar şirketlerini iyice zorlasınlar. Çalışacakları yerleri internetten araştırsınlar. Ben Bizim şirketin yetkilileri facebook'tan ekledim. Bazen görüşÃ¼yoruz bile

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

allah belasını versin şirketin kandırdılar bizi 3 kişi aynı yere gidecektik herşey tamam bu iş oldu dediler sonra 2 ay kala iptal oldu dediler hepimizi başka şehirlere attılar beni de bi adaya ttılar siz siz olun sözleşömeyi gitmeden 15 gün önce imzalayın

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

is sozlesmeni imzalamadan nasil ds ve vize alacaksin ?
    Peki.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

benim 3 arkadaş var alt sınıftan onların da hala işleri belli olmamış amerikadaki işverenden bi türlü yanıt alamıyolar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iyi arastırmayla iyi şirket seçimiyle ne tıkırtı olur ne sıkırtı.ayrıca bizler şirketlere kucumsenecek bi para vermiyoruz.vaatler bos cıkarsa hesabı sorulmalı.işi Turkiye de belli orda işi patlayan bir çok kişi duydum,bana oyle bişey olacak Turkiye ye donup dukkanı yakarım valla

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sakin ol recep sen bole bı adam deılsın senn işte guzel bos cıkmaz raat ol
    kill them all-spartacus

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

O sozlesmeyi bir imzalada ondan sonra gor,onlar senin dusundugunu 379 kere dusunmus oluyor.Bazilari ingilizce sozlesme imzalatiyor.Kimseninde hepsini okudugunu sanmiyorum.Orda deseki kazandigin butun parayi donem sonunda bize getireceksin,kimsenin haberi olmaz.
    Peki.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Vİp3r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sakin ol recep sen bole bı adam deılsın senn işte guzel bos cıkmaz raat ol
    rahatım ya forum sagolsun işi secmeden once cok arastırdık.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sirket secimi cok onemli tabiki. Hem wat sirketi hem de abd de calisacaginiz sirket onemli. Turkiye de yine bir sekilde baglanti kuruyorsunuz sirketinizle ama asil onemli olan ABD deki sirkettir. Bir arkadas facebooktan abd deki isverenleri ekledigini soylemis. Cok guzel bir dusunce mesela herkes isverenini ya da supervisor ini bulu eklemeye calissin fb den. Iletisimde olursaniz surekli kazancli cikan siz olursunuz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)