Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 15 mayıs vize görüşmesi Ankara

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 15 mayıs vize görüşmesi Ankara

bugün erken saatlerde gelicek arkadaşlar varsa görüşelim. benim 8.15 te yanılmıyorsam. benden sonra gelen arkadaşlar olursa da içeride ki atmosferi vs yi aktarabilirim en azından

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende 9.45de giriyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende vizemi ankarada almıstım , hiç zorlamıyorlar 2-3 soruda vizeyi veriyodu gördüğüm herkese

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

inşallah dediğin gibi olur herşey hazır bi vize kaldı onuda alsak bi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı bakgercektengiderim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende vizemi ankarada almıstım , hiç zorlamıyorlar 2-3 soruda vizeyi veriyodu gördüğüm herkese
    su 2-3 soru nedır hocam bılgılendırırmısınoraya ılk gıdıyorsak yapmamız gerekenlerıde yazarmısın en bastan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı damra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 9.45de giriyorum
    o zaman orada görüşmek dileğiyle. nasıl olacğını bilmesemde

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

denk gelemeyiz heralde sen benden nerdeyse 2 saat önce giriyorsun ama belki çıkışına denk gelirim sekiz bucuk gibi orda olmayı düşünüyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadaşlar sıcağı sıcağına anlatmak istedim, ilk kez bir konsolosluğa gittiğim içindir belki veya her neyse forumda çok okumama rağmen stress yapmayın vs. ben yinede el ayak titremesini engelleyemedim ama şöyle ki kafamda ne kurduysam böle pasaport alınacak oradan bir odaya gireceğim parmak izi alınacak oradan da bir odaya sokacaklar böyle kocaman 5-6 Amerikalı olacak bende ortalarında sandalyeye oturacağım ve mülakat yapacaklar SANIYORDUM eee bilinçsiz olmak böyle olsa gerek çok komikti. Ankara ya gidecekler için anlatıyorum en baştan...

şimcik gate4 diye bir kapı var başka yerde varmı gerçi biliyorum ama kızılaydan taksiye bindim tam 5.8 kuruş tuttu sonra güvenlik görevlisi 1 çeyrek randevusu olanlar pasaport versin dedi (böle kocaman bir sıra var zaten sıraya aldırış etmeyin saatiniz geldiyse öne gidin) veriyosun 2 dk sonra adam ismini kontrol edip sana sesleniyor ve pasaportunu veriyor içeri geç diyor sonra içeride ufak bir sıra oluyor güvenlik kontrolleri için kapı açılıyor her açıldıgında bir kişi sıra ile girip bozuk para telefon mp3 vs kontrollerinden geçiyor ve elektronik cihazları emanete veriliyor kapıdan çıkıyorsun yine bir sıra var sıra sana gelince bütün belgelerini veriyorsun ( resim almadılar ) sana bir numara veriyor ve tejrar bir kapıdan içeri giriyosun (olay burada başlıyor) sonra içeride bildigin ptt'ye elektrik su faturası yatırmaya gelmiş ve beklemekten patlamış insan suratları ile karşı karşıya kalıyorsun ne oluyoruz yahu diyorsun oturup numaranın yanmasını bekliyorsun numaran yanınca kapıya göre en sagdaki vezneye gidiyorsun kadın patır patır sayıyo bişiler klasik parmak izi veriyorsun ve -thankyou sitdown please diyor ( o anda bir oda aradım etrafta bulamayınca benden önce parmak izi veren kıza sordum nereye gitcem ben şimdi diye kızda -bekle dedi yaaa dedi ) neyse vardır bu işte bir hayır diyorsun ve tekrar bekliyorsun bu arada 1 de girdigim konsoloslukta saat 1.50 civarlarında sonra yine o sordugum kızın numarası tekrar yanıp gittigi anda anladım ne dolap döndügünü. bildigin banka veznesi cam ekranlar var arada kadın arkada mikrofon ile sana sesleniyor ve sende gayet ayakta cevaplıyorsun ve olan oluyor

son olarak sorulara gelirsek; bana ilk olarak
    where do you go to amerika?
    kennebunkport in maine
    what will you do job?
    as a housekeeper
    what does housekeeper? (ne diyecegimi bilemedim )
    ımm clean room,regulates bed actually all the time cleanning
    where do you study
    ankara university
    what's your departman?
    physics engineering
    okey irem good luck to you in the U.S.
    thank you

dedim ve bitti hemen ilk girdigin yerde ups var ordada somurtkan bir kadın ve erkek var adres falan veriyorsun (15 tl istiyor) o kadar tabii dışarı çıkıp birde sigara içtinmi tam anlamı ile rahatlııyorsun sakın strese girmeyin umarım herkes güzel sonuçlar alır. hepinize iyi şanslar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende saat 1de giricem ama bu heycanla naparım bilmiyorum..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende bu sabah 8 de gittim. 4 kişiyle karşılaşdık orada hep beraber girdik. öyle stres yapmaya gerek yok hiç.ben ilk girdiğimde titriyodum içeri ama yaklaşık bir 45 dakika kadar sıra bekledim. sonra parmak için yandı. parmak izleri alındıktan sonra aynı numarayla yeniden oturuyorsunuz. sonra yeniden numara geldiğinde sıra vize görüşmesinde. benim kafamda ki böyle 3 kişi karşımda durucak bende ayakta duracağım aramızda bi mesafe olucak falan diye bekliyordum ama bildiğiniz vize memuru gibi bi camın arkasında abilerimiz ablalarımız. bana gelen adam çok soğuk olmasına rağmen verdi vizeyi. 3 soru sordu toplam. nereye gidiceksin,seneye ne okuyacaksın(şuan hazırlıktayım bu soruyu biraz garipsedim) son olarakta bilgisayarları neden seviyorsun. bilgisayar müh okuduğum içindi bu da galiba. bu kadar yani stres yapmamaya gayret edin ve oradaki güvenlikler hep türk. parmak görevliside türk ama ingilizce konuşmakta ısrarcı sıcak bi yer yani stres olmayın. şimdiden başarılar herkese

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende bugün aldım vizemi sadece 2 soru sordu nereye gideceksin ne iş yapacaksın çok şasırdım jet hızıyla aldım vizeyi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)