Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2. İŞ

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 2. İŞ

Arkadaşlar haftalık çalışma saatimiz 40 saat. ikinci işi bulabilir miyiz. Yada daha önce 2. işte çalışmış olanlar nasıl vakit bulabildinizz ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ksak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar haftalık çalışma saatimiz 40 saat. ikinci işi bulabilir miyiz. Yada daha önce 2. işte çalışmış olanlar nasıl vakit bulabildinizz ?
    İkinci iş bulmak çalıştığın bölge ile alakalı. Eğer eleman ihtiyacı çok olan bir yere gidiyorsan çok rahat bulursun. Tabi işçi sayısının az olması da lazım. Arz talep meselesi yani. İkinci iş için de vakit bulabilmek diye bir şey yok zaten gününün yarısı boş geçecek. Şöyle ki, eğer sabah shiftinde çalışıyorsan, genellikle sabah 7 öğlen 3 veya sabah 8 öğlen 3 arası çalışırsın. Günün geri kalanı da boş kalıyor dolayısıyla. 7-3 çalışan birisi 4-11 arası başka bir işte rahatlıkla çalışabilir. Rahatlık derken zaman açısından bahsediyorum aynı zamanda çok yorucu olabiliyor.
    PR, Reklamcı, Fotoğrafçı, Maceracı, Amca

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

kesinlikle bende 2. is bulmaya calisacagim connecticutta mcdonalds isinde calisicam. travel kismina kadar iyi para biriktirsek cok guzel olur.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende travel kısmının tam anlamıyla tadını çıkarmak için zamanımın bir kısmını daha feda edebilirim. Umarım bulurum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar 2. iş çok yorucu olacaktır ve çalışmaktan eğlenceye vaktiniz olmayacak. Ama problem değil ben tüm enerjimi travela aktardım orada eğleneceğim diyorsanız gezi planınızı en az 20 gün için ayarlayın ki eğlenin. Bu tavsiyeden sonra 2.iş bulabilmenin yolları. Öncelikle aramanız lazım ve bulunduğunuz bölgede de ihtiyacınız olması lazım. Aramaya çıktığınız zaman da pozisyona göre ingilizceniz önemli olacaktır. Birde saatlerinizi açık açık konuşun. İlk işiniz sizin asıl işinizdir. Onun saatleriyle oynamaya çalışıp işten atılmayın.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2. iş çok yorucu olacaktır ve çalışmaktan eğlenceye vaktiniz olmayacak. Ama problem değil ben tüm enerjimi travela aktardım orada eğleneceğim diyorsanız gezi planınızı en az 20 gün için ayarlayın ki eğlenin. Bu tavsiyeden sonra 2.iş bulabilmenin yolları. Öncelikle aramanız lazım ve bulunduğunuz bölgede de ihtiyacınız olması lazım. Aramaya çıktığınız zaman da pozisyona göre ingilizceniz önemli olacaktır. Birde saatlerinizi açık açık konuşun. İlk işiniz sizin asıl işinizdir. Onun saatleriyle oynamaya çalışıp işten atılmayın.
    evet haklisiniz. ben burdada calisan birisiyim part time okul olmadiginda full time olarak. simdi dusunuyorum. haftada bana orda 30-40 saat verseler bana gore az yani gunun geri kalan kismini ne yapacagim. ikinci bi iste calissam hem travel icin para kazanirim hemde bos durmamis olurum. sizce en kolay ikinci is nasil bulunur? internetten craigliste bakiyorum ingilizce seviyemde intermediate.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks