Work and Travel 2025
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amazon Kindle fire tablet 199 dolar!!!!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Standart Amazon Kindle fire tablet 199 dolar!!!!

diğer tabletlerden bir fakı yok sadece boyutu biraz daha küçük.Fakat çok küçük farklar var.Satın alacağım fikri olan varmı?

Kindle Fire - Full Color 7" Multi-Touch Display with Wi-Fi - More than a Tablet

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hocam düşünüyorsanız alın derim ben, Amerika'da en çok satılan 7inç tablettir. Fiyat/Performans ürünü. Küçük demişsiniz ama daha önce 10.1 inç tablet kullandım tam bir takoz. Bence tablette 7 inç ideal. Kindle fire'ın satış grafiğinin yüksek olması nedeniyle Apple İpad Mini üzerinde çalışıyor. Kesin bir açıklama yapmadılar ancak dedikodular, sızan haberler çıkacağını gösteriyor.

Şahsen bende tablet alıcak olsam tercihimi Kindle Fire'dan yana kullanırdım. Henüz karar vermiş değilim fakat dönüşe yakın almanı tavsiye ederim, yeni çıkacak modeller açısından. Selamlar

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı predator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam düşünüyorsanız alın derim ben, Amerika'da en çok satılan 7inç tablettir. Fiyat/Performans ürünü. Küçük demişsiniz ama daha önce 10.1 inç tablet kullandım tam bir takoz. Bence tablette 7 inç ideal. Kindle fire'ın satış grafiğinin yüksek olması nedeniyle Apple İpad Mini üzerinde çalışıyor. Kesin bir açıklama yapmadılar ancak dedikodular, sızan haberler çıkacağını gösteriyor.

Şahsen bende tablet alıcak olsam tercihimi Kindle Fire'dan yana kullanırdım. Henüz karar vermiş değilim fakat dönüşe yakın almanı tavsiye ederim, yeni çıkacak modeller açısından. Selamlar
    teşekkürler bu konuda bilgisi olan çıkmamıştı...Kıyıda köşede kalmış bir ürün çünkü türkiyede satışı sanırım yok..Dikkatimden kaçmadı.msj için sağol tekrar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı inek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bu konuda bilgisi olan çıkmamıştı...Kıyıda köşede kalmış bir ürün çünkü türkiyede satışı sanırım yok..Dikkatimden kaçmadı.msj için sağol tekrar
    Rica ederim hocam, evet ürün Türkiye'da satışa sunulmadı. Bu konu hakkında bir bilgim yok fakat bu fiyattan satışa sunulsaydı kapış kapış giderdi orası kesin. Dediğim gibi sürekli kullanacaksanız yaz sonunu bekleyip donanım olarak daha üstün bir cihaz almanızı tavsiye ederim zira Kindle Fire üretileli bayağa oluyor. Ama ben kitap okurum arada wifi'den internete girer müzik dinler film izlerim diyorsanız, fiyatına göre harika bir cihaz.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

bence alınmaz hocam yanı tablet alacaksan apple dan vazgeçme derim tablet piyasasınıda adamlar oluşturdu zaten onlardan önce hiç bu kadar populer değildi hem incecik bişey yanı sana ne kadar yük olabilirki defterinin arasında taşıyabiliyorsun yanı ben apple diyorum
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı matador_36 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence alınmaz hocam yanı tablet alacaksan apple dan vazgeçme derim tablet piyasasınıda adamlar oluşturdu zaten onlardan önce hiç bu kadar populer değildi hem incecik bişey yanı sana ne kadar yük olabilirki defterinin arasında taşıyabiliyorsun yanı ben apple diyorum
    Fikrinize saygı duyuyorum, ancak bana ebat konusunda ters kalıyor. Defterin arasına koyabilmeniz için biraz büyükçe bir deftere ihtiyaç var Bahsi geçen cihazların birinde Android diğerinde ios işletim sistemi var. Ayrı dünyalar yani.

Tabiki teknoloji ile aranız iyiyse iPad alınmalı hemde yeni iPad. Ancak çok fazla kullanılmayacaksa Kindle Fire iyidir. Fiyat farkları da malum. Ama şu iPad Mini biz dönmeden bir çıksa, öyle bir şey bir olsa aklımda yokken alırım

Tabletten ziyade ben 5. nesil ipod touch'ı bekliyorum umarım biz dönmeden çıkar. Selamlar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)