Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeni iş arayanlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart yeni iş arayanlar

Arkadaslar ben massachussets lee de calısıyorum tek basımayım benden baska watcı yok ve gelmıcek dedıler. konaklama 250 dolar aylık. haftada 40 saat 8 dolardan dedıler ama ben ıkı hftadır 49 saat calısıyorum. sanırım onların parasını alacagım. Bazı arkadaslar işlerinden memnun değil yeni iş arıyacaklarını felan soylemısler. Buraya gelmek isteyen olur mu? Böyle bir şey mumkun mu? Benım işveren büyük ihtimalle iş verir. çunku gelcek olan cogu kısı vızeye fln takıldı sadece ben geldım.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

tek kişi mi kalıyorsun evde ? merak etme fazla paranı verirler ama sakın o fazladan 9 saat overtime a giriyor ona göre fazla para verecekler ona dikakt et eksik verirse iste paranı yanı 9 saat için 9*12 dolardan 108 doalr fazla alman gerekiyor
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

aynen matador haklı parana dikkat et. birde diğer şehirlerde durumunun kötü olduğunu düşünen arkadaşlara yazalım sana özel mesaj atsınlar. gelmek isteyen olursa atlasın gelsin.
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

anlasmada overtıme yoktu o yuzden sanırım yıne 8 dolardan alcam. evet arkadaslar işinden memnun olmayanlar varsa yada bilgi almak isteyenler bana ozelden ulaşşın hem benım ıcın ıyı olur hem onlar ıcın. evet tek kalıyorum suan

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı osman38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlasmada overtıme yoktu o yuzden sanırım yıne 8 dolardan alcam. evet arkadaslar işinden memnun olmayanlar varsa yada bilgi almak isteyenler bana ozelden ulaşşın hem benım ıcın ıyı olur hem onlar ıcın. evet tek kalıyorum suan
    anlaşmada olan bişey değil hocam resmiyette bu iş böyle yanı amerikada çalışan birisi 40 saatı doldurduğu anda overtime olur ve maaşı ona göre yatar eğer patronun overtime vermiyorum derse 9 saatlik ücretini elden verir sana saati 8 doalrdan
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

osman biz mechanicvillede 2 kişiyiz. bizde acil olarak iş arıyoruz. iş vereninle görüşüp bize bilgi verirsen erkenden çok iyi olur.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

abı ben işverene bir arkadasım iş arıyor dedım oda bir konusalım dedı bende burda değil dedim telefon ve maılınızı verdım ona dedım tamam olur dedı istersenız sıze verıyım bır maıl atın yada konusun daha konusan kımse olmadı onla. ozelden donersınız bana

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

malesef özelden mesaj atamıyorum, işverenin mail adresini bana gönderirsen daha kısa zamanda sonuç alırız. teşekkürler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardesim benim acil is bulmam gerek geldik amerikalara ise alinmadik ingilizcemiz iyi degil diye senin isveren icin ing sikinti degilse ben ve arkadasim gelebiliriz. numara e mail ne warsa at bize konusalim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba, bizle laconia newhampshire margete resort'te housekeeper olarak çalışıyoruz. şartlarımız ve durumumuzdan memnun değiliz. şirketten ümüdi kestik, bize yardımcı olmuyor. acil burdan gitmek istiyoruz, sen orada ne durumdasın? iki kişiyiz, ,iş bulabirsen yanına gelmeyi düşünyoruz.. tüm detaylarıyla bizi bilgilendirirsen çok iyi olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)