Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bubba Gump Flyer , Galveston'da Bir Restoran ????

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Bubba Gump Flyer , Galveston'da Bir Restoran ????

Bubba Gump Flyer hakkinda bilgisi olanlar var mi Galveston island da bir restoran burasi forumda hic bir bilgi bulamadim. Yakin bir arkadasim gidecek buraya. Bilgisi olanlar paylasabilir mi acaba?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

kimsenin bir bilgisi olamaz cunku dedigim gibi daha eglence parki acilmadi daha , o da bunun icinde acilacak bi restorant.
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de o eglence parkinda calisacagim bu arada. Mehhmet sana bir sorum olacak galvestonu her yıl fetheden bir tecrübeli olarak konaklama isveren tarafından karsılanıyor ama haftalık 100$ biraz fazla gibi geldi. Uzun sözlesme olmadan 3 aylik kiralik ev bulmak mümkün mü acaba orada bir de ne kadara gelir aylık yaklasık

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ayin kacinda gelecegine bagli adada evler haziran 5 dedinmii nerdeyse hepsi dolar ve kimse 3 aylik ev kiralamak istemez ,o tarihten sonra , ama bi sans bulabilirsin genelde ev fiyatlari 800-900 2 oda bi salon eger yanina 3 kisi daha bulursan ve ev bulursan ucuza getirebilirsin.buyuk ihtimalle universite apartmanlarinda oturacaksiniz haftalik odediginize gore bakiorum bu sene adayaa bayaa turk gelior kimse arastirmadan atlamis herhalde bu ise sasirdim dogrusu , sizin sirketle kac kisi gelior kabaca bi sayi solersen ? 15 den fazlami ?
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Sadece bizim sirketle 10 kisi geliyor benim calistigim yere 5-10 kisi diger sirketlerle gelse 15-20'yi bulacak sanırım adaya kac kisi gelecegine dair bilgim yok haziran 5'ten once orda olacagim bakalim umarım bulabilirim bir ev. Sen mekan olarak galvestondan memnun musun gerci memnun olmasan o kadar gidecegini sanmıyorum. yemek isini nasil hallediyorsunuz
    Konu imbawat tarafından (24-03-2012 Saat 12:56 PM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bizim sirketten de rahat 15 kisi gidiyor galveston schilletterbahn 'a. Konaklamayi nasil daha ucuza getirebiliriz acaba?.
    Konu captain89 tarafından (24-03-2012 Saat 02:03 PM ) değiştirilmiştir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben hic istemeyerek gitmistim , ilk basta ama calistigim yer guzeldi . daha dogrusu calismadigim istedigim zaman gidiordum calisiordum garsonluk yaptigim icin tip ler fazla gelince dier gunler yatiordum , managerlerim ve restoran sahibiyle aram iyiydi . ole bi ortam yapinca oyuzden hep galvestona gittim, genelde galveston turkler tarafindan sevilmez cunkuu hepsi america dream kiz tavlama olayi icin geldikleri icin hepsi hayal kirikligina ugrayip erken donenler cok oldu , zaten adaya buyuzden 10 un ustunde turk gelmiordu son 3 senedir , bu sene kimse arastirmamis herkes bu ise atlamis anlamis deilim nasil daha yapilmamis bir eglence parkinda calismayi kabuletmis , galveston kucuk bir ada 2 tane club vardi bitanesi kisin kapanmis 1 e dustu , orada genelde cmrtsileri dolar, ben dj lik yapiorum international partiler duzenliyorum , sali ve persembe gunleri onlar eglenceli olur ,, dedigim gibi adada turklerin unu cok ic acici deil nerde sorun orda turkler oldugu icin cogu yer turk ogrenci kabuletmiyor benim 4 senedir calistim yer dahil , oyuzden is geregi cok oldugundan turkleri eglence parkina doldurmuslar hayirlisi bakalim . ucuz konaklama isi sadece 5 inden once gelenler icin bi sans bulabilirsiniz , ama sonrasi icin cok zor. sadece university apartmanlar uygun oluyor orda kalabilirsiniz, benim 1-2 arkadasimin evleri var tek katli bildigin american evi , apt dairesi deil yani , onlarin aylik kiralari gecen sene 1300 du 5-6 kisi rahat kalirsiniz daha ucuza gelir ama iste ozmana kadar bos olurmu bilmiorum ,isteyen olursa 2 tane bole ev bulabilirim ucuza gelir sizin icin ama gelis tarihinize bagli cunku herkes adaya mayis 2 dedinmi gelior. erken gelenler sitelerden 900$ 2+1 daire bulabilirler , captain's landing ve stewart landing ama ordada 2+1 lerde 4 kisiden fazla kisi kalmak yasak
    LIVE IS LIFE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)