Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Londra da 11 saat..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Londra da 11 saat..

arkadaslar benim ucagım londrada 11 saat kadar beklicek. o sure zarfında havaalanından cıkıp londrayı gezmek istesem hangi vizeyi almam gerekir. ayrıca o vize nerden alınır, burdanmı yoksa londra havaalanındanmı. bilgisi olan varmı bu konu hakkında??

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

normal olarak ingiltere vizesi alman gerekir.
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet ingiltere vizesi gerekir fakat bende gecen yıl londrada 18 saat beklemistim inan hic sıkılmadım biraz pahalıya mal oldu ama yinede güzeldi birsürü gezilecek yer var sıkılmazsin orada bence saten nüyük havalımanı kesin terminal degsitireceksindir 15 dakıka sürüyor otobüsle bi orda disariy görüyorsun disarisi dedigimde terminaller arasi =)

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı onurforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ingiltere vizesi gerekir fakat bende gecen yıl londrada 18 saat beklemistim inan hic sıkılmadım biraz pahalıya mal oldu ama yinede güzeldi birsürü gezilecek yer var sıkılmazsin orada bence saten nüyük havalımanı kesin terminal degsitireceksindir 15 dakıka sürüyor otobüsle bi orda disariy görüyorsun disarisi dedigimde terminaller arasi =)
    abi naptın 18 saat anlatsana ben 11 saat gecmez diyorum sen 18 saat gecirdim diyosun bu arada terminal aktarması yok galiba terminal 5 te inicem yine terminal 5 te binicem. bu arada benim ilk aktarmalı ucusum olucak bu. gecen sefer direk ucus oldugu için aktarma konusunda tecrubesizim. onereceğin şeyler varmı. tesekkurler..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Londra havaalanında Machester United forma t-shirt falan satılıyormu store varmı yani? Yoksa ben bi store ye gidiyim iki forma t-shit kapıyım desem izin verirlermi

Gerçi bu londralılar United düşmanıdır şimdi arsenal forması falan satmaya kalkarlar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Stephen benden sana tavsiye havalimanında cok para harcayabilirsin onun icin annene cörek yaptır derim =) aslında sıkcı degil londra cunki heryerde free shoplar var o yuzden zamanını nasil gectigini anlamazssin ayrica indigin zaman havayolunun bürosuna ugra sana ordan disfircasindan taraga atletten battaniyeye kadar herseyi veriyorlar ugramayi unutma sen sordukca yardimci olmaya calısırım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı onurforever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ayrica indigin zaman havayolunun bürosuna ugra sana ordan disfircasindan taraga atletten battaniyeye kadar herseyi veriyorlar ugramayi unutma sen sordukca yardimci olmaya calısırım
    Hocam gecen sene amsterdamda 13 saat bekledim bize bisey veren olmadi walla su isi bi aciklasan nasil veriyorlar su dis fircasini filan
    Did u see the lights,as they fell all around u?Did u hear the music,Serenade from the stars?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Her havayolunun kendine ait bürosu vardir ben gittim dedim 18 saat buradayim nerede bekleyebilirim kadin 1 sn.ye dedi battaniye dis fircasi atlet corap sampuan bir sürü seyle geri geldi ve bekleyebiliecegim yada uyuyabilecegim yeri tarif etti. sen indiginde havayolunun bürosunu bulman yeterli onlar zaten yardımcı oluyorlar genelde

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bizim united t-shirtleri ne oldu?
    ciddi olarak soruyorum arkadaşlar dalgasına falan değil bu londradaki havalanında united forma,t-shirt,mont vs. bulabileceğim bir store varmı yoksa transit dışarı nasıl çıkabilirim transit vize falanmı almak gerekiyor havalimanından bu vizeyi almak mümkün mü? Amsterdam da böyl bir uygulama var diye biliyorum çünkü.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ok onur tesekkurler. çorek fikri guzelmiş zaten ucakta verilen yiyecekleride yiyemiyorum britishin nasıl bilmiyorum ama d.e.l.t.a.nın yiyecekleri cok kotuydu.
    hava alanındaki burger yada mcdonalts cok pahalımı? ayrıca bu aktarmalarda valizlerle biz ilgilenmiyoruz dimi? yani biz istanbulda teslim ediyoruz newyorkta alıyoruz ole deilmi? cantanın uzerine from istanbul to newyork yazmayı dusunuyorum yazayımmı sence.? varmı kaybolma riski.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı apolloturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim united t-shirtleri ne oldu?
    ciddi olarak soruyorum arkadaşlar dalgasına falan değil bu londradaki havalanında united forma,t-shirt,mont vs. bulabileceğim bir store varmı yoksa transit dışarı nasıl çıkabilirim transit vize falanmı almak gerekiyor havalimanından bu vizeyi almak mümkün mü? Amsterdam da böyl bir uygulama var diye biliyorum çünkü.
    arkadasim mutlaka wardir forma ama united formalari Tr'de mewcut we Ingiltere ye gore cok yuksek fiyatlarda degil..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Forma konusuna gelince forma satan yerler var fakat TR.de daha ucuz diyebilirim sana orada yani havaalanında daha pahalı.transit vize olayinida buradan halledbilirsin eger ucagin 24 saati gecen bir aktarma yaparsa onlar sana 1 gecelik transit vize alabiliyorlar =) bu arada stephen ; britishin yemeklerini ben begenmistim gayet taze ve sicak giderken pilav gibi bisey vardi donustede makarna verdiler =) bavulunuda amerika ici aktarman yoksa istanbulda verip amerikada ilk indigin yerde kendin alıp aktarma yapacagin ucaga vermeyle ilgili sen ilgileniyorsun ayricada londradaki havaalaninda mc yada burger king yoktu ama starbucks veye o tarzda bi kac yer vardi ben kahvaltımı orda yapmıstim 7 euro ya.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar
    forma tr dede bulmak mümkün ama ben sırf formadan ziyade t-shirt,mont vs. falanda almak istiyorum o yüzden store varmı diye sordum.transit vize işi güzelmiş 24 saat ten fazla bekleme yapan bir bilet alırsam baya rahat olacak o zaman.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ama transit vizeninde sana bir maliyeti olacak unutma

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ok onur saol. ama benim amerika içi aktarmam yok. yani istanbul-londra londra-newyork olucak. londrada bagajımızla biz ilgilenmiyoz ozaman onlar tasıyo diğer ucaga dediğine gore.??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet sen hic bir seye karismiyorsun benim dönerken bagajlarım londra kalmıs ucak rötarlı kalktıgı icin sonra ki ilk ucakla tr.yeye gelince evime kadar yolladilar bagajlarımı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)