Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3-16 ekim doğu batı turlar katılmak isteyen? acil!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart 3-16 ekim doğu batı turlar katılmak isteyen? acil!

Merhaba arkadaşlar ben 30 eylüle kadar çalışıp 17 ekime kadar gezmeyi planlıyorum ve turlara katılmak en iyi yol gibi görünüyor. ama tek başımayım ve fiyatlardaki dengesizlik gereği bu turlara katılmak için arkadaşlara ihtiyacım var. ilgilenip bana katılmak isteyen olursa yazın lütfen, çook sevinirim.ya da benzer planlarınız varsa biraz daha erken başlayan tarihlerde, uyum sağlamaya çalışırım.
    Doğu için 3 ekimde new yorkta başlayıp 8 ekim akşamı biten bu turu düşünüyorum (link paylaşmak yasak değildi umarım!)
    6-Day US East Coast Vacation Package from New York with Airport Transfers (Wed/Sat) - TakeTours
    batı için de san franciscodan 9 ekim de başlayan 15 ekimde biten bu turu düşünüyorum
    7-Day Yosemite, Grand Canyon South, Las Vegas, Theme Parks Tour from San Francisco - TakeTours
    linkleri ilk açtığınızda görünen o güzel ucuz fiyat ancak 2 kişi olunca geçerli, tek kişiye 2 katı fiyat çıkıyor.
    not: new yorktan san franciscoya gidiş dönüş bilet şu anda 328 dolara var akşam 8.30 da. doğu turunun bitişi için not düşülmüş new york jfk den uçuşunuzu akşam 7den sonraya planlayın diye. her iki turda da bana eşlik etmek isteyenler olursa süper olur, pek umutlu değilim ama :/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dogu turu uygun benim icinde birlikte katilabiliriz 3-8 ekim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı seebell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben 30 eylüle kadar çalışıp 17 ekime kadar gezmeyi planlıyorum ve turlara katılmak en iyi yol gibi görünüyor. ama tek başımayım ve fiyatlardaki dengesizlik gereği bu turlara katılmak için arkadaşlara ihtiyacım var. ilgilenip bana katılmak isteyen olursa yazın lütfen, çook sevinirim.ya da benzer planlarınız varsa biraz daha erken başlayan tarihlerde, uyum sağlamaya çalışırım.
    Doğu için 3 ekimde new yorkta başlayıp 8 ekim akşamı biten bu turu düşünüyorum (link paylaşmak yasak değildi umarım!)
    6-Day US East Coast Vacation Package from New York with Airport Transfers (Wed/Sat) - TakeTours
    batı için de san franciscodan 9 ekim de başlayan 15 ekimde biten bu turu düşünüyorum
    7-Day Yosemite, Grand Canyon South, Las Vegas, Theme Parks Tour from San Francisco - TakeTours
    linkleri ilk açtığınızda görünen o güzel ucuz fiyat ancak 2 kişi olunca geçerli, tek kişiye 2 katı fiyat çıkıyor.
    not: new yorktan san franciscoya gidiş dönüş bilet şu anda 328 dolara var akşam 8.30 da. doğu turunun bitişi için not düşülmüş new york jfk den uçuşunuzu akşam 7den sonraya planlayın diye. her iki turda da bana eşlik etmek isteyenler olursa süper olur, pek umutlu değilim ama :/
    merhaba ben katılabilirim ama dönüşüm 10 ekim eylem eski eklersen daha detaylı konuşabiliriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde dönüşüm 9 ekimde. bende tek kişiyim ve bende dogu turu için yanıma birilerini arıyordum. 3-8 ekim bana tam uyuyor. tek kişi turlar cok pahalı. 4 kişi olunca cok ucuz oluyor. 4 kişiyi tamamlayabilirsek hepimiz icin cok iyi olur. ben virginia beach deyim. ekimin 1inde işten ayrılıp new yorka gelmeyi düsünüyorum. facebookdan daha rahat konusabiliriz. ekle istersen.

Mustafa Uğur CEYLAN
    yasadığı sehir izmir ve cavalier hotel de calısıyor diye arasanız rahatlıkla bulabilirsiniz faceden
    Konu uuuurr tarafından (10-09-2012 Saat 10:10 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sebell linkini attıgın dogu turuna da baktım. 4 kişi olunca 736 $ oluyor. kişi bası 184 $ .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

doğu turu için 3 ekim bize çok uygun hem de 3 kişiyiz. Hala ilgileniyorsan haberleşelim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu turlara katılmayı düşünen varsa haberleşebiliriz önümüzdeki günlerde böyle bir şey düşünebilirim şu an zaten traveldayım 3-4 kişi olup ucuza getirilebiliyorsa güzel olur

*philadelphia dayım şu anda

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar bizde georgia atlantadayız.seyehat planları yapıyoruz ama çok masraflı oluyor.araba kiralamayı düşündük fakat oda baya pahalı geldi.bu turlar nasıl oluyor.ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim.tur için ödeyecegimiz paraya konaklama dahil mii?? turu otobüsle mi yapıyoruzz uçakla mı ?? eger ilgilenen arkadaşlar olursa beraber seyehat planları yapabiliriz 1 ekimde bizim iş bitiyor.aşagıda bilgilerim var benimle istibata geçebilirsiniz..

resul akçadag
    678-429 78 53
    Konu ozgursum tarafından (24-09-2012 Saat 05:04 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı sempatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

benim bir sorum olacak 2 kişi 4 kişi olursa odalar kaç tane oluyor...kaç kişiye bir oda veriyorlar...eğer 2 kişi ye bir oda veriyorlarsa yataklar ayrı istenebiliyormu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

1 ile 7 ekim arasindaki dogu turlarina katilabilirim varsa bu tarihlere uyan bana ozelden yazabilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

13-21 eylül arası batı turu düşünen var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

1Ekim de başlayıp 7 Ekimde biten bir doğu turuna katılmak istiyorum.düşünen arkadaşlar iletişime geçebiliriz. talipduzkopru gmail

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

28 eylul-8 ekim arasi dogu turuna katilabilirim. tek kisiyim
    tel:
    843 340 35 37

Hayalperest Watçı sima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

2 ekim 12 ekim yada bu tarihlere yakin bati turu düşünüyorum ilgilenen olursa iletisime geçebiliriz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)