Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kindle'larda Ücretsiz 3G İnternet

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Standart Kindle'larda Ücretsiz 3G İnternet

Malum Amerika'da internet şart. Benimde kalacağım yerde wireless olmadığı için arayışa girdim. Kindle'ların reklamlarında ücretsiz 3g internet yazıyor. Cihazı alınca kontratsız kullanma hakkı vs vs. Bu konunun içeriğini ve nasıl işlediğini bilen biri anlatırsa sevinirim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

)) yanii internet icin kindle almak isteyen dunyadaki ilk insan sen olabilirsin ya. kindle siyah beyaz ekrani var eski versiyonlarinda internet yavas otesii internetde face google gibi sitelere girebilirsin ama video falan izleyemezsin ,zaten internet cok yavastir ve isterlerse bu interneti kesme haklari var oyuzden sadece amazon.com a girer kitap okursun ,ee cunku insanlar kitap okumak icin o aleti aliyorlar , yani internet icin bukadar cesit varken amerikada kindle dedin ya beni benden aldin ) iphone 4 un varsa git hattina internet al ,ordan bilgisayara baglanir girersin yok mu iphone un git herhangi bi firmaya t-mobile virgin verizon deki telefon istiorum icinde internet olan sana cikartir verirler , yada evde cok kisiyseniz internet baglatirsiniz bukadar kasmana gerek yok
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim bildiğim eski amazon kindle larda internet bile yok.Ama kindle fire'sa model baya iyi o zaman.Zaten 3g internet demişsin gayet de hızlıdır ki eğer mehmetcetinkayanın dediği gibi çok yavaş olsaydı adamlar ücretsiz 3g yazmazlardı.Soruna cevap olmadı ama üstteki yoruma cevaben yazdım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Eski kindle'larda da internet varmış.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bana cevap yazmissin ama yanlis yazmissin oyuzden bosa gitmis cevabin( sonra duzeltmissin eskilerdede internet varmis die ) adamlarin internet koymasinin sebebi senin amazon.com a girip kitap satin alabilmendir , review lere bakarsan 3g is so slow die heryerde gorebilirsin
    LIVE IS LIFE

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

yaaa al ordan bi ATT or T-Mobile hat yükle doları tak telefona gir işte nerdeyse beleş fiyata paketler var TR de de böyle artık bu işler... internet heryerde )

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı memetcetinkaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    )) yanii internet icin kindle almak isteyen dunyadaki ilk insan sen olabilirsin ya. kindle siyah beyaz ekrani var eski versiyonlarinda internet yavas otesii internetde face google gibi sitelere girebilirsin ama video falan izleyemezsin ,zaten internet cok yavastir ve isterlerse bu interneti kesme haklari var oyuzden sadece amazon.com a girer kitap okursun ,ee cunku insanlar kitap okumak icin o aleti aliyorlar , yani internet icin bukadar cesit varken amerikada kindle dedin ya beni benden aldin ) iphone 4 un varsa git hattina internet al ,ordan bilgisayara baglanir girersin yok mu iphone un git herhangi bi firmaya t-mobile virgin verizon deki telefon istiorum icinde internet olan sana cikartir verirler , yada evde cok kisiyseniz internet baglatirsiniz bukadar kasmana gerek yok
    senin dediğin eski kindlelar renkli ekran yeni kindle var. itouch gibi bir şey oyun moyunda yükleniyor ona. zaten kindle alacağım ama ücretsiz 3g varsa direkt gider gitmez alırım.
    telefon olayına gelince beni gönderecek firma size orda hat satmazlar dedi ondan bu arayışa girdim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

seni gonderen firman hat satin alamazsinmi dedi ?? ve sen o firmayla wat yapacaksin bidee vay halinee diorum ) kindle fire yeni modelinde evet o ozellikler var ama 3g yi sadece amerikada kullaniorsun alacagim demissin oyuzden soyleyim dedim , ve istedigin telefon sirketinden butcene uygun istedigin hatti alabilirsin
    LIVE IS LIFE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@Calderon ben de gidince kindle ya da kindle fire almayı düşünüyorum.Bence gayet güzel aletler alınca pişman olmazsın.Şu an link veremeyeceğim ama araştırırsan bulursun kitap indirirken 3g son derece hızlı olmasına rağmen web de gezerken yavaşlıyomuş.Ama kimse ne kadar yavaşladığını yazmamış.Hızı 1mb e falan düşüyosa süper de.Ama sadece internet için alınmaz bence.Sizde laptop varsa en iyisi onu götürüp amerikadan interneti olan hotspot özelliği olan telefon almak.O telefonu modem gibi kullanarak girersin internete.Ya da hotspotlu telefonu götürüp ordan sadece hat alırsın.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Yok zaten sadece internet için almayacağım kafamda hep almak vardı ama böyle bir özelliği de olursa çok düşeş olur tabi.1mb'ye düşüyorsa yeter bana aslında biraz daha araştırmak lazım anladığım kadarıyla.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ben TR den internet üstü satın aldım Kindle Touch ım var. İnternet tablet pc kadar olmasa da epey hızlı. 3G li değil benimki ama özellik olarak çok beğeniyorum, çok özel bir alet.Eğer kindle ı ekran teknolojisi için alacaksanız Kindle fire önermem çünkü o bildiğimiz led ekran. Tabletlerden farkı yok...
    Bindik bi alamete, gediyoz kıyamete

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı tarick06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben TR den internet üstü satın aldım Kindle Touch ım var. İnternet tablet pc kadar olmasa da epey hızlı. 3G li değil benimki ama özellik olarak çok beğeniyorum, çok özel bir alet.Eğer kindle ı ekran teknolojisi için alacaksanız Kindle fire önermem çünkü o bildiğimiz led ekran. Tabletlerden farkı yok...
    teşekkürler interneti hızlıysa almamak için neden yok tabi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)