Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gulf Shores Alabama -Brett Robinson

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Gulf Shores Alabama -Brett Robinson

Mesajdan da anlaşılacağı üzere yeniyim ve wat ile ilk tecrübem 6 şubatta istanbuldaki fuar iş listesinde gözüme çarpan Brett Robinson otel işini sormak istedim sizlere, giden ya da oralarda çalışan arkadaş var mıdır? Şartları ve lokasyon olarak çok iyi geldi bana ama tecrübe daha önemli tabi

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

detaylari alalim nesi iyi gorundu yani sana verilen bilgileri paylasirsan sana fikirlerimizi sunariz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şöyle ki 9,29 saatlik ücret housekeeping olarak gitmek istiyorum 100 dolar da ev parası haftalık. link de bu: http://dynamichire.ciee.org/Employer...mployer=114749

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Hocam verdiğin linkte laundry crev olarak gitme imkanı da var ve bence laundry person olarak git.Hem saat ücreti çok farklı değil hem overtime ı var..Ve inan housekeeper olmaktan kat kat iyidir..Tek çalışmazsın birileriyle konuşursun ve temizlik işinden kolaydır kirlileri makineye atıp sonra katlamak.Ben sabah akşam arası houseman olarak çalışırdım sonra 11 e kadar laundry person olarak çalışırdım ve saat 4.30-11.00 arası tüm stresimi atardım.Supervisor çok karışmaz molalarının süresine kimse karışmaz,acil havluya ihtiyacı olan gelir kendi katlar gider iş yükün azalır vs..Şiddetle tavsiye ediyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

laundry işinin içinde un-air conditoned durumunu görünce housekeeping istedim geze geze temizlerim diye. Tecrübeyle sabit diyorsan bunu ön sıralara alabilirim sağolasın

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Benim çalıştığım laundry de de unaircondinated şartları mevcuttu.Hatta baya bi sıcak oluyodu.Bide zaten istediğin an housekeeperlığa geçebilirsin o konuda sıkıntı yaşamazsın.Sürekli housekeeper ihtiyaçları oluyor çünkü.Eğer çok dert edersen housekeeping te fanlar olur odalara çıkarmak için onlardan bi tane alırsın laundry de kullanırsın.Biz yapmadık çünkü o kadar ihtiyacımız olmuyordu.Sen yinede internette bi araştır.Kafana yatarsa seçersin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Ugur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim çalıştığım laundry de de unaircondinated şartları mevcuttu.Hatta baya bi sıcak oluyodu.Bide zaten istediğin an housekeeperlığa geçebilirsin o konuda sıkıntı yaşamazsın.Sürekli housekeeper ihtiyaçları oluyor çünkü.Eğer çok dert edersen housekeeping te fanlar olur odalara çıkarmak için onlardan bi tane alırsın laundry de kullanırsın.Biz yapmadık çünkü o kadar ihtiyacımız olmuyordu.Sen yinede internette bi araştır.Kafana yatarsa seçersin
    hocam bu iş teklifinin en cazip yanı çevredeki 2. iş seçenekleri

http://dynamichire.ciee.org/AgentEve...mployer=114749

linkini paylaşmak istedim.10 Haftalk çalışma süresi görünüyor. Firma ile görüşüp bunu uzatmak ya da daha uzun kalabilmek mümkün mü ? (öyle bir opsiyon şansımız varmı diye soruyorum )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Verdiğin linke baktım ama görmedim 10 haftalık süre bilgisini.Yinede işverenle gitmeden görüşebilirsin.Job offerda yazar işveren bilgisi.Şirketine söyle ya onlar ulaşıp sorsun yada sen direk mail atıp sor.Yani job offer imzalamadan önce..Tabi şirketin buna izin verirse

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ince eleyip sık dokumak gerek ama armudun sapı üzümün çöpü de olmamalı benim özellikle travel planıma çok uygun bir yer diye burası biraz ağır bastı ama daha ohooo çok iş gelir istanbul fuarına travel da miami istiyorum malum dexter izliyoruz bir gidip görelim hesabı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Yanlız Dexter tüm bölümleri Miamide çekilmedi diye biliyorum benBende bu yıl Miami'deyken düşündüm dexter dizi çekim yerini göreyim diye,sonra forumları araştırdım New york taydı galiba,orada çekildiğini öğrendim..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

muhtemelen en az 10 haftadir. cunku ben birkac iste ayni seyi gormustum. en az 10 hafta olarak calisma suresi yaziyordu. dilendiginde 14-16 haftaya kadar calisabiliyorsunu. en erken ise baslama tarihini ogren bir de en gec isi birakma tarihini . u max calisma sureni gosterir.10 hafta olacagini hic sanmiyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@Ugur doğrudur hocam ama ahir ömürde miami beach görmek de ayrı olur herhalde

@ozgursum hocam peki sana sorayım da gıyabında bilirsiniz zaten çoğunuz, sözleşmede are the students required to arrive or depart specific dates diye bir soru vardır bu soru öğrenci belirli bir günde gelmesi gerekir diye çevirilir doğru muyum? nereye varmaya çalışıyorum bu sorunun sözleşmedeki yanıtına göre mi gidilecek gün üzerinde konuşulmalı çünkü bu işten konuşursak adam beni 18 inde istiyor ama 18 inde tam sınavlarım bitiyor benim. Fuarda bunun pazarlığı nasıl olur şu gün gelebilirim vs?
    Uzun oldu biraz kusura bakmayın

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

simdi orda bir soru var yani cevirin dogru aslinda bu nerde yaziyor cevabi filan var mi? ayriyeten adam 18 de istiyosa sen de 18 de orda olucam de bana sorarsan sinavin bittigi gun aksamina cikarsin yola . ya da 1 gun gec bile gitsen mail atarsin ucagi kacirdim ertesi gune cevirdiler biletimi diye. iste ucak kacirma nedeni olarak da iyi bir bahane bulursun olur biter

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Paylaştığım iş için bu sorunun cevabı yes işverenle mülakatta açık açık 'ya hacı dayı geliyim 19-20 si gibi sen de rahat et bende' (tabi bu lakayıtlıkta değil ) diye tarih üzerinde ertleme istemek olmaz sanırım dediğin gibi ya uçağı kaçırdım ayağna yatmak ya da tarihi daha uygun iki ayağı bir pabuca sokmayacak iş bakmak lazım gibi görünüyor bana

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yani ayin 18 i aksam yola cikabilirsin dilersen.. oyle bir ucak bileti ayarlarsin sinavdan direk ucaga

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

Ya bir iki günden hiçbişey olmaz merak etme.Ama bu durumu önceden haber ver bence.Yani sözleşmeyi imzaladın işi aldın diyelimi,şubat ayında mail atarsın sınav tarihim açıklandı 18 inde bitiyor ben o gün yola çıksam 19 unda Amerikada olur bi sorun olur mu gibisinden telfai ederler..Aynı durum bende de vardı 5 gün gecikmeye bile tamam dediler.Birde en erken başlangıç tarihi ve en geç başlangıç tarihi diye bi kısıtlama olur sözleşmede onda ne yazıyor?En geç mi 18 diyor?Yoksa en erken mi 18?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Job Start Dates : 6/17/2013 - 6/19/2013

Job End Dates : 9/8/2013 - 9/10/2013

aynen bu yazmakta. en erkenle en geç arasında 2 gün oynuyor o kadar disiplinli otel vesselam

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    33

19 u işte son günBen bu yıl sınava öğlen saat 12 de girdim akşma 7 de istanbula uçağım vardı sabah 5 te de Amerikaya uçağım vardı..19 unda orda olursun merak etme..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya 19 u oglen burdan ucakla gitsen. zaten 19 u aksam ordasin sorun yok ulasim icin..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Haydi hayırlısı daha çok iş gelir istanbula artık buralardayım danışırım sizlere teşekkürler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Konu güncelleştiği için ve kafama da açıkçası takıldığı için buraya yazıyım dedim. Durum şu; bu iş 9,27 ile ilanı verdi en başta fakat şu an ücret 7,25 e düştü http://dynamichire.ciee.org/Employer...mployer=114749 detaylarda göze çarpan şey şudur: piece rate parça başı muhabbeti. Min olarak 7,25 alıcaksın ama yaptığın oda kadar 9,27 kazanabilirmişiz. Housekeeping yapmış arkadaşlar bu parça başı hakkında detay verebilirler mi acaba deneyimlerini sormak istedim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Evet bende merak ediyorum piece rate olayını.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

gulf shores başlığını görünce geldim. geçen sene gulf shoresta çalıştım yardımcı olabilirim her konuda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Alıntı yavru_penguen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gulf shores başlığını görünce geldim. geçen sene gulf shoresta çalıştım yardımcı olabilirim her konuda
    Orange beach nasıldır hocam iş yeri olarak,yer olarak sehrin pahalılık ucuzlugu nasıldır,bide piece rate nedir acıklayabilirseniz cok memnun kalırım

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ben gulf shorestaydım orange beach 10 mil kadar uzaklıktaydı ama genel olarak olduğumuz yer tatil bölgesi insanlar tatil yapmaya geliolar şehir gayet ucuz zaten çok yapacak bişey yok piece rate dediğin şeyi ilk defa duyuyorum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Yok mu arkadaslar bilgi vercek olan hic kimse gitmemis anlasılan buraya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İstanbul ciee işleri içinde en mantıklısı yine bu geldi bana. Temizlediğin oda başına ücret alıyormuşsun. Ama ben bunu sorarım mülakatta ne kadar adil davranıyorsunuz diye. Günü 1 oda temizleyerek geçirirsen iş yaş. Gerçi o adillik biraz da sezona bağlı olur ama duyduğum kadarıyla devremülklerin sirkülasyonu çok oluyormuş orada. Buzdolabından da nevale kalır o sirkülasyon içinde diye düşünmekteyim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Bende yerimi ayırttım o iş için bi aksilik olmassa 6 şubatta o işin mülakatına gircem hacım.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Orfz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yerimi ayırttım o iş için bi aksilik olmassa 6 şubatta o işin mülakatına gircem hacım.
    irtibatta olalım hocam hep destek wat destek

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)