Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2 yıllıklar için wat iptal mi oldu?yardımm

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart 2 yıllıklar için wat iptal mi oldu?yardımm

merhabalar bu sene elçiliğin cıkardıgı bi kararla 2 yıllıklara work and travel olmuyormuş bu sene..sadece turizm otelcilik ve ingilizce tercümanlık bolumlerini alıyorlarmış..bu konuda bilgisi olan varmı??ben 2 yıllık kırıkkale üniversitesinde okuyorumda..bana başvurmuş oldugum şirket elçikilkten böle bir karar geldiği için kayıt yapamayız dediler..plss yardımm

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı zeratulhak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar bu sene elçiliğin cıkardıgı bi kararla 2 yıllıklara work and travel olmuyormuş bu sene..sadece turizm otelcilik ve ingilizce tercümanlık bolumlerini alıyorlarmış..bu konuda bilgisi olan varmı??ben 2 yıllık kırıkkale üniversitesinde okuyorumda..bana başvurmuş oldugum şirket elçikilkten böle bir karar geldiği için kayıt yapamayız dediler..plss yardımm

Evet vbende onu duymuştum sadece ingilizce ve turizm bölümlerinde ki 2 yıllıkları kabul ediyorlar diye .

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

acaba bu sadece bu seneye mahsus bişeymiki??

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Valla sanmıyorum ama bellide olmaz tabiki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende 2 yıllık turizm ve otelcilik öğrencisiyim, banada öyle dediler bir tek bizim bölüm katılabiliyormuş 2 yıllık olarak....

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

geçen seneye kadar böyle bir şey yoktu..ama bu sene çıkan bir kuralsa bilmiyorum.. sadece şirketten duyduğun bilgilere dayanarak kararlar alma kesin bir bilgi elde edinceye kadar araştırmaya devam et. hatta en garantisi konsolosluğa telefon aç veya meil at. en doğru bilgiyi onlar verir

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar aslında ıkı yıllık yada dort yıllık dıye bısey yok herkes basvurabılır wat a fakat elcılık 2 yıllıklara gıcıklık yapıyo pıs gozle bakıyo orda kalcaksın dusuncesıyle yaklasıyo ama unutmayın hersey sızde bıtıyor eger vıze gorevlısını ıkna edersenız kendınızı ıfade edersenız sızede verme olasılıgı var ama 4 yıllıklar kadar degıl tabı oraya gıtcekler varsa onlara tavsıyem desınlerkı bızde unıv ogrencısıyız bızım ne farkımız var dıyıp onları suclu duruma dusurmek belkı ıse yarar ama bu programa tum unv ogrencılerı katılabılır hatta yuksek lısans 2. sınıflar bıle gıdebılıyor

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı wampir_lee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 2 yıllık turizm ve otelcilik öğrencisiyim, banada öyle dediler bir tek bizim bölüm katılabiliyormuş 2 yıllık olarak....

arkadaşım yanlış yönlendirme iki yıllık turizm otelcili,turizm seyahat ve turizm rehberlik öğrencileri katılıo sadece otelciler diil

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)