Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 27 Eylül akşamı new york' a varıyorum ve 4 günlük travel arkadaşı arıyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 27 Eylül akşamı new york' a varıyorum ve 4 günlük travel arkadaşı arıyorum.

Arkadaşlar tek başımayım ve tek olduğum için oda ücreti tek başıma çok pahalıya geliyor.Olmadı tura katılmayı düşünüyorum.Gezmek istediğim yerler New York City(Manhattan and Broklyn),New Jersey,Washington DC and Niagara Falls.Var mı bana katılmak isteyen?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

19 eylül gecesi bende new yorka geliyorum dönüş biletim 26 eylül. Gezmek istediğim yerler new york washıngton dc new jersey niagara vs. Tura da katılabiliriz. 20 sinden itibaren birlikte plan yapabileceğimiz birileri varmı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende 21 eylül gibi new yorkda olcam. boston, washington gibi yerleri gezmek istiyorum. o tarihte new yorkda olanlarla 3-4 günlük gezi turuna katılabilirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben arkadaşımla 21 eylülde New yorka geleceğiz dönüş 26 eylülde.
    Niagara washington falan uyar. Turlarda 3. bilet bedava oluyor bize 1 kişi daha lazım.
    "when nothing goes right go left"

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

@akela @ozlem_gmrk ben ve kız arkadşım 21 eylülde new yorkda olacağız dönüşümüzde 27 eylülde.. ve 24eylül-26 eylül arasında ki 2 gece 3 gun olan tura katılmayı düşünüyoruz..henüz turu satın almadık..new york'a varış ve dönüş tairhlerimiz birbirine yakın tur olayında ve orda kalma olayında birbirimizin maddi yonden yukunu hafifletebiliriz en azıdan..irtibat halinde olalım bence..forumda msjımı görürseniz yazın..ben kontrol edicem forumu

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

3-Day Bus Tour to Washington D.C. , Philadelphia, Niagara Falls from New York (Budget Tour)

Arkadaslar bu tura katılmayı dusunuyorum 28 eylul-30 eylul arasında var mı benle gelen tek basıma cokpahalıya gelıyor..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

26eylul 1ekim arasi ben ve arkadasim newyorkta olacagiz.. hala ne yapacagimiza karar vermedik.. guzel bir organizasyon olursa katilabiliriz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kardes linki koydum oraya ben 27sinde varıyorum o gün telde kalıp ertesi gun 28ınde tura katlmayı ve 30unda bıtırıp 1 gun daha new yorkta takıldıktan sonra 1inde turkıyeye donecem zaten.bana uyarsanız beraber alalım bu turu 3 kısı cok ucuza gelecek cunku.cevabınızı beklıorum sımdı alacaktım ama almayacam.lutfen en kısa zamnda benımle ırtıbata gecın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardes numaram var da ıcınde para olmadıgı ıcın dısardan aranamıyorum ve arayamıorum.Ama arkadasımın numarasından veya facebook'tan olmadı mail yoluyla bana ulasabılırsın..

tel no:701 690 0454
    e-mail:berkayblackleon

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Acil

Arkadaslar merhaba

Ben 2 arkadas bulmustum 3-Day Bus Tour to Washington D.C. , Philadelphia, Niagara Falls from New York (Budget Tour) bu tur ıcın fakat arkadaslardan bırının dedesı vefat ettı ve dıger arkadasta onunla bırlıkte turkıyeye dondu anlayacagıınız yalnız kaldım ve yardıma ıhtıyacım var eger varsa benle gelmek ısteyen lutfen hemen yazsın 28i sabahı baslıyor tur 30u aksamı bıtıyor.Cevaplarınızı beklıorum arkadaslar..

Acemi Watçı sempatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 20 -25 eylül arasında 2 kişi olarak new yorkdayız düşündüğümüz gezi 6 gün 5 gece http://www.taketours.com/new-york-ny...-478.html...bu gezi katılmak isteyen buyursun

Tecrübe Puanı
    0

Standart 20-25 Eylül East Coast Tour İçin 2 Arkadaş Arıyoruz

Biz iki kişiyiz şu turu yapmayı düşünüyoruz : 6-Day US East Coast Vacation Package from New York with Airport Transfers (Tue/Wed/Fri/Sat) - TakeTours

Tur 6 Gün 5 gece olup Güzergahı : New york-Philadelphia-Washington DC - Corning - Niagara Falls - Boston - New York Şeklindedir....

Bu Turun Oteller ve Seyahat ve Vergiler Dahil 1 kişi Fiyatı 398$ dır...Eğer Tura 4 kişi Katılırsak 1 Kişi Fiyatı 398$ değilde 199$ Oluyor...Bu da şu anlama geliyor 6 Günde Bu rakam bedavaya yakın :-))))...

O nedenle yanımıza bizimle bu geziye katılacak 2 kişi daha arıyoruz...

İlgilenenler Direkt Mesaj da Atabilir...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

15 eykulden sonra new yorktayim ben de tek kisiyim tur plani yapabiliriz.

Tecrübe Puanı
    0

sereligrek 1 kişi daha bulursak bu tur kişi başı 200 dolara düşüyor ki buda bedava ya yakın demektir...direkt mesaj ile yazı şalım haber bekliyorum...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

21-26 Eylül de bende New york ta olacağım. Tur arkadaşı arayan kadın arkadaşlar ulaşabilirler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende 3 ekim ve 7 ekim arası new york'tayım. 4 gecelik konaklamayı benle paylaşmak isteyen bayan arkadaş olursa mail atsın lütfen : aguler7.tr. self gezmeyi planlıyorum, gezi planını çıkardım eşlik etmek isteyen olursa sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up New york 27 eylul 2014

Alıntı berkayblackleon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar tek başımayım ve tek olduğum için oda ücreti tek başıma çok pahalıya geliyor.olmadı tura katılmayı düşünüyorum.gezmek istediğim yerler new york city(manhattan and broklyn),new jersey,washington dc and niagara falls.var mı bana katılmak isteyen?
    merhaba, bir arkadaşım ve ben tam bu tarihte orada olacağım. 27 eylülden 3 ekime kadar new yorktayız daha tur satın almadık ama almayı düşünüyoruz. 3 veya 4 kişi olursak çok iyi olur haberleşelim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bizde iki kişiyiz sana ulaşamıyoruz kardeş. 27 eylülden 2 ekime kadar new york
    Tayız 2 kişi arıyoruz ulaşırsan süper olur travel planı için Ahmetsaygin65

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Smile merhaba kardeş bende 1 ekimde new yorkta olcam

Alıntı berkayblackleon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tek başımayım ve tek olduğum için oda ücreti tek başıma çok pahalıya geliyor.Olmadı tura katılmayı düşünüyorum.Gezmek istediğim yerler New York City(Manhattan and Broklyn),New Jersey,Washington DC and Niagara Falls.Var mı bana katılmak isteyen?
    bende 4 günlük 1 tura katılmak istiyorum. 2 ekim ile 5 ekim arasında çok güzel bir tur var istersen beraber katılalım bende yalnızım

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

26 Eylul NY dayim 1 gece kalcam gelen arkadaslara yardimci olabilirim.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)