Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 28 mayıs vize görüşmesi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 28 mayıs vize görüşmesi

arkadaşlar bugün saat 13:45'te vize randevum var. halen uyuyamadım heyecandan :P umarım hayırlı olur benim için.

gpa: 1.56

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bol sans dostum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı canakbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bol sans dostum.
    Dostum benim gpa: 1.52 mulakatin sonucunu ve nasil gectigini anlatirmisin bittikten sonra. Mrerakla bekliyorum. Ins alirsin basarilar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

umarım kazasız belasız vızenı alırsın

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de bugün 8 randevusuyla girdim Ankarada gdp:2.56.7 numaralı gişede siyahi kadın vardı o parmak izimi aldı gayet güleryüzlüydü,ben 2 numaralı gişeden aldım vizemi sorular;bölümün ne,ne zaman okula başladın,nereye gideceksin,işin ne açıklar mısın,okulun ne zaman bitecek bunlara hep birer kelimelik cevaplar verdim işi tanımlarken bi anlaşmamızda sorun oldu ama sorun etmedi.sonra da birden vizen onaylandı dedi.arkadaşım da 3 numaralı gişedeki mavi gözlü adamdan aldı.baya güleryüzlüymüş o da.ona da travel yapcak mısın,işin ne,neden gidiyorsun,okulu bitirince ne yapacaksın vs.o da aldı.benim gördüğüm bir kişi alamadı benim aldığım bayandan ama fazla kişi de görmedim.bir de mülakat ayakta yapılyormuş ben bilmiyordum,şaşırdım anlaşılır konuşuyorlar fakat biraz hızlıydı ama anlaşılırdı gayet.çok heycanlanmazsanız sorun olcağını sanmıyorum

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı isabella145 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de bugün 8 randevusuyla girdim Ankarada gdp:2.56.7 numaralı gişede siyahi kadın vardı o parmak izimi aldı gayet güleryüzlüydü,ben 2 numaralı gişeden aldım vizemi sorular;bölümün ne,ne zaman okula başladın,nereye gideceksin,işin ne açıklar mısın,okulun ne zaman bitecek bunlara hep birer kelimelik cevaplar verdim işi tanımlarken bi anlaşmamızda sorun oldu ama sorun etmedi.sonra da birden vizen onaylandı dedi.arkadaşım da 3 numaralı gişedeki mavi gözlü adamdan aldı.baya güleryüzlüymüş o da.ona da travel yapcak mısın,işin ne,neden gidiyorsun,okulu bitirince ne yapacaksın vs.o da aldı.benim gördüğüm bir kişi alamadı benim aldığım bayandan ama fazla kişi de görmedim.bir de mülakat ayakta yapılyormuş ben bilmiyordum,şaşırdım anlaşılır konuşuyorlar fakat biraz hızlıydı ama anlaşılırdı gayet.çok heycanlanmazsanız sorun olcağını sanmıyorum
    Tebrikler simdiden hayirli yolculuklar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar red aldım. 4 tane gişe açıktı. en sağdaki yaşlı amca herkese veriyordu. hatta öyle ki amerika'da hakların var, dimi dediğinde no diyen birine dahi verdi. ingilizce konuşamayan bir kıza dahi verdi (aşağılamak için değil, gerçekten konuşamıyordu)

bana en soldaki kadın denk geldi. transkripti açtı, notların çok düşük dedi. ben de ilk sene, okula pek gitmedim gezmekten dedim. o da ingilizcen çok iyi ama not politikamızdan dolayı sana vize veremiyorum dedi. ben de eyvallah dedim çıktım. kadın nereye gidiyorsun, ne iş yapacaksın onları sormadı bile.

açıkçası sinirlendim biraz da, yani oraya gidip amelelik yapmak için o kadar para ödüyoruz. bir de üstüne konsolosluklarda vize almak için ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyoruz. o da yetmiyor reddediyorlar. her neyse geçmiş olsun.

vizeye girecek diğer arkadaşlara başarılar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Usta yanlıs anlamada Ortalaman gercekten cok dusuk, bu sene Ortalamaya cok ozen gosterıyorlarmiş .. bence yukseltip şansını bırkez daha dene.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Saat kaçta girdin sen dün ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Helal olsun dostum şeklini koymuşsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)