Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tık tık tık..Kimse yok mu:D

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Tık tık tık..Kimse yok mu:D

Slm arkadaslar bnde yeni üyelerdenim.Ancak sitede çok fazla bir faaliyet yok gibi geld bu site için üzücü bir durum.Paylaşımlar artırılmalı düye düşünüyorum bilmem ynlış mı düşünüyorum..

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

lilysie haklısın forum daha yeni olduğu için şimdilik böyle.. ama sizin gibi arkadaşlar ve bizler bu sitenin adını duyurursa ileride ciddi bir öğrenci bilgilendirme platformu oluşturabilirz. tüm wat öğrencileri için en iyisi de bu olur. bizler sıkıntıları en aza indirgemeye çalışıyoruz. sonuçta biz de öğrenciyiz ve öğrencinin halinden en iyi gene biz anlarız
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart wat

arkadaşlar siz üzülmeyin bu site yakında patlama yapacak yeterki sizin gibi arkadaşlar bilgilerini bizden esirgemesinler. Allahın izniyle herkes duyacak bu siteyi.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben tecrübeli bi insan olarak bana work and travella ilgili bişi soran herkese bu siteyi öneriyorum.ancak bu kadar yapabilirim sanırım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hoşgeldin lly hangi okuldu bu arada benim bi tanıdığın nicki de seninki gibi de kafama takıldı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

siteyi tanıtmak zor olacak(tecrübemden söylüyorum) ben de başka bir sitede s-moderatör olarak görev yapıyorum ama wat gittikçe yaygınlaştıkça ki kesinlikle öyle şu an wat hakkında google da araştırma yapan bu siteyi hemen bulacaktır biz 4 kişi gidiyoruz amerikaya açıkcası ing iyi değil bunun için önerilerinizi bekliyorum herkese başarılar

bu arada biz Gazi üni. İİBF fakültesinde öğrenciyiz hem de daha 1. sınıf

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks