Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En ucuz haberleşme yöntemini buldum galiba(fikirleriniz ?)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Thumbs up En ucuz haberleşme yöntemini buldum galiba(fikirleriniz ?)

selam arkadaşlar az önce skype programını indirdim türkiye usa görüşmelerinin dakikası 0,023 ve 0,036 tl arasında !! inanılmaz ucuz bir dakika ücreti ile karşılaştım ıpod touchım var ve amerikada gittiğim yerde wireless yakaladığım yerden türkiyedeki mobil hatlarıda aşağı yukarı aynı fiyatlar ile konuşabiliyorsunuz
    http://www.skype.com/intl/tr/prices/...tes/#listing-U konuşma fiyat listelerine buradan ulaşabilirsiniz dün claveland a giden arkadaşım ile ilk görüşmemi test amaçlı yaptım ve ses kaliteside inanılmaz iyi hiç bir sorun yok

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

skype ın çok uygun olduğu bilinen bişeydi.tabi ipodla da birleşince şov olur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Valla ben msnden web cam kullanarak görüşmeyi düşünüyorum babanız internet kullanmayı biliyorsa sıkıntı yok. Ses duymaya ne gerek var ki. Çok istersen mikrofonda kullanabilirsin.
    2009 yılı WAT programına ilk kez katılıyorum.

Çalışacağım İş:

Gaylord National Resort & Convention Center

Washington D.C.

Housekeeper, Houseman.

www.gaylordnational.com /
    www.nationalharbor.com

Saat Ücreti:

8$ + overtime 12$

Konaklama:

Red Roof Inn - Motel

www.redroofinn.com

12.5 $ günlük.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı WoWWaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar az önce skype programını indirdim türkiye usa görüşmelerinin dakikası 0,023 ve 0,036 tl arasında !! inanılmaz ucuz bir dakika ücreti ile karşılaştım ıpod touchım var ve amerikada gittiğim yerde wireless yakaladığım yerden türkiyedeki mobil hatlarıda aşağı yukarı aynı fiyatlar ile konuşabiliyorsunuz
    http://www.skype.com/intl/tr/prices/...tes/#listing-U konuşma fiyat listelerine buradan ulaşabilirsiniz dün claveland a giden arkadaşım ile ilk görüşmemi test amaçlı yaptım ve ses kaliteside inanılmaz iyi hiç bir sorun yok
    ipod touch unun yanında verilen kulaklıkta mikrofon yoktur.ama iphoneların yanında verilen mikrofonlu kulaklık kesin kullanmışsındır.bestbuy da bu mikrofonlu kulaklığı 20 dolar a görmüştüm.Ve dediğin yöntem çok mantıklı benim bi arkadaşımda bu yöntemi kullanarak Usa dayken görüşmüş ailesiyle çok ucuza gelmiş

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bizim peder biraz sorunlu oldugu icin bu konuda mecburen sesli iletisimi kullanmak zorunda kalacagim ben buradaykeen bile hergun nasil oldugumu sormak icin aradigi icin sadece onun icin bitanede telefon almam gerek diger voip hatlarinin ucretlerini pek arastirmadim dogrusu ama bakinca skype cok ucuz geldi gozume artik normal zamanda bile bunu kullanmaya calisiyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar skype in nasıl kullanaılacağını açıklarsanız sevinirim
    bide fatura yı bizmi ödüyoruz yoksa tr deki ailemizmi ödüyor

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı lamiosge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar skype in nasıl kullanaılacağını açıklarsanız sevinirim
    bide fatura yı bizmi ödüyoruz yoksa tr deki ailemizmi ödüyor
    once programı ındırıosun bılgısayara kuruosun.hesap acıosun,kredı kartı ıle kredı alıosun kullanmaya baslıosun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Biliyorum biraz abarttım ama skype pahalı bir servis. icallsimple en ucuzu. hem internete bağlı olmanıza da gerek yok. Cep telefonunuzdan görüşme yapabiliyorsunuz.

Efsane Watçı chipmunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

12voip ile turkiyeden amerikayı bedava arıyosunuz arkadaslar. BEDAVA.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

türk telekom un WİRO su da bence hepsinden ucuz.aşağıdan bir bakın

http://www.ttwiro.com/wiro_nedir.html
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bence en uygunu poivy arkadaşlar üye olduğunuzda 10 € yükleyin ve 90 günsabit hatlarla bedava konuşma kazanın ve cep tel. çok ucuza arayın.

http://www.poivy.com/en/index.html
    Konu ayinstayn tarafından (14-06-2009 Saat 03:57 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: 90 günü 90 dkka yazmışım sorry
    Don't Give up

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bilgi paylaştıkça çoğalır lafını çok seviyorum hepinize çok teşekkürler arkadaşlar eminim hepimizin işine çok yarayacak bu servisler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

12voip ile turkiyeden amerikayı bedava arıyosunuz arkadaslar. BEDAVA
    kardeş bi açıklasan nasıl oluyor bu bedava arama

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

12voip diye sitede arat gerekli açıklamalar mevcut

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de skype kontoru aldım . Sonra amerikada normal bir telefonu aradım. Yaklaşık bir saat konuştuk. 1.20 dolar gitti. Zaten her an kontorun düşüşünü görebiliyorsun. Ses kalitesi evden aramış gibi. Amerikadan Türkiyeyi aramak pahallı ama. Yani evdekiler sizi ararsa daha iyi olur. Onlar on dolara burası ile yarım saat konuşabiliyorlardı bu ucuz telefon kartları ile.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı milesaway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de skype kontoru aldım . Sonra amerikada normal bir telefonu aradım. Yaklaşık bir saat konuştuk. 1.20 dolar gitti. Zaten her an kontorun düşüşünü görebiliyorsun. Ses kalitesi evden aramış gibi. Amerikadan Türkiyeyi aramak pahallı ama. Yani evdekiler sizi ararsa daha iyi olur. Onlar on dolara burası ile yarım saat konuşabiliyorlardı bu ucuz telefon kartları ile.
    çok doğru milesaway hislerime tercüman oldun.bende senin gibi yapıyordum zaten skype bence en ii is ayrıca TTWIRO yu laptop umda kullanmak için yükleyeyim dedim ve ben macintosh kullandığım için daha bu programın macintosh desteği yok o yüzden bence işe yaramazz....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben güvercin yetiştiricem abdde en ucuz yolu bu .....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Metro PCS

ben floridadayim ve burda metro pcs diye bi iletisim firmasi unlimited tarifeleri var ve aylik 60 dolara international olarak sabit hatlari arayabiliyorum ve cep telefonlarina text mesaj atabiliyorum sinirsiz internetde ekstrasi ses kaliteside super

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

an itibari ile poivy i iphone uma yuklemisim oh mis.. ne kredi aldim ne bisey 1 cent bile odemeden hem turkiyedeki sabit hatlari hem usa icindeki cepleri bedawa aramaktayim ... ilk basta 10 euro ws gibi bisey almak zorundaligida yok .. ich mohteshem

not: eskiden voipwise kullanmaktaydim ama wise belli bir sureden sonra para almaya baslamakta turkiye ve usa yi aratirken ayrica ilk basta 10 euro kredi almaniz gerekmekte .. bu sacmaliklar poivy de yok ! iphone nimetlerinden herkes yararlanmali !

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

walla bu ipod olayı cok mantıklı ya bende deneyecem olursa super olur amerıkada cogu yerde wireless ineternet var zaten !!!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

once programı ındırıosun bılgısayara kuruosun.hesap acıosun,kredı kartı ıle kredı alıosun kullanmaya baslıosun
    bu telefon görüşmesi için gerekli değil mi yani kredi almak? görüntülü ve sesli webcam konuşması ücretsiz diye biliyorum da

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Amerikada internet cafe olayı türkiye de ki kadar olmasada yaygın mı?Eğer öle bişi varsa msn konuşmak için en ucuz yol bence.Laptopu giderken götürmeyeceğim ve ıpod da yok.Anca buna kaldım sanırım.Yada avrupada ki gibi telefon klubeleri ve ucuz telefon kartları amerika da var mı??
    ""Let the game begin""

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı scapegoat oldboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu telefon görüşmesi için gerekli değil mi yani kredi almak? görüntülü ve sesli webcam konuşması ücretsiz diye biliyorum da
    Aynen oyle, sadece telefon numaralarını aramak için kredi yukluyorsun skype için...Diğer görüntülü konusma vb. ücretsiz...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerikada internet cafe olayı türkiye de ki kadar olmasada yaygın mı?Eğer öle bişi varsa msn konuşmak için en ucuz yol bence.Laptopu giderken götürmeyeceğim ve ıpod da yok.Anca buna kaldım sanırım.Yada avrupada ki gibi telefon klubeleri ve ucuz telefon kartları amerika da var mı??
    Genelleme yapmış olacağım belki ama, Türkiyedeki gibi internet cafe olayı pek yok Amerikan şehirlerinde, fakat girdiğin her cafe restoran vb. yerlerin wireless ları bulunuyor. ücretsiz olanlarıda yakalayabilirisn fakat genelde şifre istiyor veya saatlık, gunluk vb. tarzda ücretli olarak kullanabildiğin bizim TTNET yada benzeri wireless sağlayacılarının vermiş olduğu hizmetlerde var..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Telefon kartları ve kulübeleri mevcut, istersen kartlı istersen paralı kullanırsın...
    Yada 15 Dolara satılan LG veya Motorola vb. markalı telefonları içeren hatlar var..
    Forumda bu konuyla ilgili epey bir bilgi bulabilirisn...
    Ben geçen sene Net10 kullandım...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dunya telekomdan ilk gidişimde 20$ yukledim, bi de dönmeme yakın bi 20$ yukledim seyahat halinde oldugumdan internetle ugrasmamak için. ailemle konusmadıgım tek bi gun bile olmadı,ev cok uygun cep daha pahalı ama ben gayet memnun kaldım. konusmak derken de baya baya muhabbet ediyorduk yani.hiç aman kontor bitiyo hadi kapatıyorum dediğimi hatırlamıyorum.
    I made a promise never to settle...

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefon kartları ve kulübeleri mevcut, istersen kartlı istersen paralı kullanırsın...
    Yada 15 Dolara satılan LG veya Motorola vb. markalı telefonları içeren hatlar var..
    Forumda bu konuyla ilgili epey bir bilgi bulabilirisn...
    Ben geçen sene Net10 kullandım...
    Tavsiye için çok sağol.Ben avrupadatelefon kartı kullanmıştım ve gayette ucuz olmuştu.Sanırım asıl kararı gidnce vericem.Bu ucuz hatlarda baya iyi duruyor ama.
    ""Let the game begin""

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Bizim arkadaşlarda dünya telekom kullanıyordu, ben Voip Raider ile konuşuyordum internetimiz vardı.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Dünya telekom da oldukça uygundu, tabi ev telefonunu aradığınız sürece.
    At&t den de 10 dolara 1000sms alıyorduk , bütün ay götürüyordu.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

eger turkiyeyi degilde amerika icinde konusmak isterseniz size at&t yi onerebilirim.tarife olarak mobile to mobile 1$ secilebilir.gunluk ucret 1 dolardir eger aranirsaniz ya da ararsaniz bu 1$ dolar otomatik olarak hesabinizdan gider.bunun disinda at&t hatlarini aramakta ekstra bir ucret odemezsiniz.diger operatorleri ise dakikasi 10 cent den arayabiliyorsunuz.ilk kayit olduktan sonra 15$ lik bir prepaid card aldiginizi dusunelim size bonus olarak 10$ geliyor.ben yaklasik olarak 2 ay idare etmistim bu sekilde.yani amerika icindeki konusmalar icin gayet mantikli...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)