Work and Travel 2025
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ds formunda hata ve işverene mail...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Ds formunda hata ve işverene mail...

Arkadaşlar merhabalar

•18 haziranda kısmetse Bozeman (MT)'ye uçuyorum fakat ds-2019 ve confirmation of insurance belgemde dogum tarihimin yılı yanlış. Bunu vizeyi aldıktan sonra farkettik CIEE'den reprint istedik onlarda bir mektup gibi bişey gondermişler işte xxxxxxxxxx numaralı ögrencinin dogum tarihi o degil budur ogrenci vizesini aldıgı icin diğer belgeleri yeniden gonderemiyoruz Amerikaya ulaştıgı anda dogru belgeleri ogrenciye ulaştırıcağız.Her hangi bir sorun olursa iletişime gecmekten sakınmayın diye iletişim bilgilerini falan vermiş CIEE'den bir ablamız.

sorum şu acaba sıkıntı olur mu girişte falan ??

•Birde İşverenim hangi saatte olursa olsun havaalanından karşılama yapıyor maille bildirin demiş. nasıl giriyim maile daha once kontak kurmadım işverenle.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Ben mailleşmiştim, ilk maillerde işveren çok memnun oldu, ardından konaklama konusunda bir anlaşmazlığımız olunca biraz sinirlerimiz gerildi.Başlangıç açısından şöyle yazabilirsin mesela

"
    Merhaba, Adım Xxxx Xxxx. Nasılsınız? umuyorum ki, Bu yaz sizinle birlikte çalışacağız. Bildirmemizi istediğiniz üzere Uçuş planım şu:xxxxxxxxxx saat XX'da havalanına iniş yapacağım yazıyor.
    Türkiye'den istediğiniz birşey var mı?
    Adın Soyadın

"
    Konu mubayka tarafından (03-06-2012 Saat 02:52 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mubayka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben mailleşmiştim, ilk maillerde işveren çok memnun oldu, ardından konaklama konusunda bir anlaşmazlığımız olunca biraz sinirlerimiz gerildi.Başlangıç açısından şöyle yazabilirsin mesela

"
    Merhaba, Adım Xxxx Xxxx. Nasılsınız? umuyorum ki, Bu yaz sizinle birlikte çalışacağız. Bildirmemizi istediğiniz üzere Uçuş planım şu:xxxxxxxxxx saat XX'da havalanına iniş yapacağım yazıyor.
    Türkiye'den istediğiniz birşey var mı?
    Adın Soyadın

"
    cok sagol yorumun icin

ilk soruyada ilg. birinden cevap alsak cok guzel olucak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ilk soruya bir cevap gelse cok içim rahatlıcak sırf bu yüzden Amerikada kapıdan döncem diye korkuyorum...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı shakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk soruya bir cevap gelse cok içim rahatlıcak sırf bu yüzden Amerikada kapıdan döncem diye korkuyorum...
    çok sık rastlanan bir durum değil bu istisnai bir durum. ama Sponsor böyle bir yazı göndermişse ve kendi güvencesine almışsa bir sorun olacağını sanmıyorum ( şahsi fikirdir ). bu tecrübeni de bizimle paylaşabilirsen sevinirim son durum ne oldu falan gittikten sonra.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok sık rastlanan bir durum değil bu istisnai bir durum. ama Sponsor böyle bir yazı göndermişse ve kendi güvencesine almışsa bir sorun olacağını sanmıyorum ( şahsi fikirdir ). bu tecrübeni de bizimle paylaşabilirsen sevinirim son durum ne oldu falan gittikten sonra.
    Aynen vizede biraz fazla konustum sanırım adamla gorusmedekiler bize falan bakıyolardı artık adamda muhabbeti seven espri yapan bi tipti ayaga falan kalkıp ateş falan ediyodu ben ayrılırken düşünün artık öyle olunca konuşurken onayladı benm belgeleri oda gözünden kaçırmış d.tarihini bende vize geldkten sonra farkettim hemen soyledim danışmana ciee'de boyle bi mail gondermiş.
    18 haziran günü uçuyorum kısmetse en kısa zamanda gidişatla ilg. bilgilendiririm buradan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün 07.06.2012

Confirmation of insurance belgemin yenisi geldi.(dogru olan) Gelemeyen tek belge ds 2019 onuda bakıcaz ve burdan bildiricem.

ayrıca 2 mail attım ve işveren geri dönmedi hergün atmaya devam ediyim mi bekliyim mi yoksa ? =))

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)