Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turkcell

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Turkcell

Turkcell Alaska da çekiyor mu? Kullanabiliyor muyuz yani elimizdeki hattı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı özli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkcell Alaska da çekiyor mu? Kullanabiliyor muyuz yani elimizdeki hattı
    alaskayı bılmıyorum ama ben Nyorkta taktım cekıyordu anında msj geldı usa ya hosgeldınız sayın kullanıcımız falan dksı 7 tl dır oha dedım Bence hıc bulasma turkcell e. bız att ıle 1 dolar kesıyor ararken gunluk 1 dolara da 15 dk konusabılıyorduk yanı 15 dklık gorusme 2 usd ye patlıyordu ama o da guzel degıl en guzelı msn den beles beles gorusmek ya da skype den bılgısayardan cep tlfnunu aramak
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alaskayı bılmıyorum ama ben Nyorkta taktım cekıyordu anında msj geldı usa ya hosgeldınız sayın kullanıcımız falan dksı 7 tl dır oha dedım Bence hıc bulasma turkcell e. bız att ıle 1 dolar kesıyor ararken gunluk 1 dolara da 15 dk konusabılıyorduk yanı 15 dklık gorusme 2 usd ye patlıyordu ama o da guzel degıl en guzelı msn den beles beles gorusmek ya da skype den bılgısayardan cep tlfnunu aramak
    Kesinlikle hocam..Telefona pek bulaşmaya gerek yok.İnternet görüşmek kafi benim için..
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

7 lira mı en güzeli internetten dediğiniz gibi de ilk gittiğimizde lazım olur hani, acil bi durum felan o bakıma demiştim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Beni gönderen şirkette ki arkadaş. Ordan paket al boşver dedi. Telefon dahil 40 dolara içinde konuşması, interneti ve msj hakkı olan hatlar var. En az 2 ay götürür sizi. Ama dersiniz ki bana o kadar çok şey lazım değil sadece konuşayım. Walmart'ta 10 dolara da sadece telefon ve konuşma olan paketler de var. Tavsiyemdir. Yurtdışına ise 1dk'sı 2dk olarak düşüyor.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı yucar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni gönderen şirkette ki arkadaş. Ordan paket al boşver dedi. Telefon dahil 40 dolara içinde konuşması, interneti ve msj hakkı olan hatlar var. En az 2 ay götürür sizi. Ama dersiniz ki bana o kadar çok şey lazım değil sadece konuşayım. Walmart'ta 10 dolara da sadece telefon ve konuşma olan paketler de var. Tavsiyemdir. Yurtdışına ise 1dk'sı 2dk olarak düşüyor.
    1 dk sı 2 dk derken yanlış mı yazdın ? yoksa demek istediğin amerika içi 1 dk da 1 dolar dusuyosa amerika dışını aradıgında 1 dk sı 2 dolar gibi bişey mi ?

walmart'tan virginmobile almıştım gidince açtırcam yeniden tr yi 1 dk sı 40 cent'e ararım amerika içi de 1 dk sı 25 cent. aslında pahalı biraz ama lüküs hayat lüküs hayat...
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

internatıonal phone card duymustum bunlardan da alabılırsın ankesorluden ararsın sonra
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 dk sı 2 dk derken yanlış mı yazdın ? yoksa demek istediğin amerika içi 1 dk da 1 dolar dusuyosa amerika dışını aradıgında 1 dk sı 2 dolar gibi bişey mi ?

walmart'tan virginmobile almıştım gidince açtırcam yeniden tr yi 1 dk sı 40 cent'e ararım amerika içi de 1 dk sı 25 cent. aslında pahalı biraz ama lüküs hayat lüküs hayat...
    kayhan86 abicim konuşması içinde paketlerde 300 dk veriyomuş net10 onun tarifesi öyleymiş evet bir dk da 2 dk yani 2 dolar yazıyo gibi düşün. Yani amerika içi 300 dk konuşurken tryi 150 dk konuşuyorsun. Ama senin olay daha iyiymiş. En iyisi o mu sence?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

çok para bence alınmaz
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)