Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: is degisikligi lutfen yardim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart is degisikligi lutfen yardim

arkadaslar panama city beach te mc donalds ta calisiorum. ama isten hic memnun deilim.afedersiniz ama amele gibi calistiriolar ve hic bos birakmiolar.ing.me hicbi yarari olmuo.ew zaten harabe.isi birakip baska bi yerden is bulup calisabilirmiyim?sevis kaydi falan ne gerekiosa raziyim.isi birakip gitmek suc olurmu sizce simdiden tskler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

je yapiyorlarda amele gibi calistiriyorlar kac saat veriyorlar bak herkes calismak istiyor saat vermiyorlarmis sen ise razi degilsin

tam olarak konuyu acar misin

ne sandiniz bu wat olayini ya hemen seriyorsunuz ipe unlari
    onur

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Eger parani duzenli bir sekilde veriyorlarsa sorun yok. Burada insanlar issizlikten agliyor resmen... Yap parani sonra yatarsin kimsenin evi guzel degil zaten Ayrintilari bilmiyoruz fakat bu edilecek dert degil yani haline sukur
    Viva México cabrón

( NY-San Diego-México-LA-FL-Costa Rica-Nic-Hon-El Salvador-Guate-FL-NY )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

herşeyi sorun etmeyin bu kadar gitmişsin panama city gibi harika bir yere onca yol onca emek..Çıkar tadını iyi çalış sonrada acısını çıkartırsu-ın dönmeye yakın...
    bak ben hala soruşturma sonucunu bekliyom 40 gün oldu hala tık yok..benim gibi hala gidemeynler var arkadaşım çok şükür de......

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum ben mc donalds ta 2 gun calistim sonra biraktim. ama benim calismakla ilgili problemim yoktu. yani is cok agir deildi. fakat benim is yerim cook uzaktaydi. ise gitmek icin 1 saatten fazla otobanda yuruyodum. isi biraktigimi sponsor sirketime soyledim. anlayisla karsiladilar. isi birakirsan mutlaka soylemen gerekli. ama isi biraktim die beni kaldigim evden cikarttilar. su an hala evimde kaliyorum ama en fazla 2-3 gun daha burdayim. daha sonra kendi imkanlarimla nj ye ya da virginia beach e gidip is ve kalacak yer aricam.
    yani durum boyle. cikmadan once iyi dusun. yoksa evinden de olabilrsin. ama MUTLAKA sponsoruna haber ver.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben de şu an Fast-food işinde çalışıyorum Salt Lake City Airport'ta Quizno's diye bi dükkanda sandviç yapıyorum. Benim de işim çok zor, sürekli ayaktayım ve günde 10 buçuk saat çalışıyorum ve bugün son 1 saati temizlikle geçiyor ama şikayet etsem de benim işime yaradığını hissediyorum bunun. Ben de çok sızlanıyorum ama biraz sabretmek gerek sanırım. Alıştıktan sonra çok güzel geliyor insana. Temizlik hariç tabi. İngilizce geliştirmek size bağlı arkadaşlar. İstersen işte çalışırken istersen de aynı evde 4 türkle kalırken bile geliştirebilirsin İngilizceni. Bu sana kalmış yani. Ürettiğiniz her bahane sizin mantığa bürünmenizdir. Programın adını unutmayın. Work and Travel.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı Sheckhin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de şu an Fast-food işinde çalışıyorum Salt Lake City Airport'ta Quizno's diye bi dükkanda sandviç yapıyorum. Benim de işim çok zor, sürekli ayaktayım ve günde 10 buçuk saat çalışıyorum ve bugün son 1 saati temizlikle geçiyor ama şikayet etsem de benim işime yaradığını hissediyorum bunun. Ben de çok sızlanıyorum ama biraz sabretmek gerek sanırım. Alıştıktan sonra çok güzel geliyor insana. Temizlik hariç tabi. İngilizce geliştirmek size bağlı arkadaşlar. İstersen işte çalışırken istersen de aynı evde 4 türkle kalırken bile geliştirebilirsin İngilizceni. Bu sana kalmış yani. Ürettiğiniz her bahane sizin mantığa bürünmenizdir. Programın adını unutmayın. Work and Travel.

dostum gindelerden forumda hep seni goruyorum surekli

git gez biraz yacikar amerikanin tadini
    onur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)